0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar anneannem solunum sıkıntısı çekiyor 1 ay önce 15 gün boyunca yoğun bakımda uyutuldi sonra eve çıkarıldı orda korana olmuş kalbi büyümüş zaten nefes alamiyinca karantinasi bitince tekrar doktor muayene etmiş yatış demiş 3 gündur yatıyor bugün demişki teyzeme  beni burdan çıkar ben burada kalmiycam yada beni camdan aşağı at oda niye böyle diyosun anne demiş teyzemde o hastanede yemekhane bölümünde 5 senedir çalışıyor demişki hemşire beni dövüyor oda çıkarmak için sanmış demiş yok anne olurumu öyle şey orda arkadaşı olan hemşire evet dövdü demiş teyzem yanına gidip bağırmış çağırmış sen nasıl yaparsın demiş oda yalanlama iş ve teyzamin üstüne yürümüş sonra teyzem dayımı aramış demiş gelin böyle böyle annemi burda bırakmam bizimkiler duyunca hepsi gitmiş gerçekten ellerine geçse dovuceklermis kadını kaç gündür orda dövüyormus zorla kalkamayan kadını altını aldığı için zaten kalka bilse gider dime napabilir iz hastane kadını kaçırmış zorla adını soy adını öğrendik çimere yazicaz başka ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim ağlamaktan gözlerim şişti başım ağrıyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet yatalaksa yapıyorlarmış bende çok duydum
(153 puan) tarafından
Nasıl bir insanlık ya bu Allahım aynısını yapana yaşatmadan canını almasın tek duam bu hamile halimle bu kadar canımı yaktıki Allaha havale ediyorum biz kıyamıyoruz onlar ne yapıyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Darp izi var mı? Darp raporu alsanız
(2,492 puan) tarafından
İkna olsa keşke başka hastaneye gidersiniz. Evde de olmaz ki. Belki müdahale gerekebilir
(153 puan) tarafından
Gerekiyor ama izin vermiyor ağlıyor gerçi 3 4 saatir hhic kalkmıyor hiç yemek yemiyor ambulans cagircaklar galiba
(2,492 puan) tarafından
Kıyamam ya ambulansla daha çok korkarsa ama
(153 puan) tarafından
Yapicak bir şey yok diyorlar büyük ihtimalle olurmus çünkü yiyicek bir şey yok
(2,492 puan) tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun şifa versin
0 oy
tarafından
Allah belasini versin insAllah
(153 puan) tarafından
İnş Allahım sorsun hem bu dünyada hem diğer dunyada
0 oy
tarafından
Eli kırılsın serefsız ya darp raporu alın hemen 
(153 puan) tarafından
Bakalım yarın gidicem esim evde yok hamileyim düşük tehlikesi var bide 3 yaşında oğlum var otobüsle 2 3 saatlik yol
0 oy
tarafından
Ay elleri kırılsın içim acıdı ya. Kıyamam yaşli başli kadın. 
(153 puan) tarafından
Fotoğraf atmak istemedim özelden isterseniz atim içiniz acır ölü gibi yatıyor eve çıkartırlar çok sicriyormus uykuya zor dalmış
tarafından
Ya yok. Gerçekten çok üzüldüm. Hastanede çaliştim cünkü nasıl ****** olabildiklerini biliyorum az çok. Rabbim yardım etsin.
(153 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
tarafından
Hastneye baş hekime çıkın polise falan gidin cimer uzun sürer ama orayada yazın ya 
(153 puan) tarafından
Çıkmış cnm bizimkileri cagiricam diyince bide hemşireyi kaçırmış
tarafından
Allah Allah savcılığa kadar yollu var bunları anltin
(153 puan) tarafından
Diğer teyzem yarın gidip polis habercileri falan cagiricam hastaneyide rezil edicem diyo adını bile zor bulmuş başkasından teyzeme de yalanlamamis üstüne üstlük saldırmaya kalkmis
0 oy
tarafından
Cimerle hic ugrasmayin bende yazdim bir ara size bakmak zorunda değiller diye cevap geldi direk darp raporu alın ve bir avukata danışın en doğrusunu onlar bilir  

Benim bir yakınımda bana hakaret ediyorlar falan dedi inanmadik bir ara kızıyla konuşurken dinlee demiş ve gerçekten kadına hakaret etmişler
(153 puan) tarafından
İşte sonra biri kalkip bunu dövse 10 gün grev yapıyorlar kesinlikle şiddetw karşıyım ama bu kadını görsem azını burnunu kırarım
tarafından
Bende şiddeti desteklemem ama bazıları hakediyor valla net
(153 puan) tarafından
Vursak bir tane ona neler neler olur hastane ayağa kalkar yaşlı bir kadına kalkıp vurunca hemşireyi kaçırirlar
tarafından
Aynen öyle birde haksiz olduklarını bildikleri halde niye arka çıkıyorsunuz ki ise muhtac olan o kadar isi var
(153 puan) tarafından
Öyle anneannem çok kötüymus durumu iyi değil bütün vücudu morarmaya başladı teyzemler hastaneye goturuceklermis ben bidaha dayak yemek istemiyorum evde ölmek istiyorum demis
0 oy
(673 puan) tarafından
Ne insanlar var ya. 184 sağlık bakanlığı sikayet hattını arayıp hemsireninde adını verin. Hatta dava bile açabilirler o hemşire hakkında. 
(153 puan) tarafından
Tamam cnm şimdi arayıp bilgi alabilir iyim sabahmi açık olur
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Elleri kırılsın madem altından kalkamicak neden bu işi yapıyo
(153 puan) tarafından
İşte herkez insan olamıyor cnm insanlık meselesi bu
0 oy
(3,172 puan) tarafından
Zaten bu yoğun bakımda kalan hastaları hemşireler dövüyorlarmış bende ilk duyduğumda çok şaşırdım  nasil vicdanları var Rabbim yanlarına bırakmasın inşallah 
(153 puan) tarafından
Neden döverler işte onu anlamıyorm zaten acizler canları ağızlarında nasıl yaparlar ya
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Darp raporu alıp savcılığa şikayet edip dava açtırabilirsiniz .
(153 puan) tarafından
Canım sıkma izi var yarına kadar geçer diyorlar o hastaneye güvenip darp raporu almaya gidilmez kendisi yapmış raporu çıkarır yarın başka hastaneye götür ekler İnş geçmez yarına kadar da alıriz raporu
0 oy
(7,036 puan) tarafından
ah kiyamam neneme ya kurban olsun elleri kirilsin onun yasliya el kalkarmi be Allah tas keser o elleri Allah bildigi yapsin :( 
(153 puan) tarafından
Allahım yaşadığını yaşamadan canını almasın İnş yapmadiysa diyirm sonra yapmasaydı yapmadım ben diye cirpinirdi bu direk teyzemi bu seferde dövmeye kalmis
(7,036 puan) tarafından
hem suclu hem guzlu kadina bak teyzenin yerinde olsam tutar sacindan yere yatirirdim elmi yaman beymi gorurduk o zmn kim alabilirdi elimden acaba
(153 puan) tarafından
İşte teyzem dövmeye kalmış ama güvenlik arkadaşı izin vermemiş haklıyken haksız duruma düşmeyin demiş
(7,036 puan) tarafından
oda dogru ama Allah yanina brakmasin dava acin pesini brakmayin o zili karinin
(153 puan) tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın durumu kotulesti dayak yemek istemiyorum evde ölmek istiyorum demiş gitmiyor korkmuş gözü 4 saatir hiç kalkmıyor bide yüzü gözü mosmor oldu
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canm.  Benim bi akrabam da yoğun bakımdaymış öyle yapmışlar en son çıkardılar.  Kadin oğluna demiş sen ne yemek göndersen bana vermediler kendileri yemiş 
(153 puan) tarafından
Allahım yarabbim nasil insanlar var ya Allahım yapanın yanına bırakmasın
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(619 puan) tarafından
Benim anneannem de yatti ama biz yapmiyoruz birini bulun diye. Günlüğü 500 liradan kadin ayarlamistik.  Iyi ki de ayarlamissiz suan bunu anladim canim.

Dava açabilirsiniz birde bashekimlige de sikayet edin sorusturma baslatilir
(153 puan) tarafından
O yüzden birakmiycaz canım bizim yandı onların yanmasın bak kadın korkudan hastaneye gitmiyor ağlıyor bni ölüme yoluyosunuz ben evimde ölcem diye beni camdan aşağı atın diyo
(619 puan) tarafından
Yazik ya nasil bi tramva yaratmis gercekten cok üzüldüm. Mutlaka bide psikiyatriye götürün canim yazik kadın kendine gelir
(153 puan) tarafından
Konuşmuyor yemek yemiyor şimdi eve polis gelicek ifade almaya kuzenim gel gör yarın durumu çok kötü sonra pişman olursun dedi bnmde düşük tehlikem vardı o yüzden otobüsle gidemedim yarın sabah esim goturcek
(619 puan) tarafından
Bisey olmaz Allahin izniyle senin karninda ki bebek de önemli canım. Tehlikeli olmasan zaten gidersin
(153 puan) tarafından
Evet cnm bugün gidicem Allah nasip ederse

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 4Efem maslaimm (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu