0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar merhaba temmuz 21 de inşallah oğlum 5 yaşında olacak iki yıldır kreşe gidiyor. Her denileni anlıyor yapıyor 3 yaşına girmeden tuvalet eğitimini aldı yanlız konuşmada sıkıntı var çok aceleci konuşuyor bazen anlıyorum bazen anlamıyorum anlamadığımda tekrar anlatıyor ama yine anlamıyorum ağlıyor bu sefer ne yapıcam şaşırdım bazı harfleri çıkaramıyor. Suya cu diyor. Mesela 'anne ben hadda ondum' diyor. Bzı cümleleri geçiştiriyor  seneye devlet ana okulu yaşı ve ben çok terdettülüyüm algısı açık bir çocuk uyanık ama konuşma sıkıntılı çoğu harf eksik. Ne yapabilirim pedegoglar aşırı pahalı şuan gidemiyorum. Ne önerirsiniz. 

Lütfen bir şeyler yazın kızlar 

3 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Kitap okuyun beraber kelimelere iyi gelebilri
(228 puan) tarafından
Okuyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım devlet hastanelerinde de var pedagog. Götürmen gerekiyor. Ablamın eltisinin oğlu da 5 yaşına kadar öyleydi anne babası ilk kabullenmedi goturmediler çok şükür sonradan kafalarına dank etti. Çocuk şimdi liseye gidiyor dikyonuda gayet düzgün başarılı. Okula başlamadan götür belliki Bi travma yaşamış olabilir. Söylenenleri anlıyor diyosun kendini net ifade edemiyor. Allah korusun okulda çocuklar tarafından dışlanirsa işin zorlaşır. 
(228 puan) tarafından
Evet çok korkuyorum devlet hastanelerinde var mı çok iyi götürcem hemen
(449 puan) tarafından
Var canım olmaz olurmu arastir internetten hangi sehirdeysen. İhmal etme lütfen
(564 puan) tarafından
Pedagog değil canım devlet hastanesinde çocuk gelişimciler var onlarla görüşmen lazım doktor yönlendiriyor zaten
(228 puan) tarafından
Tamm çok teşekkür ederim kızlar sağolun
0 oy
(2,671 puan) tarafından
5tasinda yani kelimeleri tam söylemesi laİm canım seneye okula basluycak devlet hastanesinde randevu al canım mutlaka götür deeim
(228 puan) tarafından
Götürcem canım doğru söylüyorsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 800 göst.
0 oy
10 cevap 276 göst.
0 oy
5 cevap 249 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu

380,279 soru

11,385,945 cevap

34,886 kullanıcı

...