0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (3,759 puan) tarafından
 25 ekimve 26 Ekim kına düğün tarihlarim eşim geçen sene kutlamadi bu sene kutlamaz öyle beklentim de yok zaten 2 haftadır yanımda degil hep uzakda çalışıyor hiç hevesim yok kutlamak istemiyorum çok kisitliyo hiç birşeye izin vermiyo düğün vardı yollamadi annmlerle köye gidiyom onada izin varmiyecek 1 senedir hep uzakda calisiyo gelip gidiyo bilmiyorum daha yeni evli sayılırım   ama sanki 10 senelik gibi evliyim bı heyecan heves yok 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sevgiliyken çiçek böcek eksik olmazdı. Evlenince bir de yeni evliyken unuttu çok trip attım baktım sadece kendimi üzüyorum şimdi öyle bir şey yaklaşınca direkt eşimden para alıyorum ben kendime bir şey alırım diye. 
(3,759 puan) tarafından
Yok sevgilykende uzakdaydik askerdeydi  hiç bişey anlamadım küt evlendim ondada hep iş güç  ama sevdiğine inanıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayıp o adama nasıl kutlamıyorum ya insan yemege bari çıkartır eşini 
(3,759 puan) tarafından
Yok çıkarmaz zaten uzakda simdi
0 oy
(444 puan) tarafından
Bizim 3 ekimdi daha 2.yilimiz ikimizde unuttuk akşam kaynanam hatırlattı biraz üzüldüm ama bende hicbirsey yapmadim. Zaten eşim ne istersem elinden geldigince almaya calisiyor, bir cikolatayi begensem her markete gittiginde aklina getirip alıyorsa yıldönümü kutlamasa da olur. Ben bir tek doğum gününü özel bulurum onun dışında o da ben de onu düşündükten sonra tek bir günün hiç önemi yok
(3,759 puan) tarafından
Bnde oyle  fazla takilmuyorum şuan uzakda onun bı buğramligi var bnmde istediği alıriri  şükür sevgisi dile getirir
(444 puan) tarafından
Birbirinizi özlemişsinizdir canım Allah tez zamanda kavuştursun inşallah :)
(3,759 puan) tarafından
İnşallah sağol :):):

İlgili sorular

+2 oy
27 cevap 473 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde ssevgii (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
0 oy
33 cevap 402 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy