+1 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Aramizda 1 hafta var kızlar biz beraber hamile kalıyoruzda:D ilk kızımla onun kızınında arasında 1 gün var o pazar dogurdu ben salı dafafgshdh:D 38+4 hamileyim bende dogururum herhalde artik o dogurduguna gore:D Varmı bizim gibi olan kızlar aynı denk gelen❤❤

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Takı isi nasil oluyo peki:D

(1,243 puan) tarafından
Kim bu yorumu yapicak diyordum++++
(3,099 puan) tarafından
Asadfagsg küsüm kız samimide degilim oyle takı takmiyoz bi kıyafet alır veririm veya esim para verir biraz
tarafından
Ahahaha  napayim düşündüm  ceyrek taksan aynisi gelir para versen aynisi kararsiz kaldim:)))
(1,243 puan) tarafından
:))))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aaa ne güzel cnm Allah analı babalı büyütsün darısı sana inşallah sağlıkla kucağına alırsın 
(3,099 puan) tarafından
Insallah canım❤❤
0 oy
tarafından
Kuzenimle 1 hafta var aramda bugün yatışı yapıldı doğuracak ya ben napacagim bilemiyorum 
(3,099 puan) tarafından
Sen kendinmi bekliyosun günün varmı seninde canım
tarafından
Günüm yok yarın kontrole gideceğim işte bakalım sancı yada açılma var mı ilk gebelik olduğu için bir gün vermedi doktorum
(3,099 puan) tarafından
Insallah sağ salim alırsın kucağına canım❤
tarafından
İnşallah inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza ve kolay doğumlarımız olsun :(
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun inş cnm ❤️ darısı başınıza inş ❤️
(3,099 puan) tarafından
Insallah canım❤
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Tôbe Yarabbim aklım başka yerlere gitti:D aynı anda nasıl hamile kaliyonuz abi kardeş anlasmami yapıyo :D Allah'ım affet akımına gelene bak :D
(3,099 puan) tarafından
Yok kiz aslinda abimin kardesi degil kuzeni kardes gibi buyumusler ondan eltim diyorum valla onu bende daha cozemedim 2side ayni denk geldi esimin akrabalari boyuna dalga gecti:D
(9,022 puan) tarafından
Ama dalga gecmelik konu yani :D
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Yok bir tane eltim var o da 2 yıllık evli çocuğu yok ben o gelmeden 2 tane doğurdum :)
(3,099 puan) tarafından
Belki senin 3.ye beraber olur kiz dafagvz:D
(3,729 puan) tarafından
Allah olmayanlara versin bir oğlum bir kızım var rabbim verirse başım üstüne ama düşünmüyoruz

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 718 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...