0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
38+2 de sezeryan oldum ama bebeğimi bir kere bile kucağıma alamadım yoğun bakımda şuan solunum sıkıntısı varmış makinaya bağlı entube şekilde kuvez içerisinde akciğerlerdeki suyu atamadığı için doğarken çok hızlı nefes Alıp verdiğini söyledi doktor daha önce böyle bir şey yaşayıp bebeğini sağ salim kucağına alan var mı çok kötüyüm lütfen bu konuda bilgisi olanlar yazabilir mi süreç nasıl devam ediyor kaç günde taburcu oluyorlar 

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
33+5 te doğum yaptm 2 gün solunum sıkıntısı çekti Cnm sonra 19. Gün çıktıknerken doğduğu içindi Cnm bişi olmaz Allah'ın izniyle sütünü sağ muhakkak üzülme sakın dua et kavusurusnuz tez zamanda inşallah ❤️
(6,859 puan) tarafından
Anaa evet kız ismimi mi çaldın :D
(2 puan) tarafından
Tamamen tesadüf ;D
(6,859 puan) tarafından
:) arkadaş demese hc farketmemistim. İstanbul un neresi
(2 puan) tarafından
Tuzla sen
(6,859 puan) tarafından
Ümraniye cnm
-Reklam-
0 oy
(3,880 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benden bahsediyorsun sandim canım. Oncelikle geçmiş  olsun benim bebisim de 9 subatta doğdu  ayni sikintidan 8 gun yattı.entubw edildi yavas yavas destekler cekildi vs... Simdi 2 bucuk aylik. Rabbim seni de tez zamanda kavustursun beklemek cok zor gerçekten.  Eli bos cikmak ama yapabilecegin en guzel sey kendine iyi bakip enerji toplamak sütünü arttirmak. Zira bebis evinize gelinceé seni azicik tatlı tatlı yoracak :D 
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Rabb'im korusun tüm bebekleri
(3,880 puan) tarafından
Aminnn aminnn... bana ordaki yogun bakim hemsirelerimiz cok sık karsılastığimiz bir durum korkmayin toparlar kendini sadece biraz destege ihtiyacı var simdilik demisti. Ki senin anlattiginla birebir aynısini yaşadık.  Tek fark 37+4 te dogdu o kadar.
0 oy
tarafından
Cnm solunum sıkıntısı çekiyordu oğlum 36 da doğdu 8 gün kaldı küvezde inşallah sende sağ Salim kucağına alırsın cnm
(2 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Bende aynısını yaşadım 37+6 da doğum yapmıştım bende. 4 gün kaldı kuvezde sonrasında hiç bı sıkıntı olmadı şükür. Sende alırsın sağ salim kucağına inşallah
0 oy
(315 puan) tarafından
Arkadaşımın bebeği de acil sezeryana alındı 36+6daydı doğunca solunum yüzünde yoğum bakıma alındı 8.7gün sonra taburcu oldu bu sürede arkadaşım toparlandı evini temizledi bebeğini götürdü sizde stres yapmayın toparlanmaya bakın sağlıkla kavuşursunuz inşallah 
0 oy
tarafından
Ben varım canm öncelikle sabırlı ve sakin ol 15 martta dogüm yaptım bende bebeğimi kucağıma almadan yogun bakıma götürdüler çok korktum bişey olur diye ama çok şükür Rabbim onu bana bağışladi çoğu bebekte oluyormuş dedi doktor korkma bak cumartesi günü 40 günlük olucaz şimdi yanımda yatıyor darısı senin başına 4 gün yattk biz
(2 puan) tarafından
Maşallah canm çok geçmiş olsun biran önce benim oğlumda toparlar inşallah alır evimize donerim
tarafından
İnşallah cnm bol bol dua et sadaka ver
0 oy
(519 puan) tarafından
Ahhh canım valla şuan yarama tuz bastın geçen sene tam bugün oğlum doğdu 38+5 te ve solunum sıkıntısıyla kuveze alındı tam 38 gün kaldı sonra çıktı çok şükür bugün tam bir yaşına girdi işte darısı başınıza inşallah hiç üzülme inan. Geçiyor içini ferah tut çok çok dua et
(2 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun size de Rabb'im beterinden korusun inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Melekkk.34 (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 60 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 236 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Hacer_BN (158 puan) tarafından soruldu