0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Kizlar yaklaşık 1 1.5 senedir hamile kalamıyorum oglumda ikinci ayda hamile kaldim cuma gunu dr gidecem sizce ilac felan verirmi sizin nasil oldu bu surecekte yaşayanlar anlatabilirlermi

9 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Kizlar yaşayan yokmu yada fikir sahibi olaan
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bana doktor 6 sene sonra ilk cocgumdan sonra yani kisirlik baslangici var dedi. Hamile kalman zor dedi. Birde kist gordu antibiyotik verdi. Ben ilaclari kullanip kontrole gidene kadar hamile kalmsim . Birinden daha duydum. Antibiyotik kullandiktan sonra hamile kalmis . Bendede oyle oldu. 
(42 puan) tarafından
Anladm canim saoalsin
(1,737 puan) tarafından
İşte enfeksiyon hamile kalmaya engel oluyor. O enfeksiyonun tedavisini ol canim
(42 puan) tarafından
Tamm cnm dr gidecem zaten cuma günü
(930 puan) tarafından
Klomen ve femera yumurta büyütmek için canım
(42 puan) tarafından
Anldm canim gerek görürse verir zaten
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Biz evlendik kuzum hiç korunmadik 6 sene sonra kendiliğinden oldu ama bende polikistik over vardı 
(42 puan) tarafından
Anliyorum cnm saol
(2,512 puan) tarafından
Ne demek kuzum git bir doktora fikir versin yaşında küçükse akışına bırak biraz insanın hep aklında olunca oldu mu olacak mı olmuyor kuzenimin eşinin öyle oldu tam saldılar gebe çıktı :) inşallah güzel haberlerini paylaşırsın canım ❤️
(42 puan) tarafından
Canim ben degil kaynanamlar tek cocukla kalacan diye korkutuyolar ben daha 20 yasindayim oglum 2 yasinda
(2,512 puan) tarafından
Kimseyi takma kuzum sen genceciksin ben 30 da hamile kaldım sen 20 sin olur olur 1 tane veren Allah yine nasip eder rahatla sen
(42 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun Rabbime sığındım zaten
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bendede TSH yüksekmiş tiroid hormonu ilaç başladı doktor birde vitamin foik asit ve artı özel bir vitamin daha vardı maxiper diye ikinci ayında hamile  kaldım tiroid değeri yüksek oluncada hamile kalinamiyormus canım 
(42 puan) tarafından
Yaa dr bakarmi canim yoksa ben diyecem hormonlarima bakin diye
(2,194 puan) tarafından
Ben hamile kalmak istiyorum diyince doktor baktirmisti ben bilmiyordum tiroid hamile kalmaya engel olduğunu da bakar bence bakmazlarsa , hocam TSH da bakabilirmiyiz dersin,TSH hormunu 2.5 altı olması gerekiyormus canım bilgin olsun
(42 puan) tarafından
Canim suan bi sene onceki tahlillerime baktim tsh prolaktin felan hep normal cikmis zaten bende 1 senedir ugrasiyorm baska bisey yuzunden olmuyor galiba
(2,194 puan) tarafından
Olabilir canım herkesin bünyesi farklı senden kaynaklida olmaya bilir sen bir git sende birşey çıkmazsa  olmadı eşinde baktirsin değerlerine
(42 puan) tarafından
Aynn oyle canim saol
0 oy
(932 puan) tarafından
İlk bebeğimde ilk denemede oldu 8+5 iken kürtaj olmak zorunda kaldım.  2. Kürtajdan sonra 8 ay olmadı klomen kullandım o ayda olmadı ertesi ay kendiliğinden oldu. Onuda 7+5 iken Kürtaj olmak zorunda kaldım.  Sebepler araştırıldı. Kanda pıhtılaşma çıktı demir b12 sıfırlanmış prolaktin tavan yapmış onları düzene koydu. Femara başladı rahimde incelme vardı onu kalınlaştırmak için ilaç başladı şimdi kullanıyorum cuma kontrole gidicem Allah izin verirse 
(42 puan) tarafından
Insallah seninde benimde butun isteyen herkese versin rabbim
0 oy
(872 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım. Bebek planlama için hangi doktora gidiyorsun. Normal kadın doğum mu. Veya başka doktora mi. Bem de ikinci bebek için plan yapmaya başladığımızda önce gidip komple kontrol olmak isiyorum.
(42 puan) tarafından
Kadin dogum uzmanina gidecem canim saol
0 oy
tarafından
ilk çoçuğa hemen kalmışsan oyle ciddi sorun yoktur.Aynı anda  Eşin içinde ufak bir tedavi alın ki ,senin tedavin çöpe gitmesin
(42 puan) tarafından
Hemde ikiz kaldim canim baktim bir sene onceki tahlillerime hersey normal zaten 1 senedir deniyoruz olmuyo bende bisey olmasa bile esimde olabilir de zannetmiyorum büyük sorunlar yoktur tabiki inşallah rabbime sığındım
0 oy
(108 puan) tarafından
Canım bazen rahimde yapışıklık falan oluşabiliyor ilk doğumdan sonra ona göre rahim filmi vs değerlendirilebilir 
(42 puan) tarafından
He canimbakalm dr  ne derse yapacaz
(108 puan) tarafından
Bir de Dr mfk diye bir sayfa var Instagram'da canım kuzenimin arkadaşı o hocanın sistemiyle hamile kalmış bir bak istersen
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Canım stres olma öncelikle git bakalım doktora ne diyecek ilaç verir büyük ihtimalle 
(42 puan) tarafından
Saol canim hayirlisi bakalm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 378 göst.
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...