0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Kızlar bebeğinize yetebiliyor musunuz mutlu musunuz nerde kaliyorsunuz çalışıyor musunuz huzursuz yuvadansa böylesi daha mı iyi bebeğiniz icin

2 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından

<3 9 sene önce iki ufak bebeğimle boşandık kendim baktım elhamdülillah çok mutluydum evladlarımla sevgisi saygısı ilgisi olmayan adamın yanında duramazdım cünkü ben mutsuzsam çocuklarımda mutsuz olacaktı şimdi 2. Evliliğimi yaptım 4 senelik evliyim çocuklarımda yanımda 2,  tane daha oldu şükürler olsun rabbime 

(399 puan) tarafından
Allah'ım bu evliliğinde huzur mutluluk versin sana ins ben kendim boşanmış anne babanın çocuğuyum evimizde hiç huzur yoktu bunları yazarken bile ağlıyorum hep dedim kendi çocuğuma benim yaşadıklarımı yaşatmıcam diye ama şimdi evliliğimiz de de huzur yok yavrum daha 15 aylık eşim insan olarak kötü değil ama sinir hastası temizlik hastası çocuk birşey dokse bağırır çağırır bana küfür eder ilerde diyorum çocuğum bunları anlicak çok çaresiz hissediyorum annemle babam ben evlendikten sonra tekrar barıştı oraya geri dönmek istemem ev ev üstüne olmaz çocuğum için olmaz bebeğim doğana kadar calisiyordum üniversite mezunuyum özel.swktorde çalışıyordum işte çocuğuma kim.bakacak vs kafamda deli sorular var senin çocuklara kim baktı cnm nasıl çalıştım ailenle mi kaldın o süre zarfında çok özür dilerim hatırlattım icin
(895 puan) tarafından
Canim bosanmak yerine esin tedavi gorse daha mantikli degilmi.sanirim ofke kontrolu yok.bunlar terapi ve ilaclarla inan sakinlesiyrlr.bosanmaninda getirdigi cok buyuk sorumluluklari var
(399 puan) tarafından
Haklısın cnm.da ona göre ben suçluyum çocuk.sucli ufacık.cocuga küser çocuk elimdeki oyuncakları genelde fırlatıyor yani hızlı bir şekilde değil mesel koltultam alıp yere atıyor koltuğun altına atıyor fln ne biçim.kiziylr cocuga öyle.bagifma diyorum daha anlamaz uyusun toplarim diyorum işte sen karisma ben ona disiplin verocem.yok çok arsiz bu çocuk.flm diyor dün çocuk.firlayiyor diye aldı elinden bir nagirdi cocuga öyle.forlatilmaz böyle.firlatilor diye hızlıca elinden oyuncak alıp fırlattı çocuk korktu onun psikolojisini de bozacak buna benzer çok.seyler var
(895 puan) tarafından
Canm yasadiklarini gozumun onunde canlandirdim cok uzuldum.peki esin eskidende boylemiydi.cocuguna karsimi boyle
(399 puan) tarafından
Canım çok farklı bir yapısı var her zaman böyle değil mesela hakkını yiyemem çocuğu için canını da verir hiç birseyibi eksik etmez çok da sever yani onunla oyunda oynar ilgilenir de ama bence temizlik ve düzen hastası oyizden zaten bu şekilde hep kavgalarimiz yani eskiden de boyleymistor ama aynı eve girmeyince bilemiyorsun eskiden de titizdi ama ev içinde böyle hayal etmemiştim hiç bişey dağılmasın batmasın hep temiz olsun ister çocuğun altına sofra bezi açarım mama sandalyesine oturur eline biseyler verince içi gider ya napacagim ben böyle şaşırdım artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem bosandi 3 kardeşiz biz ilk zamanlar annem ve ben çalıştık kardeşim ünv ye başladı zaten en küçük daha 3 yaslarinda idare ettik smdi ben evliyim annem hala çalışıyo kardeşim hem okuo hem çalışıyo annem diyo ki şimdiki aklım olsa 20 sene çekmezdim dio...

Smdi 8 yaşındaki kardeşimle tek yasiyo hem ona bakıyo hem ev hem iş bende yardimci oluyorum tabiki 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 2,134 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,168 göst.
0 oy
3 cevap 326 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,946 soru

11,374,117 cevap

34,856 kullanıcı

...