0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar eşinizin hala teyze gibi dıs kapının mandalı akrabasından birinin size ayıbı olsa sizin dedikodunuzu yapmış olsa diyelim bu da sizin kulağınıza gelse eşinize deseniz teyzen sağda solda beni çekiştiriyomus yapmadığım seyleri yapmışım gibi anlatıyomus elaleme ben artık görüsmicem senin de mesafe koymanı istiyorum deseniz veee eşiniz teyzeyi ya da halayı sadece uyarıp yine canımlı cicimli görüsmeye devam etse ne yaparsınız? Bu dedikoduculuğu daha da körüklemez mi o insan zaten affediliyorum diye buna devam etmez mi?

Bunun sınırı ne olmalı. 

13 Cevaplar

+1 oy
(3,093 puan) tarafından
Bi insan senle uğraşıyor ve sen buna tepki veriyorsan karşı taraf onu önemsediğini düşünür daha cok üstüne gelir sen eşini temsil ediyorsun onun tarafından esinde umursamıyor devam ediyorsa bırak esin düşünsün hic üzme kendini yıpratmaya afedersin i.. ürür kervan yürür 
-Reklam-
0 oy
(711 puan) tarafından
Benimde basimdan öyle bişey geçti eşimle çok kotu kavga ettim .kadınin bı iftira atmadığı kalmıştı onu da yaptı dedim sen ne hakla konuşuyorsn hala onla dedim ..Ki bu daha uzak akraba...artk o da sınırıni bildi..hoş kaynanamgl hala konuşuyorlar kadınla ama eşim konuşmaz asla 
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Eşimin uzak bir akrabasının söylediği bir cümle geldi kulağıma benimle alakalı ben hiç eşimi dahil etmedim böyle kaynanamların kayınbabamların herkesin ortasında pat diye benim dilimde çok uzunmuş kendi burnunun uzunluğu görmeyen insanlar yaşından utanmadan arkamdan konuşuyor ay anne diyip gülmüştüm kaynanamda güldü boşver kızım kıskanan konuşur dedi (konuyu asla bilmiyordu bilse söylemezdi kendi akrabası çünkü shshs) kadın o günden beri beni görünce kaçar shsush :D 
0 oy
(33 puan) tarafından
Konuşup görüşmesi benim de canımı sıkar şahsen. O kim ki benim yanımda. Sınır çizip mesafe koyacak yoksa iftiraya kadar gider bu yüz bulursa
0 oy
tarafından

Cnm eşimden önce ben ortalığı birbirine katarim sonra arkamdan eşim birbirine katar başımıza çok geldi şimdi anneaine bile bu yüzden mesafeli 

0 oy
(41 puan) tarafından
Ben de istemem aynen bu şekilde mesafe koysun isterim ne alaka yani tryze hala noluyo eşin yanında, bi hoop hayırdır demeyecekse niye benim eşim 
0 oy
tarafından
Geldi başıma herkese haddini bildirdi şimdi byramda seyranda gidiyor ben hadi gidelim desemde gitmez
0 oy
(3,328 puan) tarafından
O teyzeyi arar agzima geleni sayardim. Esimde kesinlikle sınır koymali. Bayramda seyranda biraraya gelinirse merhana merhaba. Karşı taraf hatasini anlamali bence 
0 oy
(675 puan) tarafından
Dış kapı mandalı değil anası bacısı yaptı bizzat ona bile normal davranmaya devam etti ama ben mesafeliyim bazı erkekler umursamıyor mesafe koyuyor 
0 oy
(626 puan) tarafından
Eşimin teyzeysi aynisini bana yapti.Katı bir mesafe koydum ona dert oldu kafam rahat ohh kurtuldum
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Dedikodum yapılıyo biliyorum ama bunun için eşime görüşme demem. Ben mesafeli olurum. Senin durumunda iftira olduğu için bu başka bişi. Bilemiyorum şu an napacağımı kestiremedim. Basit şeylerse benim eşim de görüşmeye devam eder, büyük şeylerse olay çıkarırım sanırım
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Ben giderim o iftira atan ağzını bir yırtarım değil eşimin yedi sülalemin yanına yaklaşamaz. Eşinin de ağzının payını ver bir tavır koysun 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Uyariyosa yapmaz artik bence

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 222 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 516 göst.