0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dertleşmek istedim. Esimi eve gelen misafirkerden biri ile kiskandim. Konu cokta onemli degildi. Yani zaten kocama guvenirimde. Kiz cook guzel bir kiz oetallarda dolaşıyor du. Bnde sinir oldum dikkat etmiyor falan dedim erkeklerin hic birine guvenmiyorum guzeli gorunce bakarlar dedim. Esimde daha once nisan atti o kizin ismini diline anarak oda boyle kiskanirdi onum icin attim nisani. Bn böyle güvensizlik ile evlilege devam etmem. Bir daha boyle bir durum olursa bosaniriz dedi. Şunuda soyliyim beni sevdiginden eminim. Hic incitmez. Her konuda destekcim. Ama bu dediği cok zoruma gitti. Haklimi sizce 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Her kadın kocasını kıskanır ama her erkek kiskanildim diye karısını bosamaz ne alaka bu arada erkeklerin ağzında Bi bosama lafı. Nikahlari zedeleniyor haberleri yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben senin gibi sessiz kalmazdm k.bkmada eşin kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diye göz dağı vermiş
tarafından
Nasil yani
0 oy
(436 puan) tarafından
Evine gelen birisi için demişsin eşin bakıyor muydu onu mu takip ediyordu. Bu açıdan yanlış olmuş sanki 
tarafından
Etmiyordu. Ama o kizin ismini sordu. Birde sana yardum ettiler mi mutfakta diye tam 3 kere sordu bnde kizdim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Haklı biraz eve gelen misafirden kiskanmakta nedir. ? Cagirmasaydin evine. Güzel olması kızın suçu mu nere saklasın kendini. Kocan gözü kayiyorsa cevirsin ona da istersen tasma tak içinde varsa yapar. Relax biraz sal ya 
0 oy
tarafından
Eşinde hiç bana az gelmedi k.bakma demekki korkusu var 
tarafından
Ne korkusu
tarafından
Bilmiyorum öyle hissettim sen daha iyi bilirsin okuduğum kadarıyla diyorum güven vermedi hani kıza 3 kez üstüne düşüp sirmasi falan adını sorması çok saçma orda ağzına ederdim ben onun sanae elin lizimdan diye
0 oy
(353 puan) tarafından
Nisan atmak başka karı boşamak başka neden bu kadar tepki veriyo anlamış değilim bence sen sessiz sedasız eşini takipte olmanda fayda var eşini kıskanmayan kadın erkekten bı halt olmaz bence az da olsa kıskanmak sevgini evliliğin tuzu biberi 
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Hassas noktası demek ki eminsen kendisinden bı daha dene
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Oetallarda dolaşıyordu ne demek
tarafından
Ortalarda

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 553 göst.
1 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Inciser (64 puan) tarafından soruldu