+1 oy
223 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kocam benimle evlendiğinde anasının evinde görmediği rahatı gördü özgürlük desen vardı ilgi desen vardı para desen vardı ama bir türlü kumar hastalığından kurtulamadı çocuğun rizkina kadar yedi bitirdi çocuk nolcak dediğimde banane dedi bende Bosanma davası açtım bugün etkinlikte gördü sanki çok çocuk seviyormuş gibi ben giderken hemen tuttu çocuğu sevdi pamuk helva aldı anasinla gorusturdu telefonda bana geri verdi ... Çocuk daha 7 aylık bu arada bir kuruş bırakmamisin evde babam bize bakacağım diye adamın canı çıkıyor bu böyle yapıyor yani insana neden rahat batar şimdi annesiyle bile kalmıyor orda burda yatıyor .. Allah kahretsin onu diyecegimde kötüler hep mutlu oluyor hiç burunları sürtmuyor ... Bende neden böyle imtihan beni bulduki diyorum bana melek gelse kanadı kırılacak demekki o kadar şanssız o kadar ugursuzum 

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne Dicemi bilemedim valla 
tarafından
Bende düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum kendi ailem gibi olan biri ile evlensem daha nasıl faydalı olurum diye düşünürüm eşimi cocugumu nasıl mutlu ederim diye düşünurum ama bu adam nasıl bir ruh hastası çıktı anlam veremiyorum kıyamet alametlerini mi yasiyoruz acaba yada gülmeyen yüz gülmüyor dedikleri bu olsa gerek
(22,070 puan) tarafından
Allahta seni boyle imtihan ediyo işte askim ne diyim valla insan evliliğinde mutlu olamicakta baska nerde olacak
tarafından
Dimi insan eşine guvenemeyecekse kime güvenecek herkes çok kötü olmuş hiç guvenilecek sevilecek bir kişi bile yok ister karşı cins olsun ister kendi cinsimiz herkes işine geldiği gibi yaklaşıyor çıkarına menfaatine göre davranıyor hep karşıdan birşeyler çarpma derdindeler
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kumarın sonu yok canım kumar affedilecek bişey değil .Boşanmakla iyi yapmışsın .Allah ıslah etsin , hakketen rahat batmış.Allah yar ve yardımcın olsun .
tarafından
Bosanamadim ki bugün daha dosya açıldı anlaşmalı bosanmaya gelmedi çekişmeli açtım
0 oy
(119,663 puan) tarafından
kumarda son kotu oluyo bacim
tarafından
Çocuktan mal kacirdi birde herşeyi abisinin üstüne yaptı .. biz onun dusmanimiyiz anlamadimki insana karşıda hep rol yapıyor sanki çok çocuk seviyormuş gibi Ayşe çocuğu göstersin özledim diyor.. üstüne mal kalmadı orda burda yatıyor bir bizden çaldıkları var birde maaşı .. bununda sonu kötü olur mu acaba yoksa kötüler hep kazanır mi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 820 göst.
22 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 71 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu

382,142 soru

11,441,538 cevap

35,011 kullanıcı

...