0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Arkadaş kullan dedi bugün dojtora dedim düşüncemiz var diye iyi olur vereyim kullan dedi açıkçası tam olarak gebelik öncesi neye yarar bilmiyorum oğlumda öğrendikten sonra kullanmıştım da

4 Cevaplar

0 oy
(2,555 puan) tarafından
Gebe kalmayi kolaylastiriyor ben cok etkisini gordum 
(385 puan) tarafından
Folbiol du sanirim verdi içtim bakalım nezmn tutarsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk yapmaya başlamadan bir kaç ay önce alınmalı canım kolaylaştırıyor
(385 puan) tarafından
Verdi folbiol du sanirim içtim bakalım nezmn nasip plur
0 oy
(648 puan) tarafından
Dış gebelik geçirdikten 6 ay sonra doktora gittim kan tahlili fln yaptı bütün sonuçların iyi çıkınca folik asit kullanmamı söyledi kullanmaya başladım 1 ay sonra hamile kaldım 
(385 puan) tarafından
Bu ay denedik tutmadı belki gününe denk gelmedi nasip olmadı bakalım içtim gelince nezmn tutarsa sağlık olsun
(648 puan) tarafından
Strese sokarsan kendini diğer ayda olmaz ilaçı vitamin ilaçı alıyormuş gibi düşün o işide zevk için yap çocuk işini 1 ay boyunca kafana takma
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben gebelik öncesi başlamıştım canım. Bana arkadaşım  önermişti folik asit bebeklerin merkezi sistemini geliştirmekte çok önemli ilk 3 ay kullanılması gerekiyor. Doktora danistigimda başla hem hamile kalmayı kalmayı kolaylaştırır hemde vücudunda bulunsun demişti. Korunmayı bırakmadan 3 ay önce başladım korunmayı bıraktıktan sonra  ilk ayda hamile kaldim.
(385 puan) tarafından
Bende gebe kaldıktan sonra kullndim faydalı biliyoeum ama öncesi için de yararlı olduğunu duymamıştım bu ay bı kac denedik belki gününe denk gelmedi bikmiyorum tutmadi nezmn tutarsa sağlık olsun .teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 92 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 118 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.