0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Ayyy bıkkınlık geldi nedir bunlardan çektigimiz beni umursamıyor bile birsey sorduğumda tenezül edip cevap vermiyor cocuk söyle yaptı müdahale et ne bilim dikkatini dagıt birsey istesem sorsam resmen kime diyosun demiyor bile kafa telefona gömülü. Nolcak böyle bilmiyorum çocuklar zaten oldukça zor üff

2 Cevaplar

+2 oy
(271 puan) tarafından
Canım onlar doğuştan tahtaları eksik dünyaya geldikleri için birkaç şeyi aynı anda yapamıyorlar umursamazlık değil yani kafaları almıyor hshshsha
(321 puan) tarafından
Yok kuzum ya bana karsı Boyle. Millete bi muhabbet sohbet post acarken bile yarama tuz bastım çocuk uyuyormu diye yok ses yok kimesin demiyo
(271 puan) tarafından
Öyle yaptığında zırt pırt görüntülü ara. Ben seslendigimde beni duymadığında öyle yapıyorum açınca da kapatıyorum kendi gelip ne olduğunu sormak zorunda kalıyor
(258 puan) tarafından
Ya çok güldüm bu cevaba bende bağırarak söylüyorum çoğu zaman ilk anlamiyo boş boş bakıyo bidaha diyorum tamam diyo
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Sabır diliyorum sana ama erkeklerden fazla bişey beklememek lazım 
(321 puan) tarafından
Valla eşim cok degişik birsey napcam bilmiyorum kendime iş kurup oyalanacak birsey bulmam lazım yoksa bundan beklentiye girip bu tavırlarla devam ederse kqfayı yıyecem
(13,889 puan) tarafından
Güzel düşünüyorsun cnm bence de öyle yap erkekler ince düşünmezler bizim gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 370 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 616 göst.
0 oy
12 cevap 502 göst.
0 oy
16 cevap 230 göst.