+1 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Slm kızlar eşimle şuan kavgalıyım hatta boşanmak istiyorum dedim sebebide sürekli bana biri olsa yok evlensem ikinci kişi vs artık bunun da saka olabilcegini düşünemeyen tek ben değilimdir.  Bende kavga ettim tepkim baya ağır oldu sadece kendinden soğutuyor çünkü ben kafamda kuruyorum böyle şeyleri sevmiyorum kaç kere de özür diledi sizce amacı bi şakamı sadece 

28 Cevaplar

0 oy
(892 puan) tarafından
Bilmem ama sakada olsa hoş değil.tepkini göstermeye devam.etki bir daha yapmasın
(66 puan) tarafından
Boşanmak istiyorum ya
(2,163 puan) tarafından
Aman gitsin evlensin benimki ben kurtulurum bari hiç üzülmem
-Reklam-
0 oy
(2,163 puan) tarafından

Ay benim kocam da aynen öyle sürekli ikinci evlilik şakası yapıyor artık diyorum git evlen ben o günü bekliyorum ben o zaman ikinizi de ne yapacağımı bilmiyorum diyip  gözünü korkutuyorum;) 

(66 puan) tarafından
Bence her şakada bi ciddiyet payı var diye boşa demoyorlar
0 oy
tarafından
Her şaka altında bi gerçek vardır derler ama hoş değil heleki sürekli yapıyomuş çok yanlış bi daha böyle bi konunun açılmasını istemediğini söyle canım 
(66 puan) tarafından
Boşanmak istiyorum dedim
tarafından
Ne dedi peki öyle diyince? Gerçekten boşanmk için mi söyledin yoksa göz korkutmak için mi
(66 puan) tarafından
Gerçekten boşanmak istediğim için dedim baya yalvardı ama böyle şakalara tahammülüm yok hele beni üzen düşündüren yıpratan şeyler saka olamaz
tarafından
Bunun şakası olmaz ki zaten doğru söylüyosun canım hakkında hayırlısı olsun ama ayrılmazsınız bence artık eşinde aynı şakadan gitmez şaka yaparken gibi geldi
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bizim orda bir laf var kadınlar akşama ne pişirsem diye diye erkekler de ikinciyi ne zaman alacağım diye diye ömrünü tamamlar :))))öyle derler hatta dedem anneanneme falan sık sık yapar bu şakayı hala ama bu devrin şimdiki nesli böyle şeyler konuşunca doğal olarak çok masum düşününemiyoruz bu konuda:)

(66 puan) tarafından
Üzüldüğümü bildiği halde yapıyor
tarafından
Seni kızdırmayın hoşlanıyor belli ki
(66 puan) tarafından
Kavga ediyorum  ama
tarafından
Sen üzerine gittikçe daha çok yapıyor işte o hoşlanıyor ya seni kızdırmayın. Burda çözüm belli benim bir şey söylemem gerek yok
(66 puan) tarafından
Saol canım zaten regl olacam gerginim böyle şeyleri hiç kaldiramam
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Belkide şaka yapmış şaka olmasa niye şimdi özür dilesin ki ama hiç hoş bi şakada değil 
(66 puan) tarafından
Ben ağladım ama . Şaka olan şeyler ağlatmaz
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Bunun şakası mı olur ya. 
(66 puan) tarafından
Bende öyle dedim boşanmak istiyorum dedim
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Valla şakası hiç hoş değil abartmış bence.
(66 puan) tarafından
Aynen öyle bende haddini bildirdim
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Bazı erkekler böyle malesef eşimin babası dahil sülaledeki her erkek bidaha evlencem diyo eşimde ilk zamanlar çok derdi herkesin içinde birine yettin ikincisi mi kaldı dedim bozuldu bide çok büyük tepki verdim bidaha demedi bide eşim namaza başladı dergaha flan gitmeye başladı beni üzcek şeyler den kaçıyo Allah razı olsun ❤️ 
(66 puan) tarafından
Allah razı olsun böyle eşten
(2,170 puan) tarafından
Amin canım ama bu hale gelene kadaaaar neler çektim ki Allah ıslah etti inşallah sonunda hep böyle olur
0 oy
(211 puan) tarafından
Ay benim kocam da böyle yapardı en son bul birini de kurtulayım senden dedim o gün bugündür böyle şaka yapmıyor 
(66 puan) tarafından
Ben direk tekmeyi atacam eve de gelme dedim
(211 puan) tarafından
Aslında şaka yapıyorlar bizi sinirlendirmek hoşlarına gidiyor kişi sevdiğiyle uğraşırmış ama bu hiç hoş bir şaka değil hele ki toplum içinde otur konuş baktın olmuyor biraz daha sert bir dille uyar daha da anlamazsa gelmesin eve :D
0 oy
tarafından
Bırı olsa bende evlensem senın uzerıne desene bıkere bakalım şaka guzel mıymıs
(66 puan) tarafından
Bende dedim senle ayrılıp evlenecem
0 oy
(803 puan) tarafından
Her şakanın altında bir gerçek vardı diye bir laf var asla his değil yaptığı söyle bir daha bu evde bu konu açılmayacak de
0 oy
tarafından
 Kız sen de ona aynısını söylesene ne sinir oluyorsun
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Öyle şaka olmaz olsun. Sen tepkini koyduktan sonra devam ediyorsa hala algilamamis ne yaptığını
0 oy
tarafından
Tepkin normal. Hatta büyük kavga çıkar bunun şakası olmaz. Kabul etme. Hoşuna gidiyorsa bende böyle şaka yaıpıyım de. Sinir bozucu şey
0 oy
(238 puan) tarafından
Dinen yaptıgı şaka okadar agır ki aslında eşinin Allah hidayet versin nasıl Bi günaha girdiğinin farkında olsa bence bidaha yapamaz
0 oy
(770 puan) tarafından
Sende yap aynı şakayı bakalm nasıl oluyoms ne biçim şaka o yapacak başka şakamı bulamamis
0 oy
(854 puan) tarafından
yok canim inanma saka maka degil icinde birseyler olmasa soylemez benim ilk esimde surekli bitane daha getirecem diye diye aldatti gozumun icine baka baka yqpti telefon sifreleri gizlendi kizlar vpcden yazmaya basladi sonra birini goturdu ailesiyle tantirdi foto filan ceklimisler en sonunda yeter dedim herseyine katlandim defalarca affettim ama sonunda yine ayrildik benim kizim zature gecirdi 21 gun hastanede yattik eve bi geldim igrenc kanli peceteler sac topaklari son raddemde ciktim gittim evden bunun sakasi olmaz oyle bir saka da olmaz
0 oy
tarafından
Canım ska yapıyordur ya tabiki sürekli yapmak hoş değil ama ben hile bazen eskici geçerken eşime derim ki laaaa seni de eskiciye versem eskiyi getir yeniyi götür falan yok mu acaba derim güleriz yani. Art niyetle söylemem eşimde bilir. Sadece erkek değil yani biz bile yapıyoruz yeri geliyor. Ama kalbininkiravak boyuttaysa siyle vazgeçsin. Sonuçta herkesin şaka anlaşıyor bir değil saygı duymak lazim
0 oy
(119,533 puan) tarafından
bazi seylerin sakasi olmaz ayni lafi sen desen ne olur
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Hiç hoş değil sakada olsa bu soyledikleri

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 329 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.