0 oy
793 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar boyum 1.58 kilom 75 doğumdan sonra veremedim dikkat etmedim irademe yenik düşüyorum eşimle aramda 7 8 kilo var çok utanıyorum işte benle yaşıt insanlara bakıyorum incecik güzel hiç bir kıyafetim olmuyor çok üzülüyorum detox çayı aldım plates aldum ama iradeye yok napcam ben ağlayarak yazıyorum o derece kafama takıyorum gece uykularım bölünuo sirt ağrılarım olup nefes nefese kalıyorum napcan nasıl yapcam bana bi yol gosterin:(((

19 Cevaplar

0 oy
(87 puan) tarafından
Kızlar yokmu yazacak kimse :((((
-Reklam-
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Verilemeyecek bir kilon yok diyetisyene gitmeni oneririm
(87 puan) tarafından
Ücretleri ne kadar oluyor canim cokmu acava
(1,270 puan) tarafından
Hangi şehirdesin. Şehre göre değişir ama ayda 300 falan olur cnm
(87 puan) tarafından
İstanbul canim
(1,270 puan) tarafından
Uyguna bulursun cnm baksana internetten diyetisyensiz olmaz.
0 oy
(3,974 puan) tarafından
Cnm bende cok uzuluyordum ilk dogumumdan sonra veremedim ikincide verim aldım usanmistim bu halimden hıc bir kıyafetim olmuyordu. Diyetisyene gittim 6 hafta oldu 7 kılo vermısım cok ama cok mutluyum oz güvenim geldi kendimi daha enerjik ve incelms hissediyorum. Devam ediyorum daha verıcem ınsaallah. Sanada motıve olsn diyetisyene git ısı uzmanıni bırak. Keske daha once gitseydim diyorum psikolojim bozulmuştu bnm
(3,974 puan) tarafından
Tmm cnm iyi yapmışsın dahiliye git kan değerlerini istiyecek diyetisyene gitmek istiyorum dersn o yönlendirir seni
(3,974 puan) tarafından
Inankı özele de gidiyorum devlete de gittim iş sende bitiyor yeme sistemi hmn hemn aynı sayılır. Evde youtube dan egzersiz yap leslıe ac dısarı bile cıkmana gerek yok bol bol su iç listeye uy işte bu kadar üzülmene gerek yok tatlim:)
(87 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım vakit ayırıp yazdığın için
(3,974 puan) tarafından
Rica ederim canım seni çok iyi anlıyorum
(3,974 puan) tarafından
Hadı ınsaallah kılo verdım postu bekliyoruz senden burada paylaş bizimle
0 oy
(3,091 puan) tarafından
İradeli olmalısın yoksa olmaz akşam yemeğini az ye saat 7 den sonra hicbir şey yeme dikkat etmen gerekiyor 
(87 puan) tarafından
Ah ah tutamıyorum işte ya zayıf insanlara o kadar ozeniorumki
(3,091 puan) tarafından
Bende bir haftadir dikkat ediyorum bir kilo vermişim yine de seviniyorum ama ben bu sefer çok kararlıyım vereceğim inşallah kiloları
(87 puan) tarafından
Insallah ya valla hiç bir şekilde rahat edilmio kiloyla her şey yarım yamalak
(3,091 puan) tarafından
Öyle valla hareket edemez olmuştum artık
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim üstelik ben 40 çıktığında 20 kilo vermiştim ama 7 ay sonra bir anda o kiloları geri aldım 60 tan 74 de çıktım ve veremiyorum bacaklarım.kollarim çok kötü bende üzülüyorum çok takıyorum stresten yiyorum da ve iradeli değilim yok yani yapamıyorum stres yaptıkça daha çok yiyorum bir de evde tekim dışarda olsam birileri olsa vala yemek falan aklıma gelmez tek olunca akşama kadar birşeyler yiyorum aç olmadığım halde yiyorum canım sıkılıyor inan kaynanam gelecek seviniyorum iyi diyorum bir iki hafta bari o var sürekli oturup yemem sohbet muhabbet ederiz birşeyler uğraşırız yoksa gitmiyor yani on kilo versem bana yeter 64 olsam havalara ucacam ama yok yani 
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım yavaş yavaş yemeni kes ekmeği azalt çocuğun küçükse tabi durum değişir emziriyorsan yani.. bol bol su iç ben doğum kilolarımı o şekilde verdim emzirdiğim için otomatikmen gitti zaten kilolar Allah yardımcın olsun ama ümitsizliğe kapılma sakın vericem de iradeli ol ❣️
0 oy
(554 puan) tarafından
Benim postlarimi biraz incele istersen suan cocuk uyudu bende uyucamda bende ayni boyadım 70 kg yakindi kilom 1 ayda 6 7 kilo verdim 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Hersey vaktini bekler canım bı gun bır anda resti cekersin kg ye vermeye baslarsın bende oyleyımm1 56 boy 80 üzerinde kg var kortizon vs kullanıyorum ondan da alıyorum kg du bakalım verecem ama ne zaman 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Instagram gözde Nur kocaman diyetisyene bir bak, online diyet yapabilirsin
0 oy
(10,269 puan) tarafından
İstanbul'dayım diyetisyene gidiyorum ücretsiz çok çok ilgili bı doktorum var 1 ayda 5 kg verdim çok şükür tavsiye edebilirim Randevu almana gerek yok randevusuz bakıyor 
(863 puan) tarafından
İstanbul neresi canim
(10,269 puan) tarafından
Haseki cnm
(59 puan) tarafından
İlk kez duydum kız bilmiyorum orayı
(10,269 puan) tarafından
Fatih kız hastanenin adı Haseki eğitim ve araştırma hastanesi
(59 puan) tarafından
Hmm anladım cnm bn Sultanbeyli de oturuyorum
0 oy
(13,877 puan) tarafından
Arkadaşim diyetisyene gidiyor gayet güzel kilo veriyor bence sende git 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Diyetsiz 18 kilo verdim yürüyerek
(2,047 puan) tarafından
Nasıl verdin Esra abla okadar kiloyu Ben hergun çıkamıyorum ama çıktığımda da boğazımı tutamiyorum
0 oy
tarafından
Iraden yoksa ne yaparsan yap kilo veremezsin 
0 oy
(7,418 puan) tarafından
Canım kafanda bitir porsiyonlarını azaltsan,abur cubur dan uzak dursan bile faydası olur boyuna oranla altmışın üzerine çıkmaman lazım.
0 oy
(413 puan) tarafından
Açlık otu kulan gece yatmadan bir bardağa 5 yaprak at üstüne sıcak su bunu iç uyu sabah erkendende yap gör bak nasıl güzel vericen
(413 puan) tarafından
Bu arada bi hafta aksatmadan iç bir hafta ara ver çünkü çok ishal yaptırıyor
(413 puan) tarafından
Lütfen işe yararsa bana ulaş
(14,479 puan) tarafından
Dostum postların tarihlerine bak da yorum yaz istersen. İki eski postu da sen hortlatmissin. ☺️ Belki o kullanıcılar şimdi burda yoklardir bile. Boşa yazmış olma
(413 puan) tarafından
Ofya tarihe bakmadan yazmışım
0 oy
(863 puan) tarafından
Canım ben tam bir ekmek hastasıyım.166 boya 79 olmuşum bir haftadır rejime başladım ekmeği tamamen kestim sadece kahvaltıda bir dilim buğday ekmeği yiyorum ara öğün sadece yoğurt bazen meyve akşam yemegimi 7 den önce yerim sebze yemeği yoğurt ve ekmeksiz.pirinc makarna pilav şeker tatlı bunlar asla yok sabah aç karnına sirkeli su içiyorum arada spor yapıyorum şimdi 77 oldum resmen aç kalıyorum denilebilir ama fizigimin duzeldigini görmek en büyük motivasyon kaynagim sende böyle düşün kendini zayıf hayal et ve harekete geç en önemlisi istikrarlı ol ve boğazını tut:)
0 oy
(648 puan) tarafından
Ben sezeryandan sonra 24 kg verdim beslenme uzmani ile gorustum instagramda naime rumeysa tosun diye arattiginda cikar simdiki ucretini bilmiyorum onu soyleyeyim 

Yaparsin hic takilma takildikca dahada icinden çıkılmaz hal aliyor ben hep sunu soyluyorum ben yaptiysam herkes yapar  üzme tatli canini
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Yürüyüş yapabilirsiniz ve aralıklı oruç 
0 oy
tarafından
Kaç ay oldu doğum yapalı
(9,745 puan) tarafından
1 sene olmus sanirim 2022 postu cunku :)
tarafından
Ayyy farketmedim:)))

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 365 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 453 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Gamze 35 55 (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,649 göst.

374,688 soru

11,207,646 cevap

34,511 kullanıcı

...