0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba ben 23 yaşındayım İzmir'de yaşıyordum Adana'ya memleketime geri döndüm eşimle beraber 3aydir burdayız ama ne evimiz ne eşyalarımız var bir gün orda bir gün ordayız sıkıldım artık ordan oraya gitmekten biran önce kendi evimi kurmak istiyorum aynı durumu yaşayan oldu mu?

6 Cevaplar

+1 oy
(4,185 puan) tarafından
Daha once nasil yasiyodunuz nerde kaliyodunuz, yani evlendiginizden beri bu sekilde mi yasaminiz var 3 aydir is bulabilirdiniz ikinizde sanirim cocukta yok, hic bi is yapamiyosan evlere temizlige git, esinde pazarda limon satsin 
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Bir süre kaynana ile birlikte yaşarken yaşadım.cok zordu.sukur şuan kendi düzenim var.
tarafından
Evet gerçekten zor her günün rahatsız geçiyor ordan oraya. Sevindim senin adına Allah bozmasın düzenini
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsun ki
tarafından
Şuan Adanadayım bazen görümcemgilde bazen kayinbabamgildeyiz oda kayınvalidem vefat ettiği için başkasıyla evlendi evde hep huzursuzluk oluyor biz kalınca
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İkinizde işe girin 1*1 ev tutun
tarafından
Şuan Allah izin verirse pazartesi günü evrak götürecek eşim iş için sonra başlıcak eşyalar olmadığı için ev tutamıyoruz malesef zamanla inşallah
(7,768 puan) tarafından
Eşyalı ev tutun yada ikinci el alın çocuk yoksa snde gir işe
tarafından
İnşallah eşim bir işe girsinde bakacağız artık ev araştırdım da bulunduğum yerlerde eşyalı yok mecbur esyasiz olacak onun içinde beklicez bir süre bende başvuru yaptım bir sürü haber bekliyorum inşallah
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Emin ol senin yaşadığın problemlerin çoğunu buradaki kadınların çoğu yaşadı canım her şey geçer sabret mesela ben 2.5 senelik evliyim ama ne eşim var şuan yanımda ne de evim kızımla birlikte annemlerde kalıyoruz eşimde görevi icabı hep uzakta evimiz de olmadığı için eşyalarım sığınakta hayırlısıyla evimizi alirsak bende evlendigimi bilecem
tarafından
Allah yardımcın olsun canım bende 2yil önce iş için eşimden ayrı kalmıştım çok zordu o zaman da anlayabiliyorum seni ama sizin çocuğunuz var size daha zor olur Allah yardımcın olsun seninde rabbim biran önce kavusturur eve çıkarsınız inşallah sizde
(1,730 puan) tarafından
1 tane kızım var hem de hamileyim şimdi
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Nasıl yani, evlenirken bir ev düzeni kurup içine girmediniz mı  ? Hadi evin kötü olur eşya azdır para problemi olur iş problemi olur da, karı koca insanların evinde bir oraya bir buraya nasıl oldu o iş. Hepimiz yokluk gördük sıkıntılar çekiyoruz, ama kira da olsa çekirdek aile yaşayacak bir evimiz başımız da dam var şükür. Yoksa yardıma ihtiyacımız olduğu çok oldu. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,199 göst.
0 oy
7 cevap 246 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 552 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 451 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prenses md. (11 puan) tarafından soruldu