0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (471 puan) tarafından
Abimden önce evlendim ve onun kinini tutuyor bana ailem sorunlu eşim onlara benden daha fazla iyi davrandı ama onlar hem benim yuvamı huzursuz etti hemde kendilerinden uzaklastirdilar babamin mahkemesi vardi eşim aradı ben aramak konusmak istemedim daha sonra babm beni aradı siz uyaniksıniz biz safiz demi ne niyetle aradiginizi biliyorum dedi yani bizim mahmemeyle alakamiz bile yok ne gibi menfaatimiz olabilir bi defasinda babam annemlerle kavga etmiş beni aradı bidaha beni arama dedi kavgayla alakam olmadigi halde tayinimiz cikti cocukla beraber ev tasidik bilen bilir ev tasimak cok zor.. onlarla ayni sehire tasindigimiz halde hiçbirsekilde yardima gelmediler ama biz eşyalari getirir getirmez aksam onlara gittik eski gorev yerimize geldiler evin önünde annemle bagira bagira kavga ettiler beni strese sokup bidaha aramadilar onlar gitti komsular hep duydu zaten herkes agzimi aramaya basladi yani daha neler neler fotograf paylasmayi pek takmam ben ama babam kizimi 1 defa paylasmadi hep kizimla yasit olan abimin cocugunu paylasiyor abim benim kizimi sevdikleri icin onlara kin tutuyordu sadece benim cocugum sevilsin kafasinda anlayacaginiz...  birsey gotursek geri gonderirlerdi hediye o ya gonderilir mi... biz her carsiya ciktigimizda kizimi onlara birakirdik kendileri bize gelmedigi halde 1 defa ya sadece 1 defa birakmadik kizimizinda gezmeye hakki var dedik parka oyun yerlerine falan goturelim gidecgimizde annemlere ugrariz dedik.. bizi aradilar carsida oldugumuzu ogrenince pat kapattilar telefonu aradan haftalar sonra bidaha arayip agzina geleni saydilar ve sonuc şuan küsüz neden onlara cocugu koymamisiz ve onlara gitmemisiz her defasinda koyuyorduk 1 defa koymadik onlar bizim eve gelmedigi hicbir konuda destek cikmadigi ve hatta bize köstek olduklari halde. Şuan onlarin stresini elimde olmayarak eşime yansitiyorum bayram geliyor boynum bükük olacak evimde huzur kalmadi ben ne yapmaliyim bu durumda 

16 Cevaplar

+2 oy
(1,462 puan) tarafından
Bencil ol. Onlar bncolse sende ol her defasında rezil etmişler seni. Ailem yokmuş de çekil kenara. Bu ne rezalet..el öksüzu etmişler seni. Eşinle iyi geçin boşver. Ayrılmak istesen gidecek ailen yok. Eşinle bozma arani önüne bak
(471 puan) tarafından
Eşimle çok iyiyiz zaten ama onlarin sıkıntisi yuzunden ben stres yapiyorum o da evime yansiyor inan elimde degil surekli agliyorum bayram geliyor herkes ailesinin yanina gidecek hoş gitsemde kavga dövüs cikacak yada eve almayacaklar gecen ramazan bayraminda gittim alt komsuyla kavga ettiler kurbanda gittim yan komsuyla kavga ettiler mahkemelik oldular ikisindede benim ailem suclu
(1,462 puan) tarafından
Of bu ne cirkeflik yaa. Bnce aileni bı süre unut
(471 puan) tarafından
Zaten uzunca bi zamandir konusmuyoruz ama bayram geliyor cok zorlanacagim yetim gibi oksuz gibi birsey olacagim
-Reklam-
+1 oy
(48,501 puan) tarafından
ne olursa olsun kizini birakma onlarda kusmek icin bahane ariyorlar resmen 

ailem esim kizimdir de onlara sarıl esini ailesi iyiyse onlara git onlarla iyi ol 

tamam anne baba atsan atilmiyo satsa satılmıyor da durmalari gerektigi yeri bilecekler
0 oy
(2,529 puan) tarafından

Diyecek hiçbir şey bulamadım:ermm:

