0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (93 puan) tarafından
17 aylık bı oğlum var sinirlenince Mesela birşeye dokunmak almak istediğinde hayır dokunma dediğimde sinirlenip kafasını hızlı bir şekilde ardarda yere duvar a dolap kapağına vuruyor.ve çok sert ve hızlı bir şekilde vuruyor . Mesela eline makas aldı diyelim elinden makası alınca kafasını duvar a vurmaya başlıyor ne yapacağımı bilmiyorum düzelir mi yada ne yapmalıyım .

8 Cevaplar

0 oy
(25 puan) tarafından
Bunu sebepleri iki yaş sendromu aynisi benim oğlumda da var 20 aylık benin oğlun siz erken başlamışsınız Allah yardımcınız olsun
(93 puan) tarafından
Hadi ya Allah hepimize sabır versin
-Reklam-
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Benim oglumda yapardi 8 aylikken falan basladi tepki vermedik o sekilde unuttu. O an da dikkatini baska biseye yonlendirin kafani vurma falan derseniz daha cok vurur. Gecici bi surec
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Hayir yapma AA ne yapıyorsun gibi tepkiler vermeyin o an AA gel hadi dışarıda köpek varmış pencereden onu izleyelim yada dışarı parka çıkalım mı gibi ilgisini cekebilecegi şeyler söyleyin ve yapın böyle böyle unutur 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Benim oğlumda 9 aylık zaten çok sinirli bir yapısı var bide kafasını vuruyor kapılara falan hırçın 
0 oy
(682 puan) tarafından
O zamanla unutulur korkma yiğenim öyleydi eşimin yigeni öyleydi 2 side 2 yaşında geçti 

Ama seni korkutmak istemem canım ama iki  yaşında daha felaket huyları ortaya cıkıyor
(93 puan) tarafından
Hahahah valla Allah sabır versin bizlere
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Oooo benim büyük oğlanın kafasında morarmış yer yoktu her sinirlendiğinde yere duvara koltuk kenarına vuruyordu şimdide 13 yaşında aşırı sinirli bir çocuk ortanca öyle değildi 10 yaşında gayet uysal ahanda 2 yaşındaki oğlumda kafasini vurur büyüyünce ne olacağı olacağı şimdiden belli 
(93 puan) tarafından
Hadi ya desene sinirli oluyorlar
0 oy
tarafından
Aha sanki ben yazmisim gibi geldim benimkide 18 aylık cari yeni çıktı bu demekki hepsi yapıyor 
(93 puan) tarafından
Galiba içgüdüsel tüm bebekler yapıyo demekki o zaman süreçsel birşey
0 oy
(50 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi ama nasıl vuruyodu varya  zamnla bıraktı şuan 2 buçuk yasinda
(93 puan) tarafından
Oğlumda öyle bı vuruyor ki yer sallanıyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 149 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yeni. anne (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu