0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Ya kızlar çeken vardır belki bu rahatsızlığı diye sormak istedim bende evlendigim günden beri var bu hastalık ne doktorlara gittim yok gecmiyir ramazanlikta normalde orucu iki gün tutar bir gün ara verirdim çünkü şu icilmedigi için gün içinde sık hasta oluyordum bu sene iyiydim Allah'a hamd olsun tuttum şükür ama bu gece hasta oldum tutmayım bari yarın dedim geride döndüm iyi olursam tutayım dedim ne yapsam bilemedim yıldım gercekten bu hastalıktan kaç senedir

3 Cevaplar

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Canim aslında sahura kadar su içebilirsin yani sen bilirsin ama iftardan sahura kadar baya zaman var bol bol su icebilirsin sene de bir geliyor tutman daha güzel olur.
(346 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım bend el mantikla düşünüyorum ama hasta olunca da ya oruçluyken hasta olursam napicam dedim korktum
(1,448 puan) tarafından
Doktora git ilaç yazsin tek doz ilaçlar var onu kullan
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yaklaşık 6 yıldır çekiyorum her 6 ayda bir tekrarlıyor bende çare bulamadım ilaçla düzeliyorum 6 ay sonra tekrar oluyor. Günde 3 litre su içen gerekiyor ama sahura kadar içebilirsiniz. Salatalık yiyebilirsin 1 tane susuzluğu dengeleyen sebze  Sahurda da 1 tane yiyebilirsin gün içinde su ihtiyacını karşılar. Yine de rahatsızlanıyoeum derseniz borç yaparsın kuzum kışın tutarsın enfeksiyon sıkıntılı Bi durum çünkü Dr git tek kullanımlık toz ilaç var gece yatmadan önce içiyorsun sabaha kadar tuvalete gitmiyorsun temizliyor komple 
(1,015 puan) tarafından
Bnm evlenmeden öncede vardı @zeyneperen
(346 puan) tarafından
Derya deniz benimde evlenmeden önce vardı fakat çok nadir tekrarlardi ve bir kaç sene asla olmazdı o zmnlar kum vardı bobreklerimde fakat evlenince de cinsel ilişki olduğundan dolayı daha çok tetikledi.ben hiç tamamen kurtulamadim
(776 puan) tarafından
Allah şifasını versin canım inşallah bende bekarken çalıştığım iş yerinin wcsine gittiğim için olmuştu aynı dediginiz gibi artık hiçbir yerde klozete gitmem hijyenede daha dikkat edince yaşamadım tekrar Dr ne diyo aceba ne tetikliyo aceba
(346 puan) tarafından
İlişki tetikliyor beni ya çok dikkat eidyrium ama olmuyor yok cekiyroum kaç senedir yengem teyzem onlarda da olmuş kaç senedir hâlâ üstünde fln oluyir diyorlar genetik mi jedir anlamadım ki:))
(776 puan) tarafından
Erkeğin hijyeni çok önemli canım oncesinde her türlü temizliği yapması lazım
0 oy
(611 puan) tarafından
Gebelik şüphen yoksa maydanoz kuru yap 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 220 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (165 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
6 cevap 121 göst.

379,952 soru

11,374,185 cevap

34,857 kullanıcı

...