0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Faydası oldumu mantar çıktı ya yanmam çok var 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktor mu yazdı canım doktor yazdıysa kullan ama doktora sormadan kullanma hamilesin çünkü
(123 puan) tarafından
Evet doktor yazdı
tarafından
Kullan o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de. Var dı ben kullandım çok ta iyi geldi ikisini aynı anda kulandım   uyguladım ertesi  gün. Biraz. İğreç ti ama. Bi kaç güne geçmiş ti 
tarafından
Ama. Tabi ki doktor yazdıysa kullan
(123 puan) tarafından
İkisi aynı ayn andamı kullandınız doktor yazdı ikisi yazdı bana dün akşam kullandım yanmam artı
tarafından
Yani tam hatırlamıyorum ben de yanma olmuş muydu ama  kokusu iğreçti.  Ve çok şiddetli kaşınma hissi vardı  ben de  fitil i   yaptım krem imi sürmüştüm adını tam bilmiyoeum bi de. Başka ilaç vermiş ti bu gece kullan. İki güne geçer demiş ti bi paket te sadece bi tane. Toz. Vardı suya katıp içilecek... Üçünü aynı gece yapmıştım geçtim çabucak  iki yıl ı geçti hatırlamıyorum yanma yapmışmıydı yani
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Evet ben kullandim doktor o kremi ve aynısının fitilini vermişti yalan olmasın kremi iki kere kullandım kaşıntı geçince dahada kullanmadım ama çok iyimis demekki iki defada geçti benim
0 oy
(836 puan) tarafından
Ben kullandım faydası oluyor canım. Hatta bir tane kaldı onu da doktora gidemezsem diye zor durumlar için bekletiyorum. 
(123 puan) tarafından
Canım fitil kullandım dün yanmam çok oldu devam ediyor sizde oldumu
(836 puan) tarafından
Yoo aksine gece koydum sabahına çok rahat uyandım. Ama onun kremini de süreceksin canım  seninki belki daha da ilerlemiş olabilir o yüzden de yanma olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 30 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (858 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,467 soru

11,328,479 cevap

34,784 kullanıcı

...