0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bu eşimle ilgili actigim kaçıncı post bilmiyorum ama yaşlı gözlerle yazıyorum yine bu akşam eşim eve gelmiyo diye tartışmıştık bir önceki postta yazıyor sonra kaynanam geldi eşimin halasına davetliymişiz tm dedim gittik eşim sinirliydi gelmedi eve geldiğimizde annesinin yanında başladı yine beni kötülemeye falan kaynana dedi yarın 23 nisana gelcenmi abimin var dedim ona gidicem hem kaynanam hem eşim dedi burayı bırakıp niye oraya gidiyon dedim eltimle konuşmuyoruz çocukları benle konuşmuyor çocuğumla konuşmuyor ne gidicem onunkine abim öğretmen onun okulun 23 nisana gideceğim dedim eşim yine başladı o tarafa gider anca buraya düşmanlık yapar dedi de dedi bende dedim asıl düşmanlık yapan sensin dün annemler iftara çağırdı hep suskundun oruç tutmadığın halde 3 kere dışarıya çıkıp sigara içtin ayıp dedim buseferde diyo birdaha gitmiycem dedikodu çıkarıyorsunuz oysaki annemler onu el üstünde tutar geldi diye çok sevindi pek gitmiyor annemlere hep düşmanlık yapar bu dediğimi bahane edip birdaha gitmiycem kızınız evde huzursuzluk çıkartıyor diycem dedi sonra dedim halılar yıkanmaya gönderilcek çocukla yıkayamam yok dedi boya alincak dedim temizlik yapicam git çalış getir hep inat yapıyor tersliyor bende bütün konuşmalarını kaydettim kendisine de söyledim Allaha bırakıyorum uzun oldu kusura bakmayın derdim çok içim çok dolu...

7 Cevaplar

+1 oy
(48,908 puan) tarafından
konusmadigin eltinin çocuğunun gosterisinde isin ne konussanda gitmek zorunda degilsin ya neyse 

git çalış getir diyen adam yarin öbür gün baska beklentilerede girer Allah korusun 

Allah sabir versin ne diyim
-Reklam-
0 oy
(13,732 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
tarafından
Âmin inşallah
0 oy
tarafından
Bence artık eşini biraz kendi haline bırak sen tersine gittikçe o daha da abartıyor bu şekilde bu işin sonunu bulamazsınız diğer postlarına da az çok aşinayım Allah yardımcın olsun anlayış çok önemli inşallah en kısa ve hayırlı zaman da Rabbim aranızın düzelmesini nasip eder 
tarafından
Ya bayram geliyor bu halılar mecbur yıkanması lazım kendisi insan değil tutsun çocuğu ben yıkıyim bakmıyor çocuğa ki nasıl yıkayacaksam omzum bacağım ağrıyor parası var vermiyor çocuğumun doğum günü malzemeleri alınacak hep sıkıntı çıkartıyor ben bu durumda nasıl yapicam saçlarım beyazladı daha 26 yaşındayım 5 senede bütün saçım beyazladı ya
0 oy
tarafından
Esin cocuk sen ağırbaşlı bi kadin ol canim yaaas
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Senin kocan adam olmaz onu biliyorum
0 oy
tarafından
Erkeklerin aile kıyaslamalar insan nefret ediyorum
0 oy
(119,856 puan) tarafından
ikbosa katiliyorum