0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (3,176 puan) tarafından
Kızlar 5 günlük bebeğim çok ağlıyor karnınındoyurıyırum altını temizliyon neden aglayabilir birde her emzirmede sonra gaz çıkartmaya çalışıyorum. Arada gark sesi çıkarıyor bazen çıkartmıyor ne yapmam lazım neden aglıyo 

7 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Gaz ilacı al canım gazı vardır
-Reklam-
0 oy
(119,011 puan) tarafından
gaz damalsi al gazdan agliyodur
(3,176 puan) tarafından
Doktor tavsiyesiz alınır mı
(119,011 puan) tarafından
alinir cunku dr recetesiz oluyo kendin odemelisin
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Gazın hepsi çıkmıyordur canım ondan ağlıyordur  sen rezene iç senden geçer faydası olur baktın olmuyor doktora git belki gaz damlası yazar
(3,176 puan) tarafından
Rezene çayı mı
(5,311 puan) tarafından
Evet cnm kimyon  çayıda yapıp içebilirsin
(17 puan) tarafından
Kimyon çayı içiyorum ben de dr rezene içme dedi ve bebeğim kolik şurup kullanıyorum Nurse Harvey's damla biogaia
(5,311 puan) tarafından
Anladım  cnm ben zeytin yağı veriyordum çay kaşığı ile istersen doktorumuz önermişti tercih senin tabi yinede  o fayda etmiyor ise gaz ilacı samsplexs diye bir marka var onuda beğeniyorlar
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Her ağladuğında emzir gerekirse yarım saate 1 saate. Ve her seferinde gazını çıkar yoksa karnı ağrır. Gaz için çok yumuşak değil de biraz sert vurarak gazını al bebeğin. Aşırı da sert değil ama. Doymadığı için ağlıyodur daha çok Küçük
(3,176 puan) tarafından
Ya her emzşrdiğim de gaz çıkarmaya çalışıyorum bazen çıkarıyor bazen çıkarmıyor emziriyo Rum ama bazen sadece agzını tutuyo eemmiup
0 oy
(2,097 puan) tarafından
İlk 15 gün gazı olmaz anne kokusu istiyordur dünyaya alışmaya çalışıyordur
0 oy
tarafından
normal cnm doyuyorsa gazi vardie gazini cikariyorsa da alismadigi ortamda oldugundan agliyordur
(3,176 puan) tarafından
Çıkaramıyor gazını canım ya
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim emzirdogin halde ac gibi aglamasi gazdan oluyor genelde üstten cikarmasindan ziyade alttan çıkarması lazim dizine yatir yada omzuna ayaklarini da biraz kıvırsin mutlaka cok guzel gaz cikartir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sevgi bahar (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
0 oy
12 cevap 168 göst.
0 oy
3 cevap 107 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ceylan3804 (98 puan) tarafından soruldu

377,360 soru