+1 oy
838 göst.
Aile kategorisinde (1,407 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Akşam yemek yedikten sonra o anda eşimde çocuğu tutuyordu hadi hadi demeye başladı ben mutfağı toplarken. Sonra çocuğu aldım salona geçtin ana kucağında çocuğu uyuttum falan otururken kayınpederim geldi neymiş tezgah kötü haldeymiş o bile utanmış. Eşim hemen mesaj atmaya başladı kalk temizle diye. Sonra kaynanam kalktı eşimde tepeme dikildi kalk dedi o anda da kızım korkup uyandı bende sinirlendim "elimin tersindesin" dedim. Tamam doğru olmaya bilir ama çocuk onun bağırmaları yüzünden korkup atıyor, birde bugün hep mızmızdı zaten zor uyuyup böyle uyanınca sinirlendim. Zaten sonrası felaket. Eşimin ilk işi beni engellemek oldu. Dediğim doğru değil ama evlilik iki tarafında birbirine kızabilmesi değil mi? Ben bunu dedim diye demediğini bırakmadı. Üstüne yeminler etti bir daha seninle yatmayacam diye. Eşime aşık olarak evlendim ama sanki evlenince büyü bozuldu. Hep kavga dövüş. Kızıma kıyamıyorum boşanmak konusunda. Fevri karar vermek istemiyorum. Ama biliyorum bu kavga günlerce sürecek sonra ben yalvar yakar olduktan sonra affedecek. Cidden artık sadece mutsuzluk hissediyorum 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Eşimle birbirimize girip sonrasında hiç birşey yokmuş gibi davranıyoruz evlilik tabikide birbirine kizabilmektir ve ben hiç yalvaran taraf olmadım ozurdee dilemem 
tarafından
Özür dilemeyi sevmem betiz.hatta çoğu kez eşim özür diler sende dile der ama dilemem
(6,441 puan) tarafından
Aa nehir senden hiç beklemezdim kız :) bencede kişilikle alakalı
(6,441 puan) tarafından
Ben hatalıysam kırdıysam dilerim ama yalvarma olmaz
(7,121 puan) tarafından
Yniye kzi
(7,121 puan) tarafından
Yok kız zaten çok kavgamız olmaz kavga ediyorsam küsecek derecede ise boşanmaya gider ve kendini kesse dönüp bakmam
-Reklam-
+1 oy
(111 puan) tarafından
Canım bizde eşimle surekli birbirimize gireriz yani ağız dalaşı olur. Ama asla ben özür dilemem yanasmam . Ha çok seviyorum böyle içim gidiyor küs olunca ama asla belli etmiyorum kendi yanaşır bana. Ki ona rağmen bazen eyvallahsiz olabiliyor . Sende hiç takma biliyorum zor ama baktın yataktan yastığını alıp gidiyormu rahatlamış gibi yayil yatağına ama görsün o bu hareketini . Yemeğini temizliğini yap, sofrayı kur baktın sofraya gelmiyormu hiç cagirma . Birşey derse sofranın kurulduğunu gördün gelebilirdin de geç ama bunu sınırlı söyleme . Bak bakalım o zaman nasıl k*pek olacak peşine 
(3,578 puan) tarafından
++ ve bence kocasi narsist ve asosyal kişilik bozukluğu var
(111 puan) tarafından
Bencede adamda var birşeyler . Yada anası çok pışpışlamis zamanında buda kendini hala prens zannediyor olabilir . Yalan yok bizde dinle boşanma aşamasına bile geldik ama asla taviz vermedim . Bı kere yemek yiyoruz bunun yiğitliği tuttu birden bir konu hakkında bana bağırıp çağırıyor sofrayı terketti gitti . Ben ne yaptım karnım doyana kadar yedim geri kalanını çöpe döktüm :))))) o oldu birdaha sofrada kavga çıkaramaz :))))
(3,578 puan) tarafından
Ee bı laf var deli deliyi görünce sopasını saklarmis
0 oy
tarafından
Ne alaka ya bu kadının işine karışan erkeklerden nefret ediyorum. Rahatsız olmuşsa kendi toplasaymış. 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benim eşimde asla barışan taraf olmaz ikimizde beteriz ne o gelir ne ben öyle küs kalırız kim insafa gelirse 
0 oy
tarafından

Eşimle kavga ettigimizde once cok ustune giderdim sonra saldım sakınleyınce konusur barısırız cozerız hatalı ıse kesınlıkle ozur diler ama genelde ben haksız oluyorum o ayrı mesele :D

Eşinle sana gelınce evet hos degıl dedıgın ama onun yaptıgı daha yanlıs bebek uyurken bebegı korkutmak ayrı destek olmayıp sana hadı hadı dıyıp bebegı oyalamayan kendisi ayrıca babasına anasına ne oluyor rahatsız olan gıder toplar senın mutfagından kıme ne aılesıne had bildirsin once karısın yetıyor gucu bellı bunu ona yaptırma ailesinin bu kdar saygısız olmasına musade ettırme

0 oy
(5,277 puan) tarafından
Ev bu her zaman temiz olmuyor sende robot değilsin yeri gelir pis olur dağınık olur. Asla yalvarma benim eşimde öyle kinciydi artık küsünce pas vermiyorum kendi laf atıyo. Alıştırma böyle hep sen adım atarsın ama Bi yerden sonra tukenirsin
0 oy
tarafından
Her evlilikte olabilir böyle şeyler ama eşin abartmış sanki birdaha seninle yatmayacam falan demiş bence bahane arıyor gibi 

Bana göre sen haklısın çünkü ne olursa olsun öncelik hep çocuk olmalı 
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Bırak ne peşinde dolanıyorsun ya böyle yaptıkça adamın iyice g.tunu kaldırıyorsun,işi düşünce o sana yanaşır bekle bu seferde o senle barışmaya çalışsın 
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım yalvar yakar ne ya niye yalvariyorsun sen öyle yaptığın için o da kendini vazgecilmez zannedecek o yüzden o kadar rahat kavga edeck bundan sonra da az ağırlığını koy bırak o bı özür dilesin sonra sen soyledigincsoz için kötü bişey dediysen bı küçük lzur dilersin ama yalvar yakar ne bosverrrrr al kızını koynuna yat . Ama sakın yalvarma , unutma ona yalvardikca simaracak hep aynısı olacak böyle devam edecek 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani uyuduktan hemen sonra toparlamaya devam etseydin yada onlar gelince çay koyma bahanesi ile gitseydin onların yanında o laf hiç olmamış kızmış ama yalvar yakar da olma sen bilirsin de o uzatıyorsa sende uzat bu sürekli böyleysede sadece çocuğunu değil kendinide düşün bitir
0 oy
tarafından
Utandiysan kalk topla deseydim pislik ya hic sevmem oyle isi..
0 oy
(12,772 puan) tarafından
İçin sırrı alttan almamakta şimdi yalvarırsan daha çok yalvarırsın. Bir evlilik hep bir tarafın özverisi fedakarlığı alttan alması ile sürecekse sürmesin zaten 
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Yatakla cezalandırmak ne demek ne dengesiz kişiler be onlar kalksınlar yapsınlar madem. Sen yapmak zorunda değilsin gelinsin diye cocugunla ılgılenıyomussun mutfakla nasıl ilgileneceksın de 
0 oy
(540 puan) tarafından
Bu ne saçmalık çocuğu veriyorsun bak diye sonra seni hadi hadi diye çağırıyor alıyorsun çocuğu ee senden daha mutfağa dönüp toplamanı nasıl bekler. Vallahi eşim kusura bakmasın bebeği gel al diyorsa bende gel benim yaptığım işi devam et derim. Siz malesefff her tartışmada özür dileyen taraf olunca eşiniz biraz yüz bulmuş lütfen sizde onun gibi davranın çocuğa bakmıyor mu kendine hazırla ye topla
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Anneside toplayabilir yani dünyanın sonu değil,hatta eşinde toplayabilir. geçerli sebebin, evladın var. Bu kadar büyütmesine gerek yok bence. Allah aranıza sıcaklık huzur versin düzelir inşallah 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Seni niye hizmetçi gibi görüyor anne kızı yatırdım temizler demesi lazımdi seni koruyacağına daha kızıp kusuyor sende kızım yatsın yaparım deseydin keşke iki tarafta sıkıntılı

İnşallah kaynanayla yasamiyorsundur
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Suan bebegin kac aylik bilmiyorum ama ilk 4 , 5 bizde boyleydik  durup durup birbirimize sariyorduk ama esin abartmis senin mutfagindan  onlara ne istedigin zamqn toplarsin kimse karisamaz
0 oy
(353 puan) tarafından
Aynı yaa akşam çocuk yemek yemedi diye çok sinirlendim ağlayınca kendim uzaklastirdim kizmamak için eşimde mutfaktaydi akılsız koşarak geldi sen o çocuğa vurdun mu dedi dizime vurdu o bana vurunca bende ona vurdum birbirimize girdik bir ton küfür ettim şu güne kadar çocuğuma sesimi bile yukseltmedim kaldı ki vuracam ya nasıl aşık olmuşum bu insana aynı benimki de her nokta engelliyor her kavgada su çocuk büyüsün seni bosayacam diyor ertesi gün de gelip ozurler diliyor kabul etmezsem şakalar sebeklikler yapıyor aşırı derecede şiddete eğilimli bir ailede büyümüş ve en ufak şeyde şiddette basvuruyo öyle desem ki dövüyor hayır elimi sıkıyor duvarı yumrukluyor ya severken bile canımı acıtıyor yoruldum artık yemin ederim kendimi öldürecem çocuğuma kıyamıyorum Allah yardımcımız olsun hepsi ayrı bir çeşit işte evlenmez olsaydık ya
0 oy
tarafından
Kusura bakma da seni hizmetçi sanıyorlar kayinpederin çok düşünüyorsa o temizlesindi çocuklu ev utanmazlarin eline düşmüşsun şaf olup eşinin pesinden koşma sen koştukça bir tarafı kalkacak az bile demişsin sen inan ama belli ki bahanede eşin ısrarla zorla ne kadar yanında tutabilirsin ki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 516 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 868 göst.
0 oy
13 cevap 690 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 656 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu