+1 oy
412 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar gorumcemin cocuklari hastaydi yatirmislardi ben dun gittim cocuklarin yanina gorumcem eve ust bas almaya geldi neyse yaninda bi kadin daha vardi onun cocuguda ayni rotavirus tu neyse kadin ustunu filan degistirdi sonra lavaboya girdi bi saat ckmqdi sonra bi cikti baktim makyaj yapmis boyle fondotenli filan cok sasirdim insanin cocugu atesler icinde yatarken makyajmi dusunur kaynanasi filan da vardi gorumcesi evden birini arafi cocuga corba filan yapin gelip alcaz diye kadin diyo soyle goz kalemide hazirlasin kaynanasi kizdi cocuk hasta sen neyin derdindesin dedi

13 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Köy yanıyor, kahhpe taraniyor  denir 
(4,279 puan) tarafından
+++++
(1,730 puan) tarafından
+++ ne güzel yazmışsın :)
(7,036 puan) tarafından
Hahahha varya bu kadin cuk oturtuyor
(4,875 puan) tarafından
Yine formunuzdasınız hanımefendi ☺️
tarafından
Tişkürr ederim güzel bağyanlar ☺️
-Reklam-
+2 oy
(119,577 puan) tarafından
deliye hergun bayram misali
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Kaynanası onu o hastaneden defol etse kendi oturup torunlarına baksa hak ama gel gör ki adı kaynana olur çocukları sahipleniyor olur bana annelik yapamıyorsun diyor olur böyle gelin varken kaynana ne dese haklı ama kızım 5 gün yattı banyoya zor girdim 15 dklık hadi çocuk yatıyordu makyaj yaptın daha göz kalemi istemek ne 
+1 oy
(1,856 puan) tarafından
Çocuklarına zaten doktorlar bakıyor yani tabiki de giyinebilir makyaj yapabilir benim çocuğum da yatti hastanede ben banyo bile yapamadım acilde bir sandalyede hiç uyuyamadan geçti bir iki günüm  ama sırf bakım yaptı diye de bir kadın suclanmamali bir gün 24 saat 23 saat çocuklarının başında beklemiş bir saat çocukları uyurken makyaj yapmış diye bence böyle denemelisin ayıp kıskançlık seninkisi 
(2,765 puan) tarafından
Neyi kiskancak makyaj yapmayimi tuhafsin
(7,791 puan) tarafından
Ne alaka koyun can derdinde kasap et
Yahut hadi iyi koru yap makyaj 5 dk da insan kalem hazirlasin derken utanir.
Evlat o evlat hasta olsa ve sen bakimini dusunuyosan var bi sıkıntı.
tarafından
Çocuklarına doktorlar bakmıyor hanımefendi. Çocuklarını doktor muayene ediyor annesi bakıyor ..
Ben olsam bende yadirgardim. Makyajı kismadi. Hastanede yatıyormus rotadan ve bu illetten nice çocuk hayatını kaybediyor / ki kaybetmese bile benim evladım en ufak oksuruyorken bile bana hayat zehir oluyor ki bırak hastane odalarında yattığı kalsın.
Oğlum bir haftalıkken sariliktan bir gece hastanede yattı , çoğunluk bebek yatıyor oysa ki sariliktan. O gece güneş doğmadı bana .
Uf kime neyi anlatıyoruz yaa
(1,856 puan) tarafından
Yani bir saat makyaj yapdi diye neler neler demişsin hakkina girmişsin cocuklarinin bakımını yapmadı mı bir seylerini eksik mi etti 23 saat ağlaması uzulmedi mi kadın kadını çekemez dedikleri bu olsa gerek sen çocuğunu seviyorsun o sevmiyor he
tarafından
He çekemedim şimdi makyaj yapmasını. Hiç tanımadığım bir kadını kıskandım haklısın
0 oy
(988 puan) tarafından
Kasap et derdinde o makyaj derdinde dengesiz 
0 oy
tarafından
Herkes anne baba olmamalı vallahi ya nasıl içi almış öyle makyaj yapmayı 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Tam 3 aydır hastanede yatıyoruz hastanede 2 kere duş aldım adettim bitmişti cocugu uyuttum yanımdaki refakatci abladan rica ettim uyanırsa kapıya tıklat hemen cıkarım dedim sagolsun ben cıkana kadar baktı çocuga 2 kerede annem yanında durdu eve gittim hem oğlumla vakit geçirdim hem biraz uyudum dinlendim şuan adetim yine bitmek üzere ama bırakabilceğim kimse yok yanımda uyutup girmeyide içim el vermiyor
0 oy
(419 puan) tarafından
Ayy benm kızım sarılık geçirmişti yanımdaki kadininda çocuğu öyleydi kadın ruhunu makyajını eksik etmiyordu teseturluydu dışarıya hep yazma almadan çıkardı ben şoklar içinde izlerdik onu
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Belki kaynanası görümcesi bir laf söyledi ne olmuş sana böyle diye. Onun üstüne yaptı siz de sadece o kısmı duydunuz. Yani insanların yaptıklarına bir hiç kulak vermemek gerekiyor. Sonra günahı hep bize kalıyor çünkü
tarafından
Hayir kaynanasi kizdi cocuk hasta sen neyin derdindesin dedi oda güldu ben yarglamadim sadece şaşrdim yani ben olsam cocum o haldeyken dusunecegim en son sey makyaj olurdu
(7,789 puan) tarafından
Kınamamak lazım. Diyorum ve bitiriyorum bu konuşmayı. Günaha da girmek istemiyorum çünkü orada ne olduğunu bilemeyiz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İste o da anne, biz de... :/
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Yorumları şoklar içinde okudum 

Bayan burda ne yazmış çocuğuna bakmıyor surekli makyaj yapıyor hep kendine bakıyor çocuğunu ihmalmi ediyor yazmış kadına sorun bide bakalim neden makyaj yapmış pes valla size herkes anneligini sorgulamas kimse kimseyi tanımadan yargılamasa bu mübarek günde günah almazsanız kadını görmediniz bilmiyorsunuz 
0 oy
tarafından
Koyun can derdinde, kasap et derdinde misali insan çocuğu o haldeyken aynaya bakamıyor ne insanlar var ya
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Ben çocuğum kuvezdeyken banyoyu zor yaptıydım 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 756 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...