0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Merhabalar kızlar.

Bebeğim 67 günlük bugün. Omzuma alıp sırtını ovalayıp, pat pat yaparak çıkarıyordum genellikle. En rahat böyle çıkarıyordu. Baktım böyle olmadı, bacaklarıma yüz üstü yatırıp, karnını bacağıma denk getirip destekleyerek çıkarıyordum. Ama bu sıralar rahatça çıkmıyor. Sonrasında da kusuyor. Mide gazından bahsediyorum. Poposundan rahatça çıkarıyor.

Siz nasıl pozisyonlar deniyorsunuz? Ne önerirsiniz? 

3 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Ben omzumda pat pat yapiorum   3-4 dk sonra pozisyon degistiriyorum  pat pat aralarinda pozisyon degisikligi iyi oluyo bide ayaklarima koyup yapiom  yada yuz ustu yastiga yatirip

Bide yogun bakimda hemsire elimle belinden destek yapip oturur gibi pozisyonda sirtina pat pat yaptiriyordu
(299 puan) tarafından
Hemşirenin yaptığını anlayamadım :(
(940 puan) tarafından
Kuzum sen oturuyosun dizlerinin ustune bebegi oturur pozisyonda koyuyosun ama oturtmuyosun tam olarak tabi  bi elinle arkasindan destekliosun belini sirtini    bi elinlede sirtina pat pat yapiosun benim.oglum yenidogan yogunbakimda yatti hemsire bu sekilde gostermisti
(299 puan) tarafından
Benim oğlum da yatmıştı canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
omuzumda pat pat ve sıvazlama yapıyorum birkaç dakika çıkarmayınca yatırıyorum sırt üstü 3  4 dk tekrar alıyorum o zaman daha alırken bile çıkarıyor bazen. 
(299 puan) tarafından
Öyle bizde de oluyor bazen
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sırtına vurunca çıkmayınca yüzü dışa dönük tutuyordum hafif zıplayınca çıkıyodu
(299 puan) tarafından
Aaa böyle hiç denememiştim, deneyeyim
(3,451 puan) tarafından
Bazen kusabiliyo, ama emzirdikten sonra biraz bekleyip yapıyodum o zaman kusmuyodu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 366 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
10 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nagis... (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semagktg (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu

380,138 soru

11,379,874 cevap

34,869 kullanıcı

...