0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar istediği olmadığı zaman kafasını hızlı bir şekilde yere kapıya sert zeminlere vuruyor hemde çok şiddetli bir şekilde nasıl vezgeçireceğim çok sinirleniyor her şeye ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım artık oğlum 1 buçuk yaşında bayadır yapıyor bu hareketi 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir pedpgogla görüşün bence çevremde oldu böyle çok cocuk . Dikkat çekmeye mi çalışıyorlar bilmiyorum inan benim kızım bazen yüksek sesli anne diyor diye deliriyorum Allah sabır versin 
(9 puan) tarafından
Amiin canım gerçekten çok can sıkıcı bir durum evet dikkat çekmek ve istediğini yaptırmak için yapıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de oğlum yapıyordu o zamanlar 22 aylık kendiliğinden unuttu ben öyle yaptığında yiğit efe cici yapıyordum baktım çok üst üste yapıyor bir şekilde unutturmaya çalışıyordum zamanla geçiyor ama 
(9 puan) tarafından
Biran önce geçer inşallah artık gözlerin de falan kayma olacak diye korkuyorum dikkatini dağıtıyorum hemen ama artık sıkıcı bir hal almaya başladı
0 oy
tarafından
Benmkide vuruyordu dikkatini dağıtacaksn baktin ağlamaya basladi hemen ilgisini baska seylere yonelt. Böyle böyle unutur inşallah.
(9 puan) tarafından
Öyle yapıyorum bende ama ne kadar sürecek artık onu merak ediyorum
tarafından
3-4 ay sürdü bnmki
0 oy
(119,071 puan) tarafından
o an hemen baska bisi yap oyuncak goster camdan baktir
(9 puan) tarafından
Dikkatini dağıtıyorum hemen artık oda bir ile yaramıyor kendini salıyor
0 oy
tarafından
Üstüne çok düşme dönem dönem yapıyorlar. Unutur gider
(9 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(240 puan) tarafından
Benim kızda kafasına vuruyor yada yeri yalıyo 
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Benim yeğenimde boyle vura vura kafasida acimiyo hic
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Öyle yaparken ilk başta tepki vermeyecektin görmezden gel dikkatini dağıt
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yapmayanını görmedim görmezden geldilçe unutuyo 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Öfke anında hemen  karşısına geçip sarılın vurnak istiyorsan gel bu yastığa vurabilirsin de ama canın çok acır de iletişimi kesme sakinleşmesine izin ver sadece sert zeminlere vurmasını engelle  bir pedegogdan destek almayı ihmal etme evde şiddet  içeren hertürlü eylemden uzak tutmaya çalış sestonu tv izlerken bağırşlar tarzında çocu cizgi film içindede var cnm
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Aynı durum bizde de var malesef

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 101 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mirac2019_ (45 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı