0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (489 puan) tarafından
Kizlar biraz dertleşelim valla bunaldim ya eşim evde olduğu gün bütün evv savaş alanına dönüyor valla bıktım toplamaktan akmsamlari namaza gider maskesini ceketini ne varsa üzerinde atar mutfağa kaç defadır söylüyorum sigara içer mutfak halısı dolu tütün kapidan balkon kapısına kadar yol yapmış resmen kağıtları tütünü tabağı çok sinirleniyorum  bide bana diyor sen temizlik yapmıyorsun oyalaniyorsun oyun oynuyorsun telefonla bıktım ya banyo aynı şekilde bı tıraş olur lavabo makine nin etrafı yerler hepsi kıl saç çok yoruldum cocgum evim bı yana eşim bı yana evde olduğu zaman hep peşindeyim onun işten güçten kendimi öyle bı salmisim ki bana yaşlı diyor sakasinaymis bakmıyor musum ben kendime daha 23kendisi 31 kendime bakım yaptığımda bekarlığa ozeniyorsun diyor tabi ozeniyorum daha yaşım ne ki 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anam erkekler niye işlerine gelmeyince 15yaşındakı gibi davranıyor. 3gündür anneme geldim burda bende ne sinirler geçirdim. Eve gidiyim burnundan getiririm hepsini. 
(489 puan) tarafından
Sende mi bacım gel dertlilerin arasına
tarafından
Yüz yüze kuzudur kendisi. Evden güle oynaya çıktık annemlere bıraktı burda kalacam 3gün falan. Bu bana şakayla 3gün rahat edecem dedi. Ne aramadı ne sormadı . mesajım 5-6saat 2tık kaldı. Sitem etdim niye aramıyon diye. bana demezmi sen annemi aramadığın için bende seni aramadım. üstündende engeli basmazmı bana. çok üzüldüm .annemde gelmeni istemiyor dedi. ardından arayıb şaka yapıyor boşanma dilekcesi verdim. engelide kaldırmamış. k.validemi aradım ağladım telefonda. ben gelince böyle yapıyor annemlerde üzülüyor diye. Kadın ne dedi ne demedi engeli kaldırmış. adam gibi konuşmaya başladı. Sinirimden annemin tabaklarını düşürdüm kırıldı ya. kadın bana üzülme gelme istemiyorsa diyor. ağladım yazarkende
(489 puan) tarafından
Biz fazla yüz yeriyiruz bunlara canım para biriktiyiriz ekonomi yapıyoruz basacaz parayı mankene donusecez o zaman görsün bosanmayi engeli
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Valla benimkide öyle tırnak yer tırnakları her yerde üstünü sağ sola atar banyoya sigarayla gider küller her yerde ben uyarmaktan bıktım bu dağıtmaktan bıkmadı bunun yüzünden bi yere gidip kalamıyorum evi mahveder diye şuan kaynanamlarda kalıyoz da elimi fazla bi işe sürmüyorum Allah'tan 
(489 puan) tarafından
Ben olduğum halde yetişemiyorum sonra heryer çok dağınık heryer çok dağınık diyip söyleniyor elalem napiyormus temizliyormus topluyormue heryeri pırıl pırıl mis onca çocukla ben yapmiyormusum
(274 puan) tarafından
Kendi yaptığını görmüyor tabi gözü bu erkeklere akıl ver yarrabim
0 oy
(554 puan) tarafından
Her şeyin aşırısı zarar canım bizim ki de çok düzeni titiz ben de buna sinir oluyorum her şey ölçülü olmalı bence

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 251 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 504 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.