0 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 5 aylık  ve doğum yaptığından beri herkesten kıskanıyorum eşim hariç kaynanam kaynım akrabalar şapur supur öpüyorlar bende vermek istemiyorum o yüzden çok kıskanıyorum sakınıyorum kimse sevsin istemiyorum kizimi

9 Cevaplar

+1 oy
(745 puan) tarafından

Ama kimse sevmez yanaşmaz ise bu sefer de neden kimse kızımızı sevmiyor dicez canım o nolcak? ;)

(64 puan) tarafından
Ama şimdi sevme var sevme var ya düşün bir kere kaynanam kızımın dudağından öptü kızdım yanaklarını sapir sapir öpüyorlar yara oldu kızımın yüzü opmeyin diyorum laftanda anlamıyorlar bende gidip gelmelerini istemiyorum bu yüzden beni bile öyle opseler sınır olurum yani çok tuhaf seviyorlar
(1,524 puan) tarafından
Bende onu diycektim :) sen demişsin :))
(64 puan) tarafından
:)) ya valla acaba bendemi sorun var acaba diye düşünüp duruyordum
(745 puan) tarafından
Ama işte bunu bilmeleri lazım bebekler öpülmez sevilmez elleri de öpülmez çünkü elleri hep ağzında. Başka türlü sevsinler canım  :) :)
(64 puan) tarafından
Yok valla kaynım birde geçen hasta hasta öptü diyor aman bisey olmaz en fazla gece hastaneye gidersiniz diyor pis pis gülüyor allah aşkına napiyim vermek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Bende öyle canım eşim dışında kimse ile paylaşamıyorum malesef. 
(64 puan) tarafından
Ya kaynım kaynanam cocu gu çok sıkıyorlar bu sefer de ağlıyor temelli sınır oluyorum o yüzden gitmek istemiyorum zırt pırt bizi çağırıyor
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben de öyleyim  hâlâ.  Bebegim 9 aylik oldu hic kimse sevsin kucağına alsın istemiyorum annelik iç güdüsü olsa gerek:angel:

(64 puan) tarafından
Aynen valla  sırf bu yüzden evden çıkmıyorum ama yine eve geliyorlar
(3,695 puan) tarafından
Gecer insallah yaa. Sonucta onların  da toeunu yeğeni  yani  ben de hoslanmiyorum bu hissimden ama iste :))
(64 puan) tarafından
Valla çok huylandım nasıl geçer bilmiyorum
0 oy
tarafından
Sevmek onlarında hakkı bnde oyleydim ama yapacak bişru yok sonuçta eşimin anne ve babası :) 
(64 puan) tarafından
Valla öyle yapıyorum geçen kaynım zorla elimden aldı grip olmuş öpüp durdu öpme hasta olur diyorum bisey olmaz en fazla gece acile gidersiniz diyor nasıl veriyim bunlara bilmiyorum
tarafından
Oylede vicdansizlij valla eşime derim ben hmn sende eşini al konuş onlari uyarsin canm
(64 puan) tarafından
Diyorum da eşim de napiyim kavgamı ediyim diye bana kızıyor tabi hasta olsa ben çekiyorum uykusuz kalan ben üzülen ben bunlara bisey olmuyor yüzden gitmek istemiyorum bugün kaynım aradı çağırdı gelemem dedim  cocu gu özlemiş öyle diyor gitmek istemiyorum bende
tarafından
Aynen sende Bi yere çikma çagırsalarda gitme
(64 puan) tarafından
Gitmiyorum valla arayınca çocuk huysuz gelemem diyorum
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Çoğumuzda var o yaa. Ben kendimi öyle bilmezdim ama kimse kucağına alsın istemiyorum. Kollarım kopsa da benim kucağımda ya da eşimin kucağında olmalı
(64 puan) tarafından
Aynen ama artık eşimde bana kiskaniyon diyor napiyim rahatsız oluyorum
(1,292 puan) tarafından
Sırf o yüzden yabancı bilen benden başkasına gidince ağlayan Bi çocuğum olsun istiyorum ama bi de bunun bakıcı kısmı var onu düşününce vazgeçiyorum
(64 puan) tarafından
Bende bende ama ama yüzsüz onlar ağlaya ağlaya operler
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Kıskanmak değil o korumak şahsen bende hiç istemem öpsünler alıp kucaklarına hoplatsınlarr deli olurum
(64 puan) tarafından
Valla deli de oluyor insan cocu gu yeni emziriyorum aliyorlar kucaklarina hoplata hoplata kusturuyorlar ya her şeyi geçtim kaynım hasta olmuş grip halde öpüyor bisey olmaz en fazla hasta olur diyor
(1,025 puan) tarafından
İşte öylelerini kezzapta boğasım gelir hastayken öpmek kendi ağzından bebeğe bişy vermek asla susamayacağım şeyler millet görmemiş der ama desinler umrumda değil valla
(64 puan) tarafından
Valla kızıyorum ama laftan anlamıyorlar eşime diyorum napiyim kavgamı ediyim diyor bana kiziyo
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Bir de kızımı severken Aşkım demiyorlar mıı o zaman hepsini camdan atasım geliyo valla
(64 puan) tarafından
Ayyy o kaynanamda da var benim kızımın adi asel iki de bir asel gul asel çiçek diyip duruyor benim kızımın adi asel gul de değil asel çiçek de dedim en son
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Canım bende normalde kıskanan birisiyim ama laf ettikleri için pek bozuntuya vermeye calisyotum
(64 puan) tarafından
Valla ben lafımı esirgemeyen bir insanım ama bunlar yüzsüz anlamıyor laftan
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Bende öyleyim cnm eşim sevince hoşuma gidiyor başkaları alınca özellikle kaynanam görümceler öyle diğerlerinde öyle değil okadar
(64 puan) tarafından
Kocam bak kaç gündür dudağı uculalmis öpmüyor bile ama kaynanamlar hasta hasta bile kızı öpüyorlar rahatsız oldum

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 726 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 179 göst.