0 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (38 puan) tarafından
Meraba kizlar teyzemin kizinin yuzu tuyluydu oda eplasyon yaptriyordu yuzne simdi evlendi hamile kalamiyordu  doktora goturduler doktorda  yuznu eplasyon yaptrdigi icin cocugu olmuycak demis ola bilirmi boyle bisey bide adet duzensizliyi var o neden olur

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne alaka beeee o nasıl doktor muss öyle 
(1,381 puan) tarafından
Anladım canım acıdı çok mu
tarafından
Benim migrenim var onu tetiliyodu cok gidememdim ben 6 seans filan gitim sey aciyodu birazzz
(1,381 puan) tarafından
Normalde yüzümü almiyordum.lazere gittim maf oldu şimdi mecburi alıyorum . İğneli yi düşünüyorum acısı biraz bni geri çektiriyo☺️
tarafından
Lazer mahvediyo zatennn
(1,381 puan) tarafından
Aynen kötü tecrübe oldu bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
hahah yaa istemsizce guldum bazilari bakkaldan diploma almis ne alaka yuzundeki tuyun alimiyla hamilelik yaaa. yuzu tutluyse hormon bozuklugu varsir, genetik degilse.. hormonlarina baktirabilir. aman o ***** doktor oyle dedi diye de millete yaymayin kiz stres olmasin
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben her yerime yaptırdım 1 sene boyunca hemende oldu çocuğum ondan değildir
(283 puan) tarafından
Eskiden özel bölgeye yaptırınca olmaz diyeni duymuştum ama ne alaka çocuk olmamakla etimizden içeriye etki etmiyor ki
0 oy
(2,120 puan) tarafından
Benim ablam da lazere gidiyordu daha sonra hamile olduğunu öğrenince bıraktıı hiçbir alakası yok bence
0 oy
tarafından
Pcos vardir bende iyi bi doktor bulsunlar bendede pcos var
0 oy
tarafından
Ne alaka ya ben 9 ay lazere gittim tüm vücut evlendim şimdi ikinciye hamileyim

Doktorlar böyle saçma bişey mi demiş
0 oy
tarafından
Alakası yok. Benim arkadaşımda bıyıkları için epilasyona gidiyordu şu an maşallah bir tane oğlu var. Başka doktora görünsün bence. Öyle doktora güvenipte hamilelik sürecinde eşlik etsinde istemezsin. 
0 oy
tarafından
adet düzensizliği ve yüzdeki kıllanma genellikle polikistik over belirtilerinden sayılıyor. öncelikle o doktoru değiştirsin ve hormon tahlili yaptırsın. 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Hani bunun doğruluk payı nedir bilmem ama ben ilk yaptircam dediğim zman da da bana demişlerdi doktor değil çevrem soledi bende olmazsa olmasın killardan kurtulam demiştim daha nişanlı vs değildim kıllardan kurtuldum evlendim kızım oldu 
0 oy
(323 puan) tarafından
Hemen doktor değiştirsin ne alakası var epilasyonu her yerimize yapıyoruz yüzle ne alakası var ya ancak hormon bozukluğu falan varsa olur biz bu halimizle daha iyi biliyoruz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
12 cevap 363 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.

374,682 soru

11,207,231 cevap