0 oy
1,155 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Bebegime yusuf ismini koymak istiyorum ama cevremdeki bir kac kisi anlamindan dolayi agir bir isim diyorlar yusuf peygamber kuyuya dustugu icin icinde u harfleri oldugu icin kotulukleri ugursuzluklari ceker diyorlar

24 Cevaplar

0 oy
(803 puan) tarafından
Hayır bence çok güzel bir isim koyabilirsin
(44 puan) tarafından
Benim.hep hayalimdi bu isim ama böyle duyunca biraz tedirgin oldum
-Reklam-
0 oy
(48,453 puan) tarafından
cok guzel bir isim yusuf isminde bir sürü insan var hepside iyiler
(44 puan) tarafından
Cevrenizde varmi hic nasillar mesela
(48,453 puan) tarafından
arkadasimin oglu var en yakin 7 yasinda masallah cok iyi arkadasimin esi var oda Allah nazardan saklasin cok iyi esinefe cok iyi merhametli uyumlu
(44 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
0 oy
(721 puan) tarafından
Yusuf ismini çoook beyeniyorum çok güzel bi isim 
(44 puan) tarafından
Bende begeniyorum ama biraz tereddut ettim bunlari duyunca
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Yusuflar zeki oluyor cevremdekiler öyle tabi çocukluğu için diyorum :)
0 oy
tarafından
Aslinda cok guzel bi isim ama anlami bana cok agir geliyo inleyen inilti anlaminda esimde yusuf istiyo ama bakalim ven dusunmuyorum 
(7,036 puan) tarafından
Koy mihri koy vala yusuflar cok tatli oluyir benim 3 numaranin adida yusuf
tarafından
Ama ali atlas istiyo balim ya
(7,036 puan) tarafından
Ay o daha guzel ali ne derse o olsun onun kardesi sonucta
tarafından
Heh iste bende ondan atlasi tercih ediyorum ikisini koyarsam benimkinin ailesi yusufu kullanir aliyi sinir ederler ondan ☺️
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Oğlum Yusuf Kaan 8 aylık çok sakin bir bebek 
0 oy
(86 puan) tarafından
Çok saçma geldi bana bu söylenenler kimseyi dinleme koy Vala sonra pişman olursun 
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Cok guzel isim bence 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Benim yigenimin ismi de Yusuf gayet güzel bı isim bence bı sürü Yusuf var taşımış ya herkes
0 oy
(10 puan) tarafından
Oğlumun ismi Yusuf Ege çok severek koyduk iki ismi de .☺️
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ne alakasi var umarım Hz Yusuf gibi Allah'ın sevdiği kul olur insanları takma seviyorsan koy çok güzel isim♥️
0 oy
tarafından
Önemli olan anne ismiyle uyumlu olması anlam olarak
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Abimin adı Yusuf Kenan gayette normal bi insan 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
vala canim ben en kucuk oglumda 41 gunluk oldu onun adida yusuf sami yani suanlik bir sey girmedik gauet guzel bir isim 
0 oy
(544 puan) tarafından
Çok saçmalamışlar bence o ne öyle aksine güzel şeyler düşünün güzel olsun  güzel ahlaki güzel yüzü zeki oluşu daha neler neler var 

Hz. Yusuf sadece kuyuya düşmedi kuyuya düştü ama o onun yükselişi oldu

Biz eşimle 3 hamileliğinde de yusuf süresini defalarca okurduk çocuklarımız onun gibi  güzel yüzlü güzel ahlaklı olsun diye çok şükür faydasını çok gördüm çocuklarımı gören herkes güzelliklerinden konuşurlar çocuklarım watsap dahil hiçbir yerde paylaşmaya korkarım nazar değecek diye 

Çok güzel bir isim bence çevremde çok var ismi yusuf olan hepsininde maşallah gayet iyiler 
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Hayir aksine gayette yslu zeki cocuk oluyorlar
0 oy
(76 puan) tarafından
Ne alaka ya bu insanlari anlamiyorum kotulukleri cekermis ne demek :D isim gayet guzel ben cok severim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin yusuf peygamber gibi iffetli Allah yolunda olur insallah :) 
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah inanma böyle konuşanlara saçmalamışlar koy bence çok güzel isim
0 oy
(503 puan) tarafından
Ne alaka benim oğlumun da ismi Yusuf
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde Yusuf sakin bir bebek sakin olurlar babamın adida Yusuf belaları üzerine çekiyor kendi ne kadar iyiyse etrafı olsun ailesi olsun akrabaları olsun tam bir şeytan birine iyilik etse o kişiden kötülük görür ama Allah her daim kötü insanlarla birlikte iyileride çıkarır karşılarına çok çalışkan olurlar inşallah benim bebeğimde büyüyünce çalışkan olur babam 70 yaşımda genclere taş çıkartır iyi huylu olurlar etrafımda gördüğüm Yusuflar hep iyi huylulardi

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 259 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde hbbsnn558 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 508 göst.
0 oy
2 cevap 454 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

377,790 soru

11,307,598 cevap

34,737 kullanıcı

...