0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kizlar gemlikten karamana gideceğim sabah 9 da biletim var 7.8 saat sürüyor sorum 5 aylik kizim var ve uykusu geldimi uyuyana kadar ağlıyor huysuzluk yapiyo emmek ister arabamiz yok otobüsle gideceğim kizim cok huysuzluk yapar milleti rahatsiz edermi acaba yolu severmi biturlu isin içinden çıkamıyorum normalde esim de gelecekti ama beni bırakıp o gün dönecek 2. 3 saat kalacak yani oyuzden ben gelme diyorum boşu boşuna masraf hani gelse 1.2 gun kalsa tamam ama ogun çıkıp ertesi gun sabah isegitmesi lazim izin vermiyorlar bide ayrıca biletler cok pahalandi 2.3 saatliğine değmez diyorum ama kiz olunca sana rahat vermez diyor belki durmaz diyor ne yapsam Cok kararsız kaldım bana bi akıl verin

Mesela yolculuğa çıkanlar bunu kesin al dediğiniz bisey varmi lazim oluyor falan dediginiz

9 Cevaplar

0 oy
(2,623 puan) tarafından
Kızımla antalyadan aydına gittim de abuuuu hiç susmadı otobustekiler susturmak için  ellerinden geleni yapmışlardı hiç unutmam huysuz bebekle yolculuk işkence 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Napalım canım çocuklu insan yola çıkmasın mı o zaman bebek bu ağlar da rahatsız da eder yani yapacak bir şey yok 
(1,505 puan) tarafından
Ya tabi oyle de biri bisey derse insan sinir küpüne döner
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Keşke gece bilet alsaydın ben küçüğe hamileydim büyüğüm de 1 buçuk yaşındaydı eşim dedi sabah çıkalım yola ben dedim gece ne kadar geç o kadar iyi bütün yol uyur istanbuldan kütahyaya gittik 
(1,154 puan) tarafından
Emin ol uyuyacak binmeden önce de az uyut emzirme işi rahat artık yanına erkek almıyorlar kadınların örtüyü ört emzir sabah daha perişan olursun
(1,505 puan) tarafından
Aa oylemi dersiniz benim kizim da öyle aslında bi kere mama versem sabaha kadar uyur bikac kere kalkar ses çıkarmadan emer geri uyur geceyimi aldirsam acaba değişim var aslında ben eşime oyle dedim gece uyur sabaha kadar dedim kendin bilirsin dedi acaba degistirsemmi
(1,154 puan) tarafından
Bence değiştir sabah yolculuğu çok zor çocukla gece yola çıkmadan iyice yor uykusu gelsin karnı da tok olsun otobüse biner binmez uyur
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm öyle yapayım benimde aklıma yatti
(1,009 puan) tarafından
Aynen canim bileti geceye al bende 10 aylik bebekle gundiz adana ya gittim 7 8 saat surdu inan 1 kere tek uyudu ve hic durmadi gece de ordan geldim hep uyudu  sadece memeye uyandi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yerinde olsam gitmem daha cok kucuk bi seyden anlamaz ki. 

Ben kizim 16 aylikken gittim bi ay kaldim iste telefon fln izledi abur cubur aldim yedi onlarla oyaladim ve 4 saat surdu ama cok zor cnm ya. 

Seninki daha kucuk o aylarda biz arabayla gittigimiz halde hayattan bezerdim.
(1,505 puan) tarafından
2 sene olacak hic gitmedim canm ya çok özledim bayram da orda olmak çok güzel olur vakit geçer akrabalrimizi falan görürüz dedim
(7,791 puan) tarafından
Anladim canim ama benim kizim normalde de kokikti ve cok aglak bi bebekti. Yani malumdu bizim sonumuz
(1,505 puan) tarafından
Hm evet canm kolik bebek zor olur Benim kizim okadar degil sadece aciktigi zaman ve uykusu geldiği zaman huysuzluk yapar oda her bebekte olan bisey
(7,791 puan) tarafından
Ya o zmn halledersin heralde canim gece uykusu varsa uada gunduz kacta uyuyosa o saate denk getirp gitsen yeter
0 oy
(854 puan) tarafından
canim mutlaka emzirme bezi ve terlik al yanina bebegin uzerine kalin da battaniye al cunku havalandirmalari acinca bebek usur soguk olur bebege gore kendine de bel yastigi al mutlaka dogumdan sonra uzun sure oturmak cok kotu bel agritiyo bende marastan karamana 8 saat yolculuk yapmistim yanina atistirmalik birseyler hazirla mutlaka ac kalma ki sutun olsun 
(1,505 puan) tarafından
Emzirme onlugu falan aldim canm yastık falan da alırım ağladığı zaman salarsam uyur o şekilde idare ederiz sagol canm
0 oy
tarafından
Bence yolculuğa gece cik. Emzirme önlüğü olsun yanında istedikçe emzirirsin. Gece uyur hem
(1,505 puan) tarafından
Evet benim de aklıma geldi aslında eşime dedim de ben olursam sıkıntı olmaz dedi şimdi esimin biletini iptal ettim kendi biletimide geceye aliyim bana çok mantıklı geliyor kizima 1 kere mama versem sabaha kadar uyur arabada sallaninca olmazsa oyle yapiyim ya
0 oy
(912 puan) tarafından
Çocuk sonuçta ağlaması çok normal kimsenin sorun etmemesi gerekir zaten Cook da uzun bir yol değil normal esin nasıl rahat edecekse öyle yapsın çok sorun olacağını sanmam zaten genelde uyuyorlar normalde çocuklar araba yolculuk sever ama seninki nasıl bu konuda bilemem Allah kolaylık versin 
(1,505 puan) tarafından
Sagol canm allah razi olsun evet çocuklar  sever diyorlar olmazsa geceye aliyim uyur sabaha erkenden oradayım zaten
0 oy
(137 puan) tarafından
Git ne olacak, atak haftasında değilse durur çocuklar otobüsü arabayı seviyor iyi ki gündüze almışsın 
(1,505 puan) tarafından
Gündüz mu iyi canm herkes gece uyur demjs de kizima 1 kere mama versem sabaha kadar uyuyor ama gündüz uykusu yok
0 oy
tarafından
Canım biz de kendi arabamızı 13 saatlik yolu 18 saatte gitmiştik ve çocuk çok terlemişti sana tavsiyem bol bol atlet zıbın kıyafet al oyuncaklarını yanına al oylanması için bir de mutlaka küçük bir yastık al kucağında uyusa bile yolculuk halimde olduğu için yastıksız olmuyor. Mama kullanıyorsa sıcak suyun ve mama yanında olsun valizle çantada falan olmasın. Şu an başka da bir şey aklıma gelmedi. Diğer konuya da gelirsek eşin yanında olmak istemiş belli ki ilk yolculuğunuz olunca yanlız bırakmak istememiş ekonomik boyutunu kendisi düşünmüştür ne  güzel bıraksın sizi işte. Hayırlı yolculuklar şimdiden❤
(1,505 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm evet bunların hepsini düşündüm ona gore ayarlicam çantamı mama oyuncak falan alsam 7 saati deviririz insallah
tarafından
İnşallah canım. Karamanlı misin? Ben karamanda okudum üniyi. Karaman benim ilkaşkım gibi bir şeydir çok severim. Gittiğinde ismetpaşada yürü biraz benim yerime
(1,505 puan) tarafından
Evet canm dogma büyüme karamanliyim hahahaha kizim dan rahat edebilirsem gezerim insallah ben de çok özledim vallahi küçük mucuk biyer ama seviyorum ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 162 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 159 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
0 oy
16 cevap 452 göst.

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...