0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Bir yaşına bu cumartesi günü giricek bu iki bucuk aydır da yürüyor amaaaannnn bi yaramaz mutfak dolaplarında ne varsa doker odalara taşır bi bize bağırır sinirli bakar varya görmeniz lazım bir saniye yerinde oturmuyor bide iki bucuk yaşında abisi var o bebekliginde böyle degildi cok akıllıydı en azından kardeşi gibi degil ama kardeşini çok kıskanıyor çok da dövüyor rahat bırakmıyor üstelik ev içindeyim onlarında işi derdi istekleri bitmiyor kafam allak bullak nasıl üstesinden çıkıcam bilmiyorum eşimde destek çıkmıyor malesef ayrılmayı da düşünmüyor 

2 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim kıZım 1 yaşında o da böyle mutfak dolaplarına çocuk kilidi aldım şimdilik açamıyor banyo tuvalet yatak odası kapısı her zaman kapalı olmasına dikkat ediyorum asla oturmuyor top havuzuna girse bile ayakta 
(154 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle biz kalabalık oldugumuz için ben kapıları örtüyorum onlar açıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka bir sebepten ni yoksa yardım etmediği için mi ayrılmayı düşüyorsun benim oğlumda öyle
(154 puan) tarafından
Çok yoruluyorum ondan ayrılmak istiyorum sabahdan akşama kadar 5 dakka oturamıyorum
tarafından
Canım sebeb buysa çok saçma ayrılma fikri sevmiyor değer göstermiyorsa aldatıyorsa ayrılırd insan hani ne bilim ilk defa bu nednele ayrılmak isteyeni görüyorum benim oğlumda öyle tek başıma bakıyorum sabahtan akşama kadar evi talan ediyor arkasındayım yani mecbur
(154 puan) tarafından
Ben evlatlarım için demiyorum ki ev içindeyim iş bitmiyor kendi evim var zaten ama kaynanam gille yeme içme bir ee bu yuzden 2 evin sorumlulugu üstümde yemegi iki evin işi demek istedigim çocuklarımla vakit geçiremiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 251 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esra2121 (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 285 göst.
0 oy
6 cevap 289 göst.

378,093 soru