0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından

Ya çok kararsızım bilmiyorum vicdanda yapıyorum gotursemmi goturmesemmi eşim golkenarinda bı restrnta yer ayarlamış yarın akşam için naspse 1bck yasnda oglum sizce 3.yilimz ve ilk böyle yemeğe cikicaz yıl donumde yani 2senedir virüse denk geldik yasaklardan çıkamadık ..annem bakarım ben diyor rahat vermicem biliyorum çok hareketli durmuyor hep koşmak istiyor ben onla ilgilenmekten bse anlamicam geçen akşam iftar yemeği vardı grup halinde ne tatlimi yiyebildim ne bse mama sandalyesi de otrmasyla kalkması bir oluyo yani topuklu fln olcak bende gerçi eşim ilgilenirim diyor ama :ermm:ya üzülürsem goturmedigime offfffff. 3.yıl 3 kişi

33 Cevaplar

0 oy
(704 puan) tarafından
Ben götürdüm götürürmde ailemin bi parçası birlikte olmak hoşuma gider. Ama götürmedin die kötü anne baba olacak değilsin goturmeyedebilirsin yanlış bişy yok bnce 
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yaaani aslında gönül ister oda gelsin ama size tat vermez sadece bir gününüz size özel olmalı konuşur dertlesir özel vakit gecirirsiniz
0 oy
tarafından

Götursen pişman olucan rahat vermedi yaaa dicen biraksan ulan keske göturseydim aklim hep ondaydi dicenn:'(

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Götürmem canım en fazla 2 saat sürecek yemek 1 buçuk yılda 2 saat çok değil senin ihtiyacın var buna  biz dün iftara gittik mama sandalyesinde 15 dk tutabildim ne yendiğimden anladım ne içtiğimden eşimle hiç konuşamadık zaten tatlıyı da paket yaptırıp kalktık hemen bi daha da yemeğe hele de iftara gitmeyi düşünmüyorum 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Birakacağin kişi annen ve gözü gibi bakacağina eminim vicdan yapacak bir sey yok 2 3 saatten bir sey olmaz,tatını cikar guzelce
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Götür tabiki ben şahsen bir an bile terettut etmezdim 
0 oy
tarafından
Götürme kız üşütür hem biraz daha büyüsün eşlik eder size
0 oy
(251 puan) tarafından
Ya zor bir durum ya istersen götürme bir kaç saat
0 oy
tarafından
Bebeğim olmadan hiç zevk alamam ya banane baş başa kocayla vakit geçirmekten aşkımız böyle mi taze kalacak sanki
0 oy
tarafından
Esinle birkac saat basbasa kalma imkaniniz varsa degerlendirin derim. Ozel bir gun sonucta..birbirinize zaman ayirmaya da ihtiyacini var. Vicdan yapacak birsey yok bunda 1 hafta birakip tatile cikmiyorsun ya sonucta.
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Valla annen bakarım diyo ne güzel. Bırak onlar baksın. Sen de 2 3 saat keyfine bak. Bir çocuğun anneanne dedesine de ihtiyacı var. Benim annemler de evlilik yildonumumuzde yanımızda.olsalar bırakırdim. Ama götürdük yanımızda. 
(15,244 puan) tarafından
Ki annemlerin yanına gittiğimde arkadaşlarımla görüşmeye gideceğim zaman onlara bırakıyorum. Gayet de eğleniyor.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yemege basbasa gidin yemekten sonra cocukla tatliciya fln gidin yada kahve icmeye yada parka :)
0 oy
(554 puan) tarafından
Annen bakicak sonuçta canım yabanci değil. Duruyorsa annen de bırak kafa dağıtın eğlenin ya başbaşa vakit geçirin size iyi gelecek bence bu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 188 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 409 göst.

380,333 soru