0 oy
707 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

ONCELIKLE DIYIM DERDIM TARTISMA DEGIL

ÜZÜNTÜMÜ BELIRTMEK..

BENIM AKKIZIM ANNEMDE EVET ORADA OKER IYI KI OKDR IYI BAKILIYOR KI ICIM COOOK RAHAT BU YÜZDEN 

AMA TABIKI BIR ANNEYIM VE EVLADIMI KELIMELERE SIGDIRAMAYACAK KADAR ÖZLEDİM..

AMA KIIZMIN SAĞLIĞI IICN VE BU ICINDE OLDGMZ DURUMU HALLETMK IICN (TAŞINMA. RAHABILATOSYON MERKEZI FLN)

ZAMAN LAZIM 

EV ARIYORUZ çünkü kızımın sağlığı için oda yoksa bu seneyi evimde gecirtrdm durumumz belli iken ama kızım herşeyden önemli 

Otizmin bir altı tehsisi koyuldu ve biraz düzelme var iken tekrar hemen getirip dört duvar arasında hep kalmasina icim el vermedi 

Benimde sağlığım yerinde değil biraz dinlenirim istedim kizim a daha iyi bakablmk iicn 

18ay zorlu yorucu bir süreç ti çünkü 

Kızımı anneme bıraktım diye kötü bir anne değilim ben 

Benim kizim da bir eşya değil yanimda tasiyacgm süs değil (bunu üstüne alinan kişi alinsin)

Çünkü ben bu söze ağlayacak kadar üzüldüm..

O BENIM AKKIZIM MELEGIM CANIM CIGERM

HAYAT ARKDSM BITANEM..

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Merhaba evladınıza kavusmanızı dort gozle beklıyorum postlarını takıp edıyorum. Tasınacagını bılmıyordum mesela ben kızının teşhısınıde postlarının yorumlarını didikleyınce ogrendm. Yanlıs anlama bılmeden cok garıp gelıyordu kı baslarda açıklamadın sadece annemde kalcak oyle gerekıyor dıyordun. Bende esınle sorunlarn var kafa dagtmak ıcın falan sandm. Ama senı kırcak bır sey yazmadm dıye dusunuyorum ınsallah oyledır... Hayrlısıyla taşın her seyı yoluna koy evladına kavuş tez zamanda dualarım senınle
(3,770 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah eski gücüne halime dönmeye çok zaman var  bunu anladım artık:(

Ama ınsalllah kızım dönmeden ev bulur taşınırız o da bundan sonra ki zamanlarını eve hapis kalarak geçirmez ins

Rabbim iyi bir ev sahibi ve insanlar nasip etsin inşallah bize

Allah razı olsun kuzum duaların için ♡♡
tarafından
Neden eve hapıs dısarı cıkaramıyormusunuz sızın yanınızda bahcelı ev falan mı arıyorsunuz.
tarafından
Buarada rabbım hepımızden razı olsun canım benım
(3,770 puan) tarafından
4.kayya oturuorm cnm ben kas h. Eski bir bina
Biri olamdan cikrtamiorm kızımı esimde çalışıyor işi biraz ağır her zaman cikartamiorz camlardan bakıyor meleğim dışarıya balkon var ama korkuyorum dusucek fln diye :((
tarafından
Anladm kuzum. Insallah gonlune gore ev bulursunuz tez zamanda
-Reklam-
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
Yorumu ben de okudum bence de hadsiz yorum olmuş hergün açıklama yapmak zorunda kalıyorsun ve buna mecbur değilsin. Annen de maşallah gözü gibi bakıyor kızına. Her anne yanında ister evladını. Ama bazı mecburiyetleri kimse kabul etmiyor. Üzülme canım sen hem dinlen hem kızın için evini taşı. Taşı ki bir an önce kavuşmak nasip olsun. 
(3,770 puan) tarafından
Inan ne uyku var nede başka birşey onsuz uyku da haram oldu o olsa şimdi uyumak için can atardım ama onsuz uyuyamiorm

Amin Inşallah canisi allah razı olsun güzel dualarin iicn
+1 oy
(4,962 puan) tarafından
Herseyinizi de buraya dokerseniz sonuçlarına katlanirsinis herkes iyi insan değil sizin istediğiniz yorumları yapsın bırakın biraz herşeyi burda yazmayın okadar duygusal iseniz.. çocuğunuzu sizden daha iyi kim düşünebilir burda Allah aşkına
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle.....
0 oy
tarafından
Bazen şartlar gereği evladından ayrı kalmak zorunda kalan anneler olabiliyor.  Kimseyi kınamamak lazım.  

