0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar benim en ufak kardeşim 8 yaşında. Onu ben büyüttüm annesi benim onun bir birimize çok bağliyizdir, biraz önce beni aradı ağlayarak noldu alperencim dedim "neden beni birakip evlendin tek kaldim kimse benimle pubg oynamiyo" dedi ama nasil ağliyo yavrum :( dedim ablacım ne alakasi var artık bu duruma alış hem ben haftanın 5 günü zaten geliyorum senin yanına vs vs diye konuştuk ama sakinleşmedi :( 

Ben kaçarak evlendim çok âni oldu herşey anneme babama diger erkek kardeşime çok üzülüyodum ama alperen benim için çokkk farklidir ona ekstradan daha fazla üzülüyorum 2 sene olacak hâla kabullenemedi bu durumu. Annemgilden her gittiğim de iki gözü iki çeşme ağliyo ama her seferinde yani istisnasız.... 

Çok üzüyo bu durum beni :(

9 Cevaplar

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Yaa kiyamm kuzum benim 

Kardeş candır 

Senin sevgin ondan ayrı bir yer yapmis tatlım 
tarafından
Sürekli beraberdik onunla yatar onunla kalkardım. Ama 2 sene oldu canim kocaman 2 sene asla kabullenemiyo bu durumu o her ağladiğin da icime taş oturuyo yemin ederim
(4,988 puan) tarafından
Demekki senin boşluğunu kimse dolduramamis
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yaa kıyamam ona... Benim 4 yıldır olcak abımler bizimle yasıyor Du ben evlendıgımde yegenım hala gıdıp geldıgımde aglar hala gtme burda kal dye 
tarafından
Cok zor bi durum ya
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yanınıza alsanız olmaz mı peki madem öyle istemez mi eşin acaba
(4,430 puan) tarafından
Alışır inşallah zamanla kuzum
tarafından
Esim ister hemde çok ister ama annemle babam o kadar uzun süre yollamazlar benimde kucuk oğlum var baş edemem diye
(4,430 puan) tarafından
Bilemedim ki canım bı konuşun bı orta yol bulunur elbet biraz sizde biraz orda mesela arkadaşın ki gibi
tarafından
Yarin getircem zaten söz verdim ama okulu var işte
(4,430 puan) tarafından
Tatillerde olabilir anca o zaman
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Ahh yavrum kıyamam ne cok seviyo
tarafından
Öyle canim öyle
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Canim benim küçük sana çok düşkün demekki
tarafından
Evet canim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ayy canim ya, eşin problemli biri degilse, tatillerde bir kac gun sende kalsin gezin beraber birseyler yapin. 
tarafından
Allah herkese benim ki gibi eş nasip etsin canim adamin agzi var dili yok cokta sever kardeslerimi gelip gider kalir ama o istiyo ki surekli onunla oluyim
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Bende bir buçuk sene oldu evleneli o zaman küçük kız kardeşim 10 yaşındaydı düğün günü o kadar ağlayıp doldurdu ki beni ailem gittikten sonra bayıldım bi müddet de gecenin bir yarısı mesaj atmaları devam etti sonra alıştı ve durdu işin kötüsü şuan evi arayınca konuşmuyor benimle :'(

(2,405 puan) tarafından
Bizim arada mesafe çok maalesef
tarafından
Ayrı şehirler mi
(2,405 puan) tarafından
Evet 24 saat var arada ben Batı da onlar doğu da
tarafından
Allah yardimcin olsun canim
(2,405 puan) tarafından
Âmin senin de
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Canım benim ya kıyamam çok üzülmüş belli ki.
tarafından
Çok hemde
0 oy
(966 puan) tarafından
Ay kuzum benim kardesimde oyle 5 yasindaydi o ben buyuttum onu  anne diyodu resmen bana . Bende kacarak evlendim pesimden cok aglamis surekli beni istemis . Aklima geldikce o gunler kendimden nefrwt edigorum sanki. Hala bile diyo bizi birakip gittin diye gel diye aglayasim geldi ya benimde resmen 
tarafından
Çok zor bi durum ya valla icim parcalaniyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 300 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 626 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde yldzlardakayar (31 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,416 cevap

35,057 kullanıcı