0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
 Bebegim 3 aylik gece gazi oluyor mama kullanıyorum.mamayi içerken bir yandan da sıkıyor kendini ne doğru düzgün mama içebiliyor ne gazını çıkarabiliyor ben düzenli damla veriyorum geceleri birde karnına masaj yapıp bacaklarını karnına doğru biraz bastırıyorum öyle çıkarıyor gece vu şekilde yaptığım için sen böyle alıştırmışsın sana da ona eziyet diyorlar çünkü masaj yaparken uyanıyor sonra biraz uyumakta güçlük çekiyor diye ama yapmadığım zamanda uykunhalinde bile sancılanıyor ellerini yüzünü sıkıyor ben yanlış mi yapıyorum böyle alistirmissin derken kötü bir şey mi bu evet Benim içinde yorucu ama gazını çıkarması yapıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Gazını çıkaramıyoken bende masaj yapıyordum, ne zor şeyler atlattık bir bilsen... Şimdi çok şükür geçti gitti, merak etme geçiyo 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim artık yıprandım çok gazi var masajla bacak hareketiyle çıkıyor gece yaptığım zaman uyanınca da böyle alıştırdın diye sen sırtını pispisla o uyur gero diyorlar
(3,451 puan) tarafından
Gazi olan çocuk kıvranmaktan uyuyamıyo ki yani benimki öyleydi
(191 puan) tarafından
Aynen uyuyamıyor uyuyor gibi ama sürekli sıkıyor kendini ara ara sancılanıyor uykusuna tam geçemiyor verimli uyuyamıyor
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Gazi varsa kimyon cayi verebilirsin cok iyi ise yariyor
(191 puan) tarafından
Onu da denedim bacak hareketi ve latin masajı yapmayınca çıkartamıyor çok fazla ıkınıyor kıpkırmızı oluyor doktor zinco ve biogaia dedi ikini birlikte kullanıyorum kendim yediklerine de dikkat ediyorum ama doğduğu günden beri çok gazlı
(103 puan) tarafından
Canm benim ablamda damla kullandi ama pek ise yaramiyor onlar bitkisel yontemler daha iyi ise yariyor bende dogum yapali 10 gun oldu benim bebegiminde gazi sancisi cok oluyor ben kimyon kullaniyorum ve cok guzel ise yaradi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
0 oy
6 cevap 5,594 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde 3mhnads (1,942 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,351 cevap

34,888 kullanıcı

...