0 oy
515 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından

Kaynanam hep laf sokuyor, mesela bize gelcekler eşime der, yaa ara bana deee dimii.

Hep acıtasyon yapıyor bu gece uyuyamadım şuram ağrıyo, iftarda yiyemedim şu derdim var , eşimi arar ağlar hep bende biliyorum yalan hepsi. 

İftara çağırdı bizi gittik inanın onun yediklerini ben yiyemedim iştah çok ohhh bii bu akşam karnım doydu dedi neyse bize iftara gelirler yine aynıııı yalan bu akşam karnım doydu bitek, bize kalmaya gelirler bi tek bu akşam uyudum vs vs ve ben biliyorum kaynanam yemeyi sever yemek yemek kapasitesi yüksek durmaz tam doldurmadan mideyi, ama hep en dertli oo hergün arıyo ağlıyo eşime 1.5 yıllık evliyim bu arada inananın ben böyle tahmin etmiyordum evliliği. Beni köle gibi görüyo , altta kalmam ezdirmem kendimi biliyor. O yuzden kocamdan ilerliyo. Eşimde bunaralar aşırı anneci , günde kırk kere kaynanam arar 30 kere kocam arar onların yuzunden işden çıktı eşim ver halen daha anne anne . Ya tamam annen bu görevini yapacaksın ama evliliğini atma eşimin önceliği annesi , çok konuştum eşimle ben çok uyardım ama yok, benm aileme gelince eşim deliriyo ama kendi ailesi için parçalanıyor üstelik kendi ailem maddi olarak çok destek çıktı kaynanam tarafı 0 . Sizin yüzümüzden içten çıktım kiramı siz vericeksiniz dedi “banane ben paramı kimseye vermem” dedi oturdu. Hak mı buu babam beni her gördüğü yerde 50₺-100₺ tutuşturur elime :( çok zordayım keşke herşeyi dökebilsem buraya. 

Yatak odama dalar kaynanam çok dalga çemeyi sever , sinsi, ikiyüzlü, görümceme anlatır beni dalga geçerler kendi aralarında:( diğer eltim el üstünde o kadar kötülüğü dokunmuş eltmin anlatır hep bana saygı edep yok onda der ama yinede eltimin işlerni yaparlar , ben sadece kendimi ezdirmiyorum o kdr gerisine karışmıyorum geçen aradım, annen bak sana ne dicem şunu bunu böyle yapalım dedim - heee anlat başbakansın sen dedi. O laf oturdu içime . Kaynanam çağırdı gezmeye gittiler ana oğul  dedim ben gelmicem siz gidin gittiler . Huzurum yok evliliğim sarsıntı daaa ne yapacağım bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(118,983 puan) tarafından
hic akli basinda duzgunu yokmu yaa bu kaynanalarin
tarafından
Benimki melek .Cok iyi ☺️❤️
(118,983 puan) tarafından
arada var demekki
tarafından
Sevdosum cok cekmis benim kaynanam kaynanasindan .Bana diyo ki ben kendime soz verdim.yasadigimi yasatmiycam diye .❤️ Allah razi olsun cok iyi insan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin kaynanan beni de delirtti 
(19 puan) tarafından
Kaç haftadır ağlıyorum ramazn burnumdan geldi eşimde anacı olunca boşanmayı düşünmediğim değil , cocuğum yokk ( bana kısır dedi kaç defa kavga ettik kaynanamla düğünde  toplum içinde dedi)
tarafından
Cocugun yoksa yapma .Boyle bir durumda olsaydim ben de bosanmak isterdim .Ama sana bosan diyemiyorum sadece cocuk yapma.Canina tak eder bir gun o zaman da cocugun olursa bosanamazsin.

He bu arada anaci es hic degismez .Cevremde cok ornekleri var .Bagimli birey cunku
(19 puan) tarafından
Belirttiim zaten huzurm olana kadar cocuk yapmayacığım , normal değilim artık delirttiler beni ağla ağlaaaa dahasıda var buraya açamadıklarım belki onları bilince şok olursunuz ama işde açamıyorum
0 oy
tarafından
Acsana agzini niye kendini ezdiriyorsun cat cat lafini soyle yuzune boyle olursan hep bunlari yasamak zorunda kalirsin
(19 puan) tarafından
Cevap verdim de ne oldu daha beteri oldu ramaznda ben orucu zor tutuyorum bunu herkes bilir . Mutfak dolabı sikicekmişim onun beni çağrıyo ama ondan önce eşim - adayı annesine bırakcam demişti bi kaç gün demişiti. Ondan sonra öyle dedi mesela annemler kaynanama iftara geldi dün kaynanam melek annem normal ben dona kaldım çok iyi davrandı vana şok oldum
tarafından
Kız allahim yaa çok güldüm klavye kurbanı olmuşsun sende hakkını helal et ya :))
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bendede kaynana var şuan şükrettim yani kadına bizde anlasamayız alt katımda oturur ama asla yatak odama girsin ben yokken evime çıksın adamı yırtarım pasif kalma ezdirme kendini daha yeni evlisin simdiden böyle yaparsa ilerisi daha kötü olur senin icin kocanla konus 
(19 puan) tarafından
Kaç defa konuştum şoyle ben kaynanama desem ki nie beni aramıyosunuz bana gelmek için desem 40 düvele duyurur, ben bayramda cenazede gidickmişim anneme bi tek bende dedim sen kimsin sana mı sorcam ben kocam varken dedim tabii bana sorcan dedi çıktım evden neyseee , kendi anneme anlatmış mevzuyu annem hiç bişi dememiş beni savunmamış bile annen insan kızını savurur ne biçim laf etmişsin kızıma diyemedin mi dedim yok dedi ainirime ağlıyorum resmen
(1,918 puan) tarafından
Annen niye seni koruyup kollamiyorki anlasamiyor musunuz istemidigo birinlemi evlendin genelde ondan iizarlar
(19 puan) tarafından
Kendi annem ilk başta istemedi ama sonra kabullendi. Annem beni çocukluğumdan beri savunmaz neler yaşadım ama birine höt dememiştir
0 oy
(752 puan) tarafından
Rabbim içini ferahlatsin inşirah ferahlığı versin kalbine kardeşim inşallah sikintilarindan kurtulursun kaynanida rabbim ıslah etsin hepimizin başında var o kaynana görümce belası . Benim eltim çok iyi ama bak Allah var bizimkiler eltimin arkasaindan atıp tutuyor o kadar iyi bir insan olmasına rağmen neymiş de annesine gidermiş de orda yatarmis geldi mi e  gitsin kaynana yanında rahatı gelmiyorsa napacak yani annesi orası bunun gibi küçük şeyleri bile abartarak konuşurlar yüzüne de gülerler abla abla diye. Eminim benim hakkımda da konuşuyorlar ortanca görümcem en fenası ortaligi karıştırır sonra şakaydı canım der öyle fena . Bende gayri çözdüm bunları. Yanlarında kendimle ilgili olsun başkasıyla ilgili olsun fire vermiuorum ne konuşacaklari belli değil. Kaynanam mesela bana bunu sakın kimseye anlatma der benim de ağzım sıkıdir kendi anneme bile anlatmam yani tamam derim bı bakarım önüne gelene anlatır bana anlatma dediği şeyi geçenlerde kendi annemgile iftara gittik bende dükkana indim alacakların vardı o sırada ne var ne yok anlatmış  ya ağzını tutmayı öğren be kadın nasıl insanlar var bilmiyorum sabrederek geçiyor günüm eşimde aşırı anneci yani fırsat bulsa çıktığı deliğe geri girecek öyle anneci ben bu kadını böyle gördükten sonra laflarimi seçerek konusuyorum ama yinede değişikler yani . Bide eltim ilk zaman kaynana evine girmismis ne yaşadı baglim da kendini zor kurtardı gelir gelmez kendi annesinde kalmaya gidiyor bı düşünmek lazım Allah'tan kaçmış kurtarmış kendini kaynana evinden . Bizim herifde annemgilin evde kalsaydik evin içine alsaydiniz demiş bizim için allahimim sevdigi kul musum ki rabbim nasip etmedi boyle bile şuan 10 dk lik.mesefade evimiz hergun ordayız valla zor atiyom kendimi eve ohh dünya varmış diyom evime giridgidme
(19 puan) tarafından
Vallaha zor ailemi arardım iyi değilim kaç haftadır ağlıyorum evden dısarı çıkamıyorum merkeze gelin bi kaç gün sizde kalayım dedim kurban bayramında gelşrsin dedi babam çok koydu şuan yapa yalnızım gücüm bitti tükendim daha 22 yaşındayım nasıl anlatayım hayattan zevk alamıyorum daha kayınpeder sürekli laf sokuyoo kaynanam ayrı dert görümcemle konuşmuyorum, eşime dert yandım sinirleniyo hemen taşınalım burdan uzaklara dedim tamam diyor az sonra yok diyo buda dengesiz annesi gibi ben şuan diyorum ki ben hayatımı bunun için mi zehir ettim
(752 puan) tarafından
Anlıyorum seni bacım  yaşamayan bilemez anne ababada destek olmuyorsa hele hiç daha zor .  Ben görücü usulü evlendim babam yüzünden bide Benim babam da evlendikten sonra bu eve anca ölün gelir düşüncesi var ben sıkıntım olduğunda bile babama anlatamıyorum direk damadı haklı buluyo bilmiyom niye böyle yapıyorlar bilmem bizim onlara ihtiyacımız varken böyle yapayanliz bırakılmak çok zor bende evden dışarı çıkmıyorum kendi babam da evlenmeden önce çıkartmadı kız kısmı evde oturur laf söz getirmeyin tarzında zar zor üniversite bitirdim
dedim heralde artık okudum rahat ederim yok gene aynı şimdide eşim kıskanç köydeki esnafları sevmiyor kadın gördüler mi ne biçim bakıyorlar oda haklı ama  çıkmıyorum dışarıya gerçi ciksamda gezecek yer yok köy malum bende daraldim şimdi en azından çocuk var onunla vakit geçiriyorum o da olmasa patladım sen de   Huzurum olana kadar çocuk yapmayacam demişsin ya belkide çocuk olunca degisirler belki gülüm . Babalık duygusu ağır basar belki
0 oy
(361 puan) tarafından
Kelin merhemi olsa kendine surer ama esini hic tek gonderme giderse daha fazla yuz goz olurlar malesef ki benim esimdd dahil evlilik ne oldugunu anlamakta zorluk çekiyorlar insalllh gec olmadan anlarlar
(19 puan) tarafından
İnşallah siz ne yapıyorsunuz bu durumda bana örnek olur hem, yuvam yıkılcak
(361 puan) tarafından
Hiç yanliz gondermemeye calisiyorum cunku her seferinde benim hakkimda dolduruluyor sonra ne yaparsa  yapsin kaynanam anlatiyorum bide sevdigim icin kocama sahip cikiyorum insallh az da olsa fayda goruyorum bunlar ile insallh senin daha fazla isine yarar bide mesafeni koru senin hakkinda sadece nasilsin sorusuna cevap alabilsinler yuz goz olunca ancak lafimizi ediyorlar yani benimkiler öyle hic ama hic bisey konusmam nasilsun ne yaptin sorduguna kaynanamin cevap veririm baska hic bisey sormam da konusmam da
(19 puan) tarafından
Kayınpeder bana az önce gelinler kocalarını değiştirir dedi şok oldum peşine , bana ters çok hararetin var dedi ne dedim onun istemediği birine eşimle gittim diyee deliriyorum şuan
(361 puan) tarafından
Seni çok iyi  anliyorum benim kayinpeder kendi oglan kardesi ile konusmaz bizlede onlar konuşur arada gelir gideriz birbirimize onlar ile konustugumuzda 1 hafta 2 hafta triplenirler ne alaka ise kaynsnam bisey derse de kocamin kus olduguna kuserim gerisine kusmem derim ona tafralanirlar  hatta dha anlatsam sasirir kalirsin haline bile sukredersin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 230 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 494 göst.
0 oy
2 cevap 162 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 521 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu