0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (342 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben 5 gün önce adetten kurudum ve oruç tutmaya başladım. Ve bugün baktım kanamam tekrar başladı. Doğum kontrol hapı kullanmaya başladığım için oldu büyük ihtimal ama sormam gereken şey başka. Orucumun olmadığını biliyorum çünkü en az 15 gün temiz kalmak gerekiyor ama ben bu süreçte kuran da okudum. Okuduğum kuran kabul oluyor mu yoksa tekrar baştan mı okumam lazım bilen biri bana söyleyebilir mi ?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Okudugun kur-an kabul oluyor. 
(342 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(436 puan) tarafından
Ben diyaneti aramıştım hanifiysen 10 gün safiysen 15 gün demişti özrün oruç açısından sonra tutabilirmissin leke gelse de ama regl dışında geçerli mi bilmiyorum
(342 puan) tarafından
Oruç için biliyorum bende ama kuran için sormuştum hatim indirecem de ona göre eğer olmuyorsa baştan okuyacam
(436 puan) tarafından
Bence sende direk onları ara eğer burdan bilen biri çıkmazsa için rahat etsin
0 oy
(343 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı normalde kanamayı kesiyo kanama yapmazki
(342 puan) tarafından
Kanama dediğim lekelenme hani adetin son günlerinde olur ya o şekilde adet bitikten 5 gün sonra olmaya başladı bende şaşırdım
(343 puan) tarafından
Normal de olmaması lazım bende kullanıyorum çünkü doğum kontrol hapı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 90 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yasmin65 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (586 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 499 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hincludex (2 puan) tarafından soruldu

377,364 soru

11,292,860 cevap

34,711 kullanıcı