0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar erken doğum yaptım protein kaçağına vardı ve bebeğim beslenemiyordu bebeğim 4 gündür kuvezde ilk gün solunum sıkıntısı yaşadı ama çok şükür şuan iyi şimdide sarılığı varmış biraz çok korktum aklıma herşey geldi benim gibi bu durumu yaşayan var mı ne gibi süreç bizi bekliyor bebeğimi nasıl toparlayabilirim prematüre bebeklerde nelere dikkat etmem gerekiyor teşekkür ederim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Var canm ben , kızım 10 gün kadar kğvezde kaldı daha sonra verdiler kızımızı ❤️
(24 puan) tarafından
Ne kadar doğmuştu evde sıkıntı yaşadınız mı bakarken
tarafından
36+4 evet canm ilk başlarda zorlandm çok küçüktü ve solunum sıkıntısı vardı
(24 puan) tarafından
Çok geçmiş olsunn canim
tarafından
Geldi geçti canm 17 aylık şuan
(24 puan) tarafından
Maşallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benimde oğlum aynı haftada doğdu bebeginle öncelikle kuves sonrası anne harici kimse kucağına almasin bakımıyla bitek sen ilgilen çünkü diğer bebislere göre daha hasssaslar onun dışında çok çabuk toparliyolar eve çıkınca sık sık emzirmeye çalış biraz zor tutabilir ama pes etme onlar küçük savaşçı iki oğlumda premature doğdu Allah'a şükür yasitlarini yakaladılar bile 
(24 puan) tarafından
Aynen canım maşallah sizede
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Yeni doğum yaptığın için çocuğun için elinden geldiğince dinlen süt yapan şeyler ye sarılığı da atlaması için eğer sütun varsa hastaneye mama da ver ama süt saklama poşeti al sütünü sağ ver geçer inşallah hayırlı olsun 
(24 puan) tarafından
Aynısı yapıyorum şuan canim inşallah duzelecez
tarafından
İki oglumdada solunum sıkıntısı oldu 5gun kaldılar inşallah hemen çıkar senin bebiste
(24 puan) tarafından
İnşallah canim
(2,125 puan) tarafından
Kız benim oğlan ilk doğdu eve getirdik iki gün sonra hastanelik oldu emmemisti de bir hafta yatti öyle yaptım o yüzden dedim
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Gecmis olsun canim saglikla buyut bende 30 haftalik yaptim 38 gun kaldi solunum sıkintisi vardi beslenmesi duzenlendi falan simdi iyyiz biraz geroden geliyor normal olarak sen sutunu sag gotur insallah sifa olur ona
(24 puan) tarafından
Sizide çok geçmiş olsun  sütümüde sagiyorum emziriyorum bakalım şuan canim
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benimde oğlum 34 haftalık doğdu 15 gün kuvezde kaldı solunum sıkıntısı vardı şimdi maşallahı var 3 yaşında paşam hepsi geçecek cnm hiç üzme kendini 
(24 puan) tarafından
Evde ne gibi sıkıntılar yasadiniZ
(1,601 puan) tarafından
Çok şükür sıkıntı yaşamadık canm
0 oy
(403 puan) tarafından
Var canım 34 haftalık ikiz doğurdum biri 2000 biri 1500 kg 10 gün kuvezde kaldılar sadece çok dikkat et ellerini sürekli yıka terletmemeye çalış evine misafir gelmesin kesinlikle salgın var zaten sen annesin herşeyin en iyisini yapmayi bilirsin 
(24 puan) tarafından
Aminn canim inşallah duzelecez bizde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 161 göst.
0 oy
11 cevap 123 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy