0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Ayrilirsak bu borc kime kalir 

O gun gunduzden konusuyorduk iste banadedi butun borclari toplayqlim ne kadarsa o kadar kredi cekelim bende aksam oturur konusurz dedim benim butun sifrelerimi biliyo cektikten sonra haberim oldu kizsam da is isten gecti 20 binlira borcumuz varken 50 bin cekti faiziyle 80 bin butun kartlari borclari kapattik elde avucta kalmadi para sonra borcunu odedigi butun kartlari geri patlatti sadece benim kredi kartim 25 bin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Borç kimin afınaysa o öder 
-Reklam-
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Sana kalır kimin adına çekildiyse o öder 
0 oy
tarafından
Patlatti derken anlamadım ve senin adina mi cekti krediyi 
0 oy
tarafından
Sana kalır senin adına çünkü 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kimin adınaysa o öder diye biliyorum 
(3,823 puan) tarafından
Bide ispat edersen o ödeyebilir başka türlü sana kalır
0 oy
(553 puan) tarafından
Eger cektigi kartlar senin adina ise sana kalir 
0 oy
(776 puan) tarafından
Canım sen bosanmazsin yaşadığın soruna çözüm bul öncelikle ki tekrar yasmayasin kullandığın banka ms hizmetlerini ara internet bankacılığı üzerinden kredi çekimini ve ATM uzerindense işlem kisiti getirt kartını int alışverişine kapat ikinci bir düşük limitli kart çıkar int alışverişinde kullan yapacağın belli tutar üzerindeki işlemleri bankadan yaparsın bu arada o borç ortak olur ama ödemekte sıkıntı çıkarır gününde ödemez bence esin bayağı uğraştırır seni her halükarda yarışı ona duser
0 oy
(220 puan) tarafından

paraların kimin adına çekildiği bi yana ne için harcandığı da önemli. Ortak giderler için ödendiyse tıpkı mal paylaşımı yapılır gibi bölünebilir hatta senden habersiz kredi çekme durumu varsa(bu nasıl oluyor hiç anlamadım da) o ödeyebilir. Sen yeter ki boşanmak için karar vermiş ol. Bunlar halledilir bi şekilde. Kendini ifade ediş tarzından ne kadar borcun olduğu anlaşılmıyor. Adam senin üstüne borç yapıp bir de kendi adına bi yerlere borçalanıyorsa zaten bunu sebep göstererek boşanabilirsin. O zaman kusurlu olacaktır zaten kocan. İhtimaller çok fazla anlayacağın :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 380 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 744 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Leylaaa12 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 276 göst.