0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar 40 haftalık gebeyim dünden beridir hafif ağrılarım oluyor aşağıya baskı şeklinde . Sanki bebek cikacakmis gibi alttan baskı yapıyor. Bel ağrım hafif kasıklarıma vuruyor . Henüz nişan su vs. Gelmedi . Bu arada bebek şuan ağrım olmasına rağmen çok hareketli . Sizce ne Zaman olur doğum . Yakın mıdır sizce?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hadi bir çatala alalım seni :D 

Kız nasıl anlayalım :)
(743 puan) tarafından
Biliyordum böyle diyeceğinizi :)
Evet biliyorum bebek ne zaman isterse o zaman gelir ama . Sadece bu belirtiler olup yakın zamanda doğuran varmıdır diye merak ettim.
tarafından
Bende kasik ağrısı olmuştu. Bel ağrısı hiç yaşamadım. Doktor baktı mi açılma var mı
(743 puan) tarafından
Yok canım bakmadı , nişan olayı olmayana kadar bakmam dedi pazartesi bakar inşallah
tarafından
İyi valla. Bende 38 oldu mu habire bakmislardi :)
(743 puan) tarafından
Benim de ilk gebeliktw baktılar bunda sürekli hazırlıklı gidiyorum ama bakmıyor doktor . En azından açılmaya göre hareket ederdim :)
-Reklam-
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Canım ben ilk gebeliğim normal doğum 40 artı 5 de suyum geldi hastaneye gittim sancılardan Bir türlü anlayamıyordum sürekli geliyordu yalancı sancılar ben de doğum başladı sanıyordum umarım bir an önce sağlıkla kucağına alırsın evladıni
(743 puan) tarafından
Amin amin canım inşallah Allah razı olsun. Benim ağrı karnıma da vuruyor umarım sağlıkla gelir :)
0 oy
tarafından
Bir hastaneye git canım muayene ol 
(743 puan) tarafından
Pazartesi gidicem inşallah canım
0 oy
(6,672 puan) tarafından
40 hafta olmuş bugün yarın doğar cnm sen hazırlıklı ol heran 
(743 puan) tarafından
İnşallah canım dua et :)
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Eli kulağındadır canım bi kaç güne gelir yürüyüş yap açılman olsun
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Yürüyüş ellimden geldiğince yapıyorum . Onun dışında evde tic durmuyorum temizlik yemek bir de bir buçuk yaşında oğlum var tutabilene aşk olsun:)
(1,455 puan) tarafından
Günlük rutin işler pek fayda etmez canım squat yap yapabiliyosan bi de yürüyüş. Rabbim kolay doğum nasip etsin sağ salim kucağınıza alın inşallah:)
(743 puan) tarafından
Günlük rutin işten kastım hergun dusakabinle beraber tuvaleti yıkamak iki günde bir koltuk arkası temizlemek yazlık halıları kaldırıp çırpmak mutfak dolabı silmek evi süpürüp silmek bunlar hergun yaptığım şeyler balkon vs. Bu iki gündür yerleri elle siliyorum bir de pertim çıkıyor ama belki dogurim diye kendimi çok fazla da zorlamadan yapıyorum bunları ve daha fazlasını . Squat da bir iki kere yaptım sadece bu hafta . Amin Allah razı olsun canım çok sağol ,:)
(1,455 puan) tarafından
Aman dikkat et canım doğumu başlatayım derken ters bi hareket yapma :)
(743 puan) tarafından
Dikkat ediyorum canım çok sağol . :)
0 oy
tarafından
Benim kızım da çok hareketlenmisti gece suyum geldi suni sanciyla 41+4de doğurmuştum 
(743 puan) tarafından
Darısı bana canım . Şu suni olayı beni korkutuyor ya ilkinde aldım Allah'ım çok zordu Rabbim kolaylığını nasip etsin inşallah
tarafından
Amin inşallah ikinci doğumlar kolay oluyor ben 40 dakikada doğurdum oğlumu kendi sancimla çok kolay ve güzel bir doğum olmuştu darısı başına.
(743 puan) tarafından
Amin canım dua et bana da çok sağol :)
tarafından
Rabbim bi avazda sağ salim kurtarsın darda zorda koymasın inşallah hayırlı doğumlar:)
(743 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun canım ♥️♥️
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Yakın gbi gözüküyo sağlıkla al kucağına
(743 puan) tarafından
İnşallah canım ya Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benm bunlar son 2 hafta boyunca oluyodu hep 40 +4 de doğurdum :) 
(743 puan) tarafından
Hayırlısıyla gelsin inşallah canım inan artık zorlanıyorum
tarafından
Klişe olcak ama tadını çıkar :)) inşallah sağlıkla kucagına alırsın♥️
(743 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun:)
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Valla inan böyle  40 haftayı doldurani görünce çok  sasiriryorum 3 tane hamilelik gecirdim 38+3 ü gecen olmadi.

Senin agrilarin baslamis canim cok sık olmaya basladi mı  dk tut
(743 puan) tarafından
:) benim ilki 40+2 de geldi o da suniyle
Bu da ne kadar bekler bilmiyorm
İnşallah canım ya dikkat ediyorum 10 dkda bir şiddetli geliyor
(3,950 puan) tarafından
Bi avazda gilir inşallah minigin. Saglikla gelsin :))
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ♥️

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 236 göst.
0 oy
5 cevap 216 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

381,396 soru

11,418,129 cevap

34,973 kullanıcı

...