Allah yardımcın olsun canım 
(3,770 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Kimse kimsenin anneliğini sorgulayamaz sen onu bırakmışsan bildiğin vardır kimse canını kuzusunu isteyerek bırakmaz kimseye aldırış etme ortamını ayarla kendini iyi hisset yavruna sımsıkı sarıl Rabbim yar ve yardımcın olsun 
(3,770 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun inan onsuz da iyi değilim kendime gelirim biraz dedim ama yok ne uyku uyuyabliorm onsuz nede başka birşey
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Kim ne demis ne yazmis takma onlar ancak bos konuşurlar. 

Kendileri sanki dort dörtlüklerde ..
(3,770 puan) tarafından
Değiliz cnm kimse değil ama şükür hallettik kuzum o kişi ile tatlıya bağlandi
0 oy
(593 puan) tarafından
Neden aciklama yapiyorsun ki ,kizin icin en iyi olani sen bilirsin canim kimsenin haddine degil ileri geri konusmak. 
(3,770 puan) tarafından
Bir daha böyle bir durum yaşamak istemiyorum kuzum oyzdn yaptım.s
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Iste buraya herseyini anlatirsan elin mali linc edecem diye ugrasir durur. Sinir oluyorum yaa. Bosver takma kimseyi sen annesisin kimse sana akil veremez veya yargilayamaz
(1,358 puan) tarafından
Rica ederim tavsiyem burda kendi hayatindan fazla bahsetme sende bilirsin millet not ediyo snr lincliyo cets kurup gereksizler iste
(3,770 puan) tarafından
Yaa onu merak ediyorum nasıl ediyolar neden :)))

Ruh hastaları snrm
(1,358 puan) tarafından
Evde mutsuzlar cevreleri yok buraya sariyorlar cunku bize cete kurarlar ama evlerinde kafasina vurulmus kedi misali olurlar anca burda agizlarini acabiliyolar cunku. Unutma mutlu olan kimse, kimseye satasmaz sebepsiz yere
(3,770 puan) tarafından
Bende yanlizim bende kimseszm burada yani kimsem yok tanıdık vs akraba vs
Bi arkdsm bile yok burada
Arkdsm bike yoktu tl de burada biri ile takıştık onunla kardeş gibiyiz o var

Üzülüyorum onlara da yanlızlık çok kötü birşey kötü bir es çok kötü birşey

Inşallah obalarda mutlu olur da böyle boş islerle ugrsmaya gerek kalmaz
(1,358 puan) tarafından
Ins kuzum
0 oy
(910 puan) tarafından
Otizimli bir çocuğun kendini en güvende hissettiği yer annesinin yani sebep ne olursa olsun bir bebek annesinden ayrilmamali ben korona oldum bebeğim yanımdaydı eşim bakıyordu ben bir odada tek başıma 15 gün kaldım bebeğimle aynı evde ayrı odalarda 15 gün görüşmeden kaldım benim bebeğim otizimli olsaydı alır sürekli disarilara cikarirdim sosyalleşmesi çok önemli en kritik süreçte şuan seni de anlıyorum belki de kabullenemedin ama akkizim diyorsun ama belli ki henüz kabullenememissin unutma sen bir annesin bebegini büyüttüm birakman hadi neyse ama o bir bebek şartlar ne olursa olsun yan yana olmalısın bilmiyor anlamıyor diye düşünme anneanneyle anne ayrımını emin ol çok iyi yapmıştır ayrıca ben yıprandım kafa dinlemeye ihtiyacım var diyemez bir anne bebekler yük değiller bakamayacaginiz bebeği dogurmayin yazık günah şimdi git üzül gram umrumda değil o bebek Allah bilir ne cekiyordur hergun annesiz ne kadar korkuyordur yazık günah otizimli diye mi öyle yaptın otizimli olmasaydı acaba bırakır miydin bize hiçbir şey kanıtlamak zorunda değilsin bir anne olarak benim vicdanım sızladı benim evladım yanımda olsun ne olursa olsun kimseye vermem ölünce babası bakar 
(3,770 puan) tarafından
Saygı duyuyorum sizin görüşünüz..

Buda bemim hayatım ve görüşüm
Annemler öcü değil bu hayatta kizim a en iyi bakacak benden sonraki insanlar oyzdn siz brkmyn ama benim için rahat ki kızım için çabalıyorz bizde burada eb arıyoruz deli gibi sırf onun iicn
Annelik dsncli olmaktır bencil olmak değil cocgn korona olsaydı da ölseydi Allah korusun yine böyle rahat olabilckmydn acaba

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
21 cevap 1,066 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
12 Ocak 2020 Aile kategorisinde Nurtuba (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 572 göst.
26 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu