0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Saat 11 i geçiyordu kaynanam geldi çocuğun kimliğini istemeye ilaç için bende dedim kimliksiz de verir sağlık ocağı gidiyordum getirmeye zaten eşim olacak dengesiz annesinin yaninda bağırıp çağırmaya başladı yine herzaman annesinin yanında bana kotu konuşuyor sabah halıları aşağı indirdi diye annesinin yanında yine söylenmişti bağırıp çağırıp küfür etti ama millete gelince ailesine akrabalarına güle oynaya yardım ediyor dün ben evi dökmüşüm boya al dedim çocuk durmuyor bana haber vermeden teyzesi taşınıyormuş annesiyle ona yardıma gittiler akşama kadar gelmedi ama bugün kendi evinin halısını indirdi diye demediğini bırakması 1 saat öncesine kadar azda olsa kötü konuşmuyordu annesi gelir gelmez yine başladı tartıştık anneside seviniyor hiç oğluna birşey demiyor hep beni haksızlıyor ya bunların elinden napıcam bilmiyorum bide benimle tartışınca annesiyle daha çok gülüyor çay demliyor utanmadan zıkkımlanıyorlar ve en kötüsüde bana yaptıklarından pişmanlık duymuyor özür dilemiyor ama canı istediğinde de benimle birlikte olmak istiyor o kadar pişkin arsız yüzsüz ki ben istemesemde oluyor ne yazıkki 

13 Cevaplar

+1 oy
(17,796 puan) tarafından
Ben istemesemde oluyor ne demek senin fikrin düşüncen yokmu ve kocan olacak öküz tecavüzcü mü saygısız  tavır filan yapsandamı aynı 
tarafından
Ya zorla olmuyor tabiki okadar da değil de o olmayınca dahada kötü oluyor gerçi yine kötüde
(17,796 puan) tarafından
Ayy bi an valla öyle sandım yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İkili oynuyor senin kocan açık belli bu madem anasına bu kadar düşkün gitsin onunla bir ömür geçirsin.. canı birlikte olmak istediğinde de o anda sen isteme çünkü biz eşler seks objesi değiliz kocalarımız her istediğinde yaşamak zorunda değiliz biraz süründür hatasını anlasın
+1 oy
tarafından
Ben dayak yiyen   bu şekilde saygı duyulmayan, yok sayılan kadınlar nasıl hala o adamlarla evli kalir boşanmış biri olarak anlamıyorum. Siz kendinize saygı duymazsaniz o lafları yer oturursanir kimse duymaz . Senin böyle olduğunu göre göre büyüyecek çocuk da psikolojisi cok sağlam olmaz . azcık kendinize saygı duyun 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Yaa yazik ya. Arka ciktiklari icin belkide bukadar patavatsizca davraniyor. Annesi orda ne diyosun sen kiza duzgun konus falan birseyler dese belki oda bi noluyoruz falan diyip kendine gelecek ama gulup cay iciyorlar diyosun. Yani cekilcek dert degil, ama yuva yikmakta hic kolay degil. Sende yapma ya, niye sacini supurge ediyosun. Bi kadin bi erkege boya al dememeli. Erkek isi o, o bilmeli alinmasi gerektigini. Şu yazdiklarini yasamis olsaydim cok zoruma giderdi. Ne diyim allah dogru yolu gostersin. Insallah duzelir.
tarafından
Annesi bir gün olsun oğluna kızmadı ki hep seviniyor beni haksız görüyor sen yola götür diyor kendi adam edememiş benim etmemi bekliyor 1 aydır diyorum boya al diye dünde evi dökmüşüm boya bekliyorum habersiz gitmiş teyzesinin evini taşımaya Allah bildiği gibi yapsın
(1,363 puan) tarafından
Ne kadar kötü kalpli bir kadin. Kiz erkek fark edermi ya evladim iyi olsun yeter. Bilmiyorum da 2 oglum var. Allahim saglikla buyumelerini nasip etsin., simdiden diyorum ki oglumun evi doye birsey yok, kizin evi olacak, kadindir evi duzeni saglayan. Yada eşlerine karşi bir yanlişlari olsa kizarim ogullarima. Kiz el kizi demem, diyemem. Oda bir ananin evladi sonucta. Önce kaynanani allah bildigi gibi yaparsa bence kocanda duzelebilir. Bunlar büzükteş gibi  birbirlerine canak tutuyorlar sanki.
tarafından
5 senedir düzelmedi kaç kere boşanma aşamasına geldik bebeğimle babamlarda kaldım aylarca oda annesiyle karaburuns denize gitti düzeleceğini sanmıyorum öyle anası varken bide annesini görünce sanki 40 yıl görmemiş gibi davranıyor
0 oy
(1,505 puan) tarafından
En nefret ettiğim davranışlar ne olursa olsun bir erkek eşine nekadar da kızsa milletin yanında azarlamayacak karsindaki bi kadın! gururu var ne olursa olsun ya nekadar yuzsuz insanlar var benim esim de aramızda illaki kavga olur ama ben haksizsam bile kaynanam kayinbabam oğullarına kizlarlar o kız herseyini arkada bırakıp sana sığındı otur oturduğun yerde adam akıllı ol der yani öyle büyük bisey de olmadı bu zamana kadar şükürler olsun sadece 1 gun pazara gidecez canm erken gel dedim 4.5 de gelmesi.lazim mesela 7 gibi geldi tam da kaynanam aradi oğlum nerde dedi bende dışarda dedim bende bekliyorum pazara gidecez daha gelmedi dedim hemen aramışlar cabuk git o kadın evde seni bekliyor diye asla yüz vermezler hep benim arkamdalar ama böyle postlari görünce kaynanalari bogasim geliyor nekadar iğrenç çocuk gibi tavır bunlar ya
tarafından
Zaten ailesi insan olsa terbiye verse kızsalar oda bu kadar kötü olmazdı hep onlara güveniyor onlar hep oğullarını haklı görüp bana kızıyorlar onla birlikte
(1,505 puan) tarafından
Oyuzden yüz alıyorlar iste
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gelişmemiş amip beyinli adam, Rabbim böylelerinin ağzını tava sapına çeviri vermiyor çok sabırlı
(1,244 puan) tarafından
Yorumunuza istemsizce güldüm. :)
0 oy
(7,674 puan) tarafından
sen bi disinj goster soyle az bi tanidiklarina git bak nasi pasa pasa gelecek
tarafından
Valla 5 senedir ailem araya girdi aynı değişen bir şey yok
0 oy
tarafından
" Ben istemesem de oluyor" demek tecavüz oluyor, farkındasınız değil mi?
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Allh bildiği gibi yapsın girsin çıktığı yere bu kadar seviyorsa anasını ailesini
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Valla yerinde olsam haketmese bile ona öyle iyi davranır pohpohlardim ki annesinin yerine benim peşimde dolaştirirdim.. Erkekler ruh hastası değilse karıları tarafından pohpohlanip gururları oksaninca hanımköylü olmaya çok meyilliler çünkü. Anası olacak o kadın da nooluyo böyle diye çatlayip patlardi ondan sonra çok sinir oluyorum böyle erkeklere ama taktiksel oynamak lazım bazen kuzum
tarafından
Öyle yapsamda buna fayda etmez canım zamanında çok yaptım onun için sadece annesi babası abisi değerli
0 oy
(48,690 puan) tarafından
catlatir insani Allah sabır versin canim
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ona o tavri gostermesine sen izin vermissin hata sende
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşin kaç yaşında canım daha aile olmanın olgunluğuna erişmemiş, annesinin dolduruşuna geliyor gibi geldi bana

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,562 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Asilomm (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 873 göst.
+1 oy
19 cevap 844 göst.
0 oy
13 cevap 661 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,096 soru