0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından

Ya çok kararsızım bilmiyorum vicdanda yapıyorum gotursemmi goturmesemmi eşim golkenarinda bı restrnta yer ayarlamış yarın akşam için naspse 1bck yasnda oglum sizce 3.yilimz ve ilk böyle yemeğe cikicaz yıl donumde yani 2senedir virüse denk geldik yasaklardan çıkamadık ..annem bakarım ben diyor rahat vermicem biliyorum çok hareketli durmuyor hep koşmak istiyor ben onla ilgilenmekten bse anlamicam geçen akşam iftar yemeği vardı grup halinde ne tatlimi yiyebildim ne bse mama sandalyesi de otrmasyla kalkması bir oluyo yani topuklu fln olcak bende gerçi eşim ilgilenirim diyor ama :ermm:ya üzülürsem goturmedigime offfffff. 3.yıl 3 kişi

33 Cevaplar

0 oy
(291 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
1 mayısta bizimde 3. Yılımız ve 3 kişi gircez. Ben bırakamam kızımı ya ben nereye o oraya 
-Reklam-
+7 oy
(12,854 puan) tarafından
Götürme eşinle bı kaç saat başbaşa kalıp aşk tazeleyin vicdan yapicak bı durum yok sonuçta sokağa atmıyorsun kuzum gidin tadını çıkarın
+2 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben götürürüm ne olursa olsun tabi bu senin kararın Bn daha kimseye bırakmadım kızım olmadan adım atmayız biz niye dersen benim düşüncem bu şekilde yapmak istiyor isem çocuk yapıyım ama çocuğum var ise de onu evde bırakıp Bn gezmem oyuzden ona göree plan yapıyoruz biz
+1 oy
tarafından
Tabiiki o benim evliliğimin meyvesi nasıl götürmem 
0 oy
(73 puan) tarafından
Vicdan yapmayın eğer rahat edemeyecekseniz götürmeyin ananneyle güzel bir vakit de olabilir onun için 
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Rahat edemiyceksen surekli oturup kalkicaksan tad alamazsın.  Bence götürme canm
0 oy
(851 puan) tarafından
Bn götürmüştüm kuzum foto falan çekindik onada değişiklik olmuştu ama yinede karar senn
0 oy
(888 puan) tarafından
benimde 3.yıl evlilik yıl donumum 27 aylık kızım var kaynanama bırakıp gidicem yoksa rahat edemeyiz
(916 puan) tarafından
Yorumlarla kafam dahada karıştı :D
(13,824 puan) tarafından
Durmucagini biliyosan eger ki annene birakcaksin guvendigin biri goturme neden kotu hissediuorsunki:) o yemegin tadini cikaramicaksan ucunuz evde yiyin dimi ama:)
0 oy
(119,156 puan) tarafından
yani bi yemekde basbasa olabilirsjn
0 oy
(456 puan) tarafından
Bende senim gibi bırakamıyorum kimseye götürüyorum genelde geçenlerde dogum günümdü götürdüm mama sandalyesine oturtturduk eline yeni ilgisini çekcek bir oyuncak birde pooit aldık onlarla oyalandı ordan da avmye bebek arabasında bi balon aldık oynadı çok şükür bunaltmadı 18 sylık oglum senşn dedigin gibi hiç oturmaz ama ben bırakamıyorum bıraksam annemde kaynanamda bakar ama 
0 oy
tarafından

Çocuğum 41 günlüktü. Biz goturememistik kayinvalidem bakmıştı 2 saat. Ama ben çok küçük diye götürmemistim. Diğer senesine de evlilik yıldönümü yemeğine çıktık kızım da vardı konumdan gorup kayinvalidem kayinbabam görümcem kayinvalidemin patronu/kızı ablam kardeşim de gelmişti :D bence çok daha eğlenceli olmuştu öyle 

0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ben çocuğum bana huzur vermesede götürürdüm heralde yanında olsa huzur vermeyecek yanında olmasa aklın kalacak iki türlü de zor o yüzden ben yanımda götürürdüm ya ona da değişiklik olur hem  
0 oy
tarafından
Goturmedim ben o ara bebeğim 5 aylıktı kayinvalideme bıraktım,bu yıl yine götürmem.zatenn sürekli beraberiz çocuğumla biraz insanın esi ile başbaşa vakit geçirmeye de ihtiyacı oluyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Keyifli romantik bi akşam geçirin canım çocuğun ne işi var anneannesi baksın işte :ermm:

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ben genelde götürmüyorum arada kendimize de vakit ayırmamız lazım onlarla da çıkıyoruz arada oyun alanlari vs. Hak geçmiyor o yüzden :))
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ben olsam giturmen 2,3 saat 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kaynanam baksa bırakırım bakmasa yanimda götürürüm zaten kaynana ve kayinpederim dışında asla kimseye bırakmam kendi anneme bile bitek onlardayken gözüm arkada kalmaz ablamın çocukları var döverler siye korkarım annemde yaşlı hasta uykusunu yemeğini ihmal ediyor 2 saatten bisey olmaz güveniyorsan bırak bence bizimde bazen başbaşa kalmaya ihtiyacımız var
0 oy
tarafından
Ay bakıcak bırı vaesa nıye gotureyım delı mıyım ben
0 oy
tarafından

Ben bırakamazdım sanırım :'(

0 oy
(77 puan) tarafından
HAHAHHA YEMEĞE GITSEK DD GTRSEK BİZ VALLA COCUKLA DISARU CIKMAYA KORKUYORUZ

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.