0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından
Nerde bem intertte o kadar baktım ne yasak yazısı var nede devletin çıkardığı bir kural , bebek arabasını bırakıp market arabasıyla alışveriş yapıcakmışım . Bebek arabasına telfonumu cüzdanımı herşeyimi koyoruyorum . Tüm alışverisimi bırakıp çıktım almadım . 

31 Cevaplar

0 oy
(3,156 puan) tarafından
Şimdi yeni o şekilde alışveriş yaptık biz kim diyo yasak diye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çoğu yerde bebek arabalarına gizliden ürünleri koyup çaldıkları için , onlarda böyle bir önlem almış galiba.

(306 puan) tarafından
Tek çalma yöntemi bebek arabası değilki , benim esiminde avm adlar çantalarına kıyafet içlerine , özel bölgelerine her bölgelerine koyup kiyup götürüyolar . Kadının gösterdiyi tavırdı hiç doğru değildi , hic bir zamanda ne  şok ne a101 başka alısveriş merkezi bama böyle yapmadı
(306 puan) tarafından
Yasal böyle kural dahi yok ben araştırıcam gerekirse şikayet edicem hadi şimdi 1 çocuğum var ilerde iki olursa ne yapıcam
0 oy
tarafından
Dün daha o şekilde alışveriş yaptım 
0 oy
(492 puan) tarafından
Bir yönden mantıklı kimse birsey koyamaz ama şu da var mantıksız olanı da koyan insan alan insanhrrtürlü alır Rabbim o yüzlerden etmesin
(306 puan) tarafından
Ne tavrı doğru , ne böyle bir kural var hakları değil böyle bir yasa yok , eşimin kendi avm var çalmak isteyen her türlü çalıyo , çantasına kiyan kıyafetine koyan özel bölgelerine koyan sayamıycam bir çok şey
(492 puan) tarafından
İşte bahsetmek istediğim bu ama bende burada bebek arabası ile giderim kimsede birşey demez şikayet etseydin keşke
0 oy
tarafından
Az önce geldim canm bimden altını üstünü doldurdm hiçte bişe demediler 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben surekli bebek arabasi ile yapiyoruk alisverisimi 
0 oy
(142 puan) tarafından
Malesef yasak canım geçen gün gittim arabayı çıkışa koyun dedi
(306 puan) tarafından
Bidaha bime gitmem başka marketlere giderim , kızımı arabada bağlı tutabiliyorum yoksa atıyo kendini
0 oy
(360 puan) tarafından
O bebek arabasına neler koyup götürüyorlar aklınız durur bimde yasak değilde magaza kendince tedbir alıyordur günlük iki yağ gitse ay sonu bütün personeli işten atarlar artık içeri giren 5 kişiden ikisi hemen hemen hırsızlık yapiyo yolda geçerken karpuzun tadına mi bakmayan var içecek dolabından içecek mi çalmayan var bunlar şahsi firmaların haberlere verdiği o bim a101 şok bı verseler olan hırsızlıklari gözlerinize inanamazsiniz  
(306 puan) tarafından
Benim kızım bebek arabasında kilitli sadece duruyo yoksa kendini atıyo arabadan , eşim çalışıyo başka biride yok ne yapabilirim , diğer marketler alıyo , bir çok yöntemle çalınabilir , araba almamak yerine kontrol etmek istesinler , veya diğer kıyafet avm nasıl ürün çıkarsa ötüyosa öyle sistem bulsunlar
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bimde çalışıyorum asla öyle bişey demedik h bir müşteriye saçmalamışlar. Gerçi hırsızlık çok oluyosa önlem amaçlı öyle bi kural koymuşlardır
0 oy
(548 puan) tarafından
Ben binde calistim canım hirsizliktn ötürü yasak ama çoğu uyarmiyor
0 oy
tarafından
Herzaman bebek arabasiyla yaparim canim altini doldururum kasada cikartirim ozelliklede bakin bisey kalmadi derik her seferinde insanlar yanlis dusunebilir kendimde marketre calistigim icin bu tur hirsizliklar okdar cok oluyorki inan biz markete carsafli bayanlar gelirdi onlari gözlerdik carsaflarnin icine koyarlardi bebek arabasinda bebegin arkasina atan bile oluyodu aldiklarini ama tabi arabayi birakip alisveris yapcaksiniz demelero cok sacma olmus helede herzaman gittigin yerse
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben hep aravayla girerim hatta aldiklarimi alt kisma koyar kasaya gelince hepsini cikartip gecirip yine o alta dizerim.

Kimsede bi sey remedi 
0 oy
tarafından
ay yok artık bebekli, çocuklu kadınlar alışveriş yapmasın o zaman. bu kadar ayırımcılık da olmaz yani. 
0 oy
tarafından
Ne sacmalik ya bi kolumuzda cocukla mi alisveris yapacaz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Blmiyom hic bebek arabsyla girmedim markete 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Kim diyor yasak diye. Ne saçmalık bu o bim şubesini şikayet et o zaman görsünler 
0 oy
tarafından
Bende arabayla giderim ama arabaya asla bişey koymam diğer elimle taşırım çok bişey almam zaten yalnızken. Onalr da bir yerde haklı çok hırsızlık oluyir maaştan kesiliyormus yazık.
0 oy
tarafından
O değil ama bizim burda 101 e elindeki poşetlerle girmek yasak ürün çalan vicdansizlar var 
(306 puan) tarafından
Ben a101 veya başka markete girince araba doluda olsa fisleri mutlaka yanımda olur yanlış anlama olmasın diye
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İyi ettin hiç de öyle bisey yok
0 oy
tarafından
ben tum marketlerde bebek arabasinin sepetini doldurup kasaya oyle koyuyorum ara ara bisi cikariyorlar bana da bir ara 101 disardan gelen posetleri market arabasina koymayin dedi sanki kameran yok calip calmadigimi goremiyosun istee arada esiyorlar onlara

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 393 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 95 göst.
19 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...