0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Boşandıktan sonra eski eşiniz sizi ne kadar süre rahatsız etti ? Halinizi vs sorarak knsmay çalıştı yada türlü bahanelerle? NEKDR SÜRE DEVAM ETTİ ?

3 Cevaplar

0 oy
(7,543 puan) tarafından
Hiç öyle bir şey yaşamadık çünkü boşanmayı o istedi ********.
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Cooook. Bildigin bagimliydi bana bu bi takintiydi sevgi felan degil.... Baskasiyla evlendim dedim hala kabullenmemisti, olamaz vs vs vs sonra kendine birini bukdu tam kurtuldum dedim beni eski resimlerle tehdit etmeye basladi, kocana yollarim dedi rezol ederim cumle aleme, taktigimiz bilezikleri guzellikle ver dedi taktigida ney sanki 5bilezik 1besibir yerde bu kadar ve onuda anasi babasi takti kendi hic bise yapmadi, ustune birde beni borca sokmustu... Bazen helallesmek icin aramak istiom. Geleb gideni aratio bazen... En azindan helallessem belki icim rast gider diye ama bu sefer yine musallat olursa doye korkuyom. Kimisi cidden piskopata bagiliyor. Sonunda tehditlerin resmini cekio ablasina yolladim annesine babasina ulasmaya calistim, ailemi soktum araya beni tehdot edio diye ailem ulasmaya calisti. Sukur bitti ama nolursa olsun hic bir zaman mesajlarina cevap vermedim. Sakin ama sakin sende cvp verme, cvp verirsen daha beter ben hep engelledim
tarafından
Yorumunda şunu anladım eşin bile olsa çok dikkatli olacaksın uygun olmayan hiç bir belge sunmicaksin
(597 puan) tarafından
Aynen oyle. Kocamiz buze helal kisi ona bile af edetsin iki cilve yapma amacli biseler yollamicaksak ne diyeyim... Pislik karaktersiz, helalliydim nasil tehdit eder dicemde kisilik olmayinca insanlikda olmuyor
(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim
0 oy
tarafından
Heryerden engelle görüşmek istemiyorsan. Bu arada boşanmadim ama engelle kurtul yani. 
(3,769 puan) tarafından
Engelledim ama başka nodan yazdi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 499 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 378 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (180 puan) tarafından soruldu

378,277 soru

11,322,190 cevap

34,768 kullanıcı