0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Kızlar eşim dün maaşını aldı biraz da onda varmış toplamda 6 bin lira hesaba atmak istemiş bankamız ziraat ama halkbank daha yakın olduğu için birde ortak çalıştıkları için halkbankadan işlem yapmış ama banka parayı yutmuş eşim müşteri hizmetleriyle gorustu  3 4 ay içerisinde anca sonuçlanır mis daha kontrol edilecekmis falan. Ama o bizim ayligimiz 3 4 ay bekleyemeyiz diğer aya nasıl cikacaz :(

16 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Çok kötü şanssızlık hep korktuğum şey. Allah yardımcınız olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kart yutan bankamatik gordumde para yutani ilk defa goruyom kendim haric kdjdjd
(321 puan) tarafından
Bende ilkkez duydum İnan
tarafından
Valla ben o parayi alana kadar bankanin beynini yerim az parami bayram oncesi sikayet edin bence
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kart yutaningordum de para yutan Allah korusun anam bayram ustu cok kötü olmus
(321 puan) tarafından
Aynen kuzum 2.5 yutmus hepsi bı kerede atılmadığı icin. Diğerini ziraate atmış ama taksitler var 2.5 ta bizim için az para degil
(4,430 puan) tarafından
Ay hepsi gitmemiş Allah'tan ama 3 4 ay olmaması lazım şimdi hatırladım bı kere babamın da kart taksitini yutmustu öyle cuma günüydü galiba pazartesiye hallolmustu garanti veya denizbankti ama bizimki
0 oy
(67 puan) tarafından
Direkt şube mi böyle demiş bizde de böyle durum oldu ertesi gün teslim edildi para . Çünkü atmlerde ki para tutarı da belli. Eşiniz dilekçe yazdıysa teslim edilir 
(321 puan) tarafından
Eşim herşeyi yaptm dedi müşteri hizmetleriyle gorustu burdaki şube ye gitti birde büyük şubeye gitcem dedi
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ortak ATM olduğu için uzun sürer. Bizim paramız ATM de kaldı haftalık sayım gününü bekledik sonuçlandı ama 20 TL falandı yani. Siz o kadar çok parayı başka atm den ne diye yatırıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun canım.
(321 puan) tarafından
Böyle birşey olcagini bilmiyordu canm ne geliyorsa başımıza cahilligimizden :)
0 oy
(520 puan) tarafından
Canim ben Bankacıyim  müşterisi olmadığınız banka atm lerinde para sıkışınca süreç biraz uzuyor malesef ama 3 4 ay kadar değil tabiki. Her bankanın işleyişi de farklı ziraat ve halk i bilemeyeceğim ama esin birde ziraat musteri hizmetlerini arasin onlarda halk bankasına talep de bulunsun paranın iadesiyle ilgili gerekirse her gün arayın halk bank musteri hizmetlerini. BDDK ya ve cimer e de şikayette bulunun. 
(913 puan) tarafından
Merhaba gecen hafta. Benm babaminda basina boyle bi olay geldi ziraate para yatirmaya çalışmış  parayi yutmus ne kadar oldugnu net bilmedigi icin oyalayip duruyorlar onu babam zaten atm sayar diye saymamis ama tahmini 3 4 bin sayim yapıldı bi baskasida dilekçe falan vermedi  bir turlu vermediler parasinj
0 oy
(44 puan) tarafından
Atm yuttuysa kameradan bakılır ya hemende verilir ne 3-4 ayı siz bankayla tekrar görüşün bi
0 oy
(907 puan) tarafından
Benim param sikismisti atm , ama bankanin kendi atm idi musteri hizmetlerini aradim 2 hafta sonra hesabima yatirmislardi guzelim, ortam atm olsa bile 3 ila r ay cok uzun bir sure kesinlikle kabul etmeyin sizi o kadar bekletmeye haklari yok, tekrar gekrar arayin eger size ayni cevabi verirlerse bddk ve cimer sizi sikayet edecem diyin, sesiniz cikmazsa islemler daha uzun surer bende muhasebeciuim  bu arada
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İncelenip tekrar hesaba yatıyor ama o kadar uzun sürmüyor diye biliyorum. Benimde yutmuştu bi defa birkaç günde tekrar yatmıştı hesabıma
(321 puan) tarafından
Kendi bankamız olmadığı için uzun sürüyormuş canm
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Kız kart yutmasini duydum da para yutmasini yeni duydum ve korktum şimdi açıkçası 
(321 puan) tarafından
Canm korkma da kartn hangi bankaya ise ondan işlem yap ortak hesaptan yaparsan böyle ugrartirir. Öğrenmiş olduk bizde :)
0 oy
tarafından
Offf bizimde başımıza geldi ama eşimin iş yerindeki ATM olduğu için 1-1.5 ay fln sürdü galiba sonuçlanması. Parayı sayıp ona göre ödeme yapılacak denmişti. Bizimki daha az meblağdi siizn aylık gitmiş çok üzüldüm ins hemen sonuçlanır. Aciliyetini söyleyin kamera var mı atmde baksınlar hemen ona. İşlem yaptığınız gün ,saat söyleyin. 
(321 puan) tarafından
Hayır kuzum aylık gitmedi tabiki parayı bı kere de atamadığı için parça parça atacaktı 2.500 yuttu sadece onu tutunca diğerini ziraattan artk hesaba
tarafından
Anladım ins hemen sonuçlanır. Benim dediğim en az 5 yıl önce flndi. Şimdi daha hızlanmıştır diye tahmin ediyorum.
0 oy
(628 puan) tarafından
Bankacı geçmişim var. Ziraatin kendi atm si yutsaydı birkaç güne parayı hesabınıza geçirirdi ama ortak atm olunca iş değişiyor. İncele hesapla hesabı bul  parayı banka genel merkeze aktarsın onlar sizin hesaba yönlendirsin derken malesef uzun zaman alır. Bir daha üşenmeyip kendi atm nizden işlem yapın 
(321 puan) tarafından
Üsenmekle bı alakasi yok canm ortak hesap yakındı diye ordan attık böyle bi sorun olabileceğini bilemezdik
(628 puan) tarafından
İşte yakın diye ortak atm de işlem yapmışsınız ya  uzaktaki kendi atm nize gidin demek istedim
(321 puan) tarafından
Kız bilsek yaparmiydik bende acil birşey oldumu halk tan para cekiyorm valla ama kartım ziraat nerden bilelim kuzum demekki halk bankası kartımı da yutarsa böyle ugrasacaz aman öğrenmiş olduk :)
(628 puan) tarafından
olan olmuş :) biraz uğraştırır zaman alır ama gelