0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım çok sakin bir bebekti ama oğlum doğduğundan beri Sürekli ağlıyor 14 aylık çok yıprandım daynaacak sabrım kalmadı anlamı inleyen ah eden miş ismiyle alakalı olabilir mi 

8 Cevaplar

0 oy
(1,880 puan) tarafından
Ben ismin karaktere etki ettiğine inanıyorum.
tarafından
Orası öyle canım
(1,880 puan) tarafından
Çevremde var ama gayet uslu insanlar
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Yenimin ismi yusuff ali cok yaramazdi 
0 oy
(78 puan) tarafından
Yusuf ismini ben de çok seviyorum Hz Yusuf'un ismi diye oğluma koyacaktm ama Hz Yusuf çok dert görmüştü diye vazgeçtim.:)) Ama iyi huylu oluyorlar çevremdeki yusuflari düşündüm de yaramaz veya huysuz bir yusuf görmedim 
tarafından
14 aylık gercekten tükendim
(78 puan) tarafından
Benimkilerin birinin adı Ömer diğeri çınar inan ben de tükendim isimle alakalı değil büyüyüp anladığında umarım düzelir. Doğaya salın. Eşim 30 yaşında o bile evde uzun süre kaldı mı mızmız huysuz oluyor. Kalk git bir tur at gel psikolojimi bozdn diyorum. Erkekler evde olmuyor galiba:)
(1,250 puan) tarafından
Bencede evde kalmak erkeklerin doğasına aykırı hafta sonu evde kaldımi yok yere kavga gürültü cikariyo ama dışarda işi oldumu hiç sesi cikmiyo gezip geldimi hiç sesi yok kuzu gibi
(78 puan) tarafından
Aynen öyle hatta dışarıda uzun süre kaldı mı eve geldiğinde bir iyi bir iyi anlatamam  yardm ediyor çocuklara bakıyor. :)
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Benim oğlumun adı da Yusuf gerçekten bende tükenmiştim ağlamasından. Kaç kere adını değiştirmeyi de düşündüm. İkinci adını kullan o çocuğa işlesin dediler öyle yaptım. Ondan mı bilmiyorum ama gerçekten oğlum biraz da olsa sakinledi. Değiştirme gibi düşüncen varsa değiştir canım. Yada benim gibi ikinci ismi varsa onu kullan Yusuf u kullanma. Bende ikinci adını kullanınca biraz fark etti ama bakıcam olmazsa nüfusta da tamamen değiştiricem
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benim cevremde gorduklerim cok yaramaz ve cok aglayan cocuklardi. 4 tane var boy boy hepsi oyle yani.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Benim oğlumda çocuklugu surekli ağlayarak geçdi şimdi 7yaşinda maşallahh çok akıllı çok zeki ve çok kibar bi çocuk kendi oğlum olduğu için demiyorum etrafimizda her kes söyler.4öğretmeni var hepsi oğlumdan o kadar memnun ki beni her gördüklerinde nasıl güzel yetişdirmişsin diyo
0 oy
(3 puan) tarafından
Yeğenimin adı Yusuf ama çok sakin çok mülayim bı çocuk bebekliginden beri oyleydi
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Ben Yusuf Miraç koyacağım ama seslenirken fln hep miracı kullanıyoruz bahsederken şimdiden ismimle alakası var mı bilmiyorum ama ben hamilelik zamanımda stresli idim onun etkisi ile ağlayan bebek olabilir benim ki 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 266 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde hbbsnn558 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,173 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 513 göst.