0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (475 puan) tarafından
Kızlar benim komşum var kız beni çağırıyor ama benim iki bebişim var senin evini karistirlar evimde daha rahat otururuz sen gel diyorum her seferinde aradığında o da geliyor ama ben çok sıkı olmak istemiyorum o beni arıyor sürekli arayınca gel demesem tuhaf hissediyorum ve gel diyorum o da geliyor ama o gelince tüm işlerim aksıyor geldi mı maşallah 4 5 saat oturuyor ne yemek yapabiliyorum ne birşey aradığında gel demesem olacak ama diyemiyorum kırılmasın diye sizce ne yapmalıyım 

19 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından

Gel demiycen napcan :D

-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Ee valla ben bi yerde kalkip yemek falan yapmaya başlarim gitmiyorsa oturup beni izlesin napayim 
(475 puan) tarafından
Öyle ama ayıp olur diye yapmıyorum kendisi geliyor yemeğim de var diyor ama bende iki bebek var yemek bir namazlarımı kılıyorum bir düzenim oluyor o geldi mı düzen falan kalmıyor
(446 puan) tarafından
En iyisi açik açik işlerinin olduğunu ve misafir ağirlayacak durumda olmadiğini soylemek
(34 puan) tarafından
Seda valla bende kalkarim bi yandan zaman gidiyo canım onun düşünmesi yoksa ben ne yapayim:)
(446 puan) tarafından
Aynen valla işimi yaparim  :D
0 oy
tarafından
düzenlendi
Gdkxkhshufstifmhxhch
(475 puan) tarafından
Olabilir Bakalım
(3,491 puan) tarafından
Halkı alenen yalana teşvik, halkın da olabilir demesi. Yapmayın hanımlar yalan büyük bi günah. Çok büyük günah.
tarafından
Haklısın aslında tövbe tövbe
Allah razı olsun uyarın için ❤
0 oy
(13,648 puan) tarafından

Gel deme  kökten çözüm:P

(475 puan) tarafından
Ama arıyor bende garip hissediyorum gel dememi bekliyor gibi geliyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm bu kadar nie dert ediyorsun arıyorsa işlerim var müsait değilim vs de kendimizden ödün vermeyin kimseye yaa 
(34 puan) tarafından
Aradığım cevap valla helal sana ayni kafadayız:))
(3,419 puan) tarafından
Valla kimseyle uğraşamam :)) bu binaya bir yıl olcak inan beni davet ettiler gitmedim bahane buldum hep şimdi gidersem benim de davet etmem lazım kızım zaten huysuz ikramlık hazırla vs derken hiç çekemem aşağıda görürsen slm veriyorum o kadar
0 oy
tarafından
Gelemem isim cok de bugün yapmasam kaliyo de anlar ooo
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Hayır demeyi öğrenmelisin 

Gelme demeyi öğrenmelisin :D

0 oy
tarafından
Ay başka seçenek varmı canım 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sen git her aradignda is say.ay yemek var camssir var hic halim yok smdi baslicam falan.
0 oy
tarafından
Gel deme sende yada onun yanında yap yemeğini 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kadın sürekli arayıp senşn evine gelecem demiyor ki seni evine davet ediyor sen yok ben gelemem çocuklar evi karıştırır sen gel diyorsun yok gelemem de yada git davet etme 

Belki seni yakın olarak görüyor garibimin bu düşüncelerinden haberi bile yoktur kıyamam 
(475 puan) tarafından
Valla bende öyle düşünüyorum ama çok yakın olmak istemiyorum onunda burda görüştüğü kimse yok biliyorum
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Ararsa işim var de temızlıge kalktım de yada acma 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Napıyorsn dediğinde  bir dünya işim var de yemek yapacağım evi süpürcegim de ya da eşim evde , eşim gelecek birazdan hiç olmadı dışarı çıkacağım birazdan sen napıyorsn de ... Yalana hiç gerek yok ya işte ama madem söyleyemiyorsun böyle davran
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Hiç telefonunu açma canım kesin çözüm:))
0 oy
(1,928 puan) tarafından
İşim var deyin. Eşim gelecek deyin gibi gibi.. 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bnce o senin gelmediğini fark etmiş ondan geliyor. Bı kere git ay evde sıkılıyorum ne iyi oldu böyle. Bebeler duruyor artık de . Bı saat filan otur bı daha arıyor mu seni
(475 puan) tarafından
Zate kendisi de diyor ben misafir sevmiyorum diye gitsem bir kahve o kadar ben iki bebekle o gelecek diye birde hazırlık yapıyorum canım durmuyor çünkü
(1,462 puan) tarafından
Misafir sevmeyen kimseye gitmeyecek. Ya dediğimi yap ya da bana gel diye aradığında valla tüm işler duruyor. Anca yetiştiriyorum. Valla kusura bakma de. Bi aradığında açma bı aradginda yine aynı derken unutur. Onun ayağı alışmış. İşini gücünü yapıp sende zaman geçiriyor. Çayını çorbasını da sende hallediyor oh ne ala. Gerçi şuan ramazan gekemiyordur zaten yemenicme yok
(475 puan) tarafından
Yo geliyor oruç değil bende emziriyorum diye tutamıyorum malesef iki gün tuttum çok kötü oldum
(1,462 puan) tarafından
Yani böyle saçmalık mi.olur kes ayağını
(475 puan) tarafından
Öyle valla ararsa geri dönmemeyi deneyeceğim oruç tutmasam da böyle yemeli içmeli oturmayı sevmiyorum ramazanda
0 oy
(203 puan) tarafından
Aradığı zaman canım bugün işim var de onu çağırmak zorunda olmazsın hem ayrıca geldiği zaman yemeğin yoksada canım yemeğim yok eşim gelcek gel mutfakta oturalım bende yemek yapayım de ayıp bi durum yok 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bunda kırılacak birşey yok her herkesin bir düzeni var her zaman görüşmek zorunda değilsin müsait değilim gelemem işim var de cagirmanada gerek yok
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Açma teli kökten çözüm 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 203 göst.
0 oy
8 cevap 413 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 709 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...