0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim için gaz damlası alcam ama doktor metsil yazdı işe yaramadı bitkisel olarak bio gaia önerdi kullanan var mi yada başka önerisi olan yardımcı olur musunuz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Linç yicem ama soyliyemem 

Rezene 

Şekerli su 

Kimyon çayı 

Anason
tarafından
Teşekkür ederim cevabın için ama bunları kullanırsam sıkıntı olmaz mı siz kullandınız mı
tarafından
Hepsini sırayla kullandım ve oğlumda çok faydasıni gördüm gazını çıkarıp rahatliyip uyuyordu hep
tarafından
Anladım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dört şişe farklı farklı gaz damlaları kullandık ılk üç gün güzel sonra artık bağışıklık mı kazanıyor ne gene aynı 

Amaa nurse harvey keşke em başta onu kullansaydım cok etkıli ve kıme önerdiysem Allah razı olsun dedi yani
tarafından
Bugün nöbetçi eczane bulup almam lazım dediğinizi deniyim olmazsa teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim bide uyurken ayaklarının sıcak havlu yada su torbası da cok ıyı gelıyo
Allah şifa versin inşallah
tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Bio gaia kullandık canım
tarafından
Bana da onu tavsiye etti doktor canım hangisini deniycemi bilemedim
0 oy
(17 puan) tarafından
Nurse Harvey's Şurup ve biogai damla kullanıyorum çok büyük etkisi yok gibi ya bebeğim 48 günlük akşam krizleri tutuyor kolik
tarafından
Anladım canım deniyim olmazda birinden birini
0 oy
tarafından
bigaia gaz ilacı değil. o bağırsak düzenleyici bir ilaç gaz damlası olarak sab simplexten biz memnun kaldık. doktor ikisini reçete etmişti. günde 1 sefer bigaia veriyorduk. gaz damlası da işte ihtiyaç duyduğu kadar tabi damla limitlerini aşmadan.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 116 göst.
23 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 297 göst.
13 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...