(471 puan) tarafından
Cok zor bi durumdayim beni aylardir aramiyorlar bizi birak torununuda mi ozlemiyor bu insanlar eşim bayramda senin icin gidecegim diyor ama gittigimizde eve almama durumlarida var o kadar bunaliyorumki anlatamam yemin ederim hicbi sucumuz yok
0 oy
(471 puan) tarafından
Bu arada onceden surekli küs bariş seklinde olan iliskimizde ailemin kizima sanki kendi kizlariymis gibi davranmasi benim ve eşimin yaptigi hicbirseyi begenmeyip bizim yaptigimizin aynisini onlar yapinca iyi oluyordu ama biz yapinca kotu birde onlarin her dedigi olmak zorunda yoksa küsüyorlar
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Senin ailen senin huzurunu dusunmuyosa sen de onları düşünme. Tamam aile çok önemli orası ayrı bi konu ama artık senin de kendine ait bi ailen var.  Bırak nasıl istiyolarsa öyle davransinlar ne istiyolarsa onu desinler. Sen hiçbirşey için eşinle cocugunla huzurunu bozma
(471 puan) tarafından
Evet haklisin ama elimde degil bayram geliyor herkes ailesinin yanina gidecek ben gidemeyecegim eşim senin icin gidecgim diyor ama eve kabul etmeyecekler buyuk ihtimal ne kadar takmayacagim desemde surekli agliyorum haksiz olsam bu kadar uzulmem
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bu ne be bence sen onlarla arana epeyce bi mesafe koyarsan çok rahat edersin ben okurken strese girdim burda
(471 puan) tarafından
Yemin  ederim daha neleri neleri var haksiz yere yaptiklari ama boynum bükük kalacak bayram geliyor surekli agliyorum
(5,220 puan) tarafından
Ağlama canm yani bu durumda görüşerekte bu haksızlığı yaşarsın valla diycek laf bulamıyorum bu durum gerçekten çok garip ailedeki insanlar eşin ne diyo bu durumA
(471 puan) tarafından
Eşim ne yaparlarsa yapsin onlar aile baskasi olsa silip atarsinda aile atamazsin diyor hatta soyledikleri laflari hep duymazdan geldi esim ama ailesine laf soylenene kadar.. kayinbabamgilin bana bi kotulugu dokunmadi evet anlasamadigimiz yerler oldu ama ailemden iyi davraniyorlar bana.. onlarin evine gittigimizde herkes güler oynar annemlere onceden gittigimzde kavga küfür... eşim bayrama senin icin gidecegim diyor ama ailem bizi eve almazsa diye duusnuyorum cunku aylardir küsüz
(5,220 puan) tarafından
Ozaman en iyisi biraz mesafe koyman kafan rahat olur hem eşinede yansıması kötü yani nebilim bacı allah yardımcın olsun
(471 puan) tarafından
Allah Razi olsun
0 oy
tarafından
hepsini okuyamadim ama anne baba nla kotu olma alttan al lafa söze girme haklilarmis gibi davran.her halükarda sana.geri döner nasil davrandigin.dikkat etmelisin.
(471 puan) tarafından
Zaten hep alttan aldim evden kovulduk dişlandik iftira atildi olmadik laflar sayildi ama sadece 1 defa kizimi onlara koymadim diye küstüler mesela size şöyle diyim annemlere goderdik ablam durduk yere küserdi yani biz  geldigimizde odasinda olurdu ben giderdim biz geldik abla deyip operdim barisirdik 2 saat konusur yine kuserdi
tarafından
anne baba ne istiyorsa yap helal çerçevede.allah kolaylik versin
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun diyecek bişey bulamadm 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bı müddet görüşme bence pek bı Hayri da yokmuş sana 
(471 puan) tarafından
Hayirlari yok zaten ama zararlarida olmasa daha iyi moralleri bozuldukca durduk yere telefon acip içini döküp kapatiyorlardi hep daha dogrusu bunu babam yapardi biliyorum bana cok zarar veriyorlar ama zaten abimle 2 yildir gorusmuyorum ailemlede 7-8 ay oluyor bayram geliyor boynum bükük kalacak ona uzuluyorum surekli agliyorum
(6,669 puan) tarafından
Üzülme cnm eşin var evladın var
0 oy
(534 puan) tarafından
Canım aile evet çok kıymetli ama aile gibi olursa kıymetli bence uzak dur huzurunu bozma eşin napsin adam niye ona yansıtıyorsun ki aksine aile karşı hala iyi olduğu için eşine daha çok bağlanmalısin başka erkek olsa her gün yüzüne vurur ailenle gorusturmex
0 oy
(852 puan) tarafından
Ne ağla ne üzül akıllı ol koy mesafeni ve kocanla kızınla mutlu ol...malesef ki insan ailesini seçemiyor kuzum ...yoklar miş de yoluna bak 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kusura bakma ama normal olmadıklarını düşündüm bu yazrıklarından. Normal insanların yapacağı şeyler değil bu yaptıkları
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bir süre sonra alışıyorsun annem kardeşlerim yanımda çok şükür ama babam bebeğim doğdu bir defa aramadı sormadı çalışırken iyiydi kızım para yolla kızım faturamı öde her kız çocuğu için baba farklıdır en zoru babayı silmekti sildim annemde çok ayrım yapardı varsa yoksa küçük kardeşim ama en büyük kazığı ondan yedi gitti 2 çocuklu evli bi kadın buldu yabancı ve 2 senedir birlikte yaşıyorlar kadın hem ailesine hem kendine baktırıyo valla annem onun için ayağı sakat işe gitti borç ödedi yani her ailede var sorunlar böyle kızlarını seven aile çok az rabbime şükürler olsun bir tane kızım var ve baska olma imkanı yok zaten elimden ne gelirse yapıcam yavrum için
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Bunu açık açık onlara söyle. Bu nasıl anne babalık diye sor. 
0 oy
(267 puan) tarafından
Benim annem ve kardeşim de bana benzer şeyler yaptı babam vefat ettikten sonra hiç aile sıcaklığı görmedim ve dislandim suçlandım su an görüşmüyorum kafam rahat. Eşimin ailesi ailem oldu eşim de her konuda arkamda. Esin arkandaysa kimseye ihtiyacin yok. Sizi üzen suçlayan kişiler aileniz bile olsa uzaklasin elbet bir gün değerimizi anlayacaklar 
0 oy
tarafından
Kocan cennetlik heralde bunca şeye rağmen ses etmemiş. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 599 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 467 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 407 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde El-Fa-Mi (763 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 200 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (190 puan) tarafından soruldu

378,332 soru

11,324,023 cevap

34,775 kullanıcı