0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kedi olayımızı bilenler bilir. Kaynanam yüzünden ne halde kedi. Biz hepimiz çalışıyoruz kedi sürekli kafeste kalmak zorunda. Biri bakmalı diye anneme geldim oğlumla. İşe burdan gidip geliyorum. Kayınvalidem haftasonu çalışmıyor. Normalde haftasonu eve geçiyoruz zaten. Ama ben oğlumu alıp gidiyorum yani. Yada iftara kalıyorum. 

Bana haber vermeden gelip almışlar işten çıkınca aradım açmadı. Bende anneme geldim. Oğlum yok babanesi almış. Çıldırıcam. Yarın kedinin röntgeni var babamın iş saati uyarsa o götürücek uymazsa sabah erken ben götürücem. Babam polis ve çalıştığı bölümde saatler çok belli olmuyor. Babamla bunu konuşup ona göre eve geçicektim. Çıldırıcam ya çıldırıcam. Eşim askerde diye alttan alıp duruyorum. Olay çıkmasın diyorum. Anneme geldim zaten rahatım diyorum ama ayıp yani yeter.

6 Cevaplar

0 oy
(1,097 puan) tarafından

En İyi Cevap
(Ekleme)

Kaynanama ulaşamayınca kayınpederi aradım. Annene söyledik diyo bana adam. Dedim annesi benim ya onun eve geldim çocuk yok benim haberim olması gerekiyo annemin değil dedim. O verdi kaynanama telefonu. Ne zamandır görmüyoruz (sadece haftaiçi görmediler ve sürekli foto falan atıyorum), yabancı almıyo biz alıyoruz yani sonuçta dedi. Dedim ben yabancı alıyo demedim. Kalırız diyodum kedinin röntgeni var sabah erken götürüp ordan işe geçicem büyük ihtimalle. Babamın iş durumuna bağlı falan dedim. Gel burdan gidersin sabah sen erkenden dedi. Git gel olmasın hamileyim yürüyerek gidip geliyorum ya hani o yüzden kalırım diyodum dedim. İyi sen kal yarın gelirsin dedi. Dedim kalırsam oğlumla kalıcam. Alcan mı yani diyo. Babamla konuşayım duruma göre bakıcam dedim. İyi alıcaksan al yemeğim var dedi suratıma kapadı. Ki kayınpederimle konuşurken arkadan sesi geliyordu öyle acil yemeği falan yok çocukla oynuyodu. İnatlarına kalmak istiyorum şuan
(1,363 puan) tarafından
Al cocugunu. Sirf yuzene telefonu kapattigi icin bile.
(1,097 puan) tarafından
Annemde konuşmaya şahit oldu olsun git olay çıkmasın. Dedi huylarını biliyo. Biz babanın saatini uydururuz sen git boşver diyo. Sırf böyle yaptığı için babamın saati uysada uymasada gitmek istemiyorum bende inadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu kedisi 4. Kattan düşen misin sen canım? 
tarafından
Kediye yazık günah ya. Ordan oraya sürüklüyor resmen kayınvaliden. Nasıl oldu durumu? Onu merak ettim.
(1,097 puan) tarafından
Keyfi yerinde topal şuanda alçısı duruyo yarın kontrolü var röntgeni çekilcek ona göre alçı çıkıcak
tarafından
Ayy inşallah düzelmiştir canım ya.
(1,097 puan) tarafından
İnşallah. Geldim eve ben. Babam götürücek veterinere. İnşallah iyidir ❤️❤️
tarafından
İnşallah ❤️
0 oy
(119,149 puan) tarafından
kedi en korktugum canli ama seninkine cok uzuldum yaa
(1,097 puan) tarafından
Valla ne diyeyim bilmiyorum ateş bastı sinirden. Vicdansız ve bencil insan
0 oy
tarafından
Bırakma oğlunu yalniz canim git al ben nerdeysem oğlum orda kalacak de alismasinlar öyle senin orda kalman için yapıyorlardır bosver takma git oğlunu al sen cildiracagina onlar cildirsin 
(1,097 puan) tarafından
Şimdi zaten babamın işi uyarsa eve dönücektim. Böyle yaptıkları için babamın işi uysada kalmak istiyorum
0 oy
tarafından
Hiç sinirlenme sakın ol cnm onlara karşı ama git al çocuğunu. Alisirlarsa hep bizde kalsın derler
(1,097 puan) tarafından
Ya zaten bana yerleştiler eşim askere gidince evlerini boşalttılar. Köye eşyalarını götürdüler. Beraberiz. Benim evimdeler yani.
Bu şekilde habersiz alıp gittikleri için babamın işi uysada uymadı diyip kalmak istiyorum. Ben kalırsam oğlumuda alıcam zaten
(3,419 puan) tarafından
Abuuu geçmiş olsun şimdiden evlerini dagittilarsa esin askerden gelse de ömür boyu senle onlar
Çocuk konusuna gelirse tam şikayet etmelik durum şahsen habersiz kimse alamaz + biraz senin annen de de hata var ne olursa olsun seni srayacakti istiyorlar vereyimmi die
(1,097 puan) tarafından
Annem huyunu biliyo çok dalaşa girmiyo bizim huzurumız kaçmasın diye. Annem arasa kaynanaö yabancı mıyım ben diye carlayacak bi tip. Eşime dedim sen gelince gitmicekler dedim. Biz ev bakarız o zaman ben ni daha birlik oturmam dedi
0 oy
(323 puan) tarafından
Oha çıldırdım ne demek çocuğu kafasına göre almak alamaz arkadaşım bas ayarı herkes yerini bilsin 
(1,097 puan) tarafından
Gerçekten patlamak üzereyim
(323 puan) tarafından
Kız daha patlamak üzereyim diyon ne bekliyon
(1,097 puan) tarafından
Valla eşime yansır diye korkum. Askerde zaten aklı burda kalsın istemiyorum. O yokken en azından huzursuzluk çıkmasın. Ki hep arkamda sağolsun duysa arkamda durur hemen arar annesini. Ama morali bozulur elinden de sadece aramak gelir. Destek olamıyorum diye kafaya takar.
Bi kavga çıkarsam ayaklarını denk alıcaklar ama istemeden eşime yansıtırım yada onlar söyler illa kulağına gider.
Kaynanam çok fenadır ama eşim çok güzel başeder onla. Bunu bildikleri için o yokken şyice saçmalıyolar
(323 puan) tarafından
Ahh yaa bunu fırsat bilip üzerine gelmesinler eşin de bir an önce gelir inşallah
(1,097 puan) tarafından
Doğumda babalık izniyle gelicek ama daha yeni gitti. Ekim başı dönücek

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 843 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kahvekokusu (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 396 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu