0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 3 aylik olmasona 4 gun var kizlar bugun ben kendimle tartdim 6 kg geliyo yanlis mi hatirliyorum bilmiyorum 5.600 du sanki en son eşimde 5.300 dedi 4 gun sonra saglik ocaginda kontrolmuz var tarttircam ama sizce iyimi kilosu sasece anne sutu veriyorum bide gece uykusu guzel hic uyandirmiyorum 5 6 saat uyuyor kotumu yapiyorum

7 Cevaplar

0 oy
(7,793 puan) tarafından
En fazla 4 saat aç kalmalı doktor bize öyle demişti bide kilosu iyi m bilmiyorum ama 100-200 gr kıyafetten düş canım
tarafından
Ben doktora sordum uyandirma kendi uyanir acikinca demisti o yuzden uyandirmiyorum uyandirirsan hep o saatlerde uyanir alisir demisti kilo almadiysa cok uzulurum zaten herkez bisey diyo cok sinir oluyorum boyu 63. Cmdi
(7,793 puan) tarafından
Sn herkesi boşver doktoruna odaklan canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizlar    ??
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Uyandırma demişti dr uykuda besin kadar önemli demişti kilosuda normal heralde tam anlamam da kilo tablosuna baksana canım google dan
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi bence canım benim kızım da geceleri sık uyanmaz ama doktorlar sorun yok dedi
0 oy
(121,503 puan) tarafından
aciksa uyanir zaten
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kilosu bana normal geldi canim abartilcak bi kilosu yokki
tarafından
Zayif diyolar bende sinirleniorm 3 aylik cocugun 10 kilo okmasini bekliolar heralde moral bozuyolar valla ya mama mi verim sutum var aciktikca emziriyorum diyorum daha cok emzir diolar napabilrm baska yani istedigi zaman emziriyom cocugu tikayamamki
(9,242 puan) tarafından
Neresi zayıf benom ki 8aylık8kilo dınleme mılleti
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Masallah benimki 4 aylik 6300 civarı seninki cok iyi size zayif diyorlarsa biz hic gelismedik herhalde ilginc valla 
tarafından
Ay evet ya insanin moralini bozuyolar napim ben daha yani sutüm varken neden mama vereyim insanlara tombul goruncek diye cocuguma mama veremem ki bu insanlar ne kdar tuhaf ya mama versek nie mama veriyosunuz derler
(1,918 puan) tarafından
Takma onlari bosver cocugunun gelisimi benim bebise gore cok iyi valla yarin bizimde kontrolü var bakalim bize ne dicekler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 617 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu

400,691 soru

11,989,294 cevap

36,172 kullanıcı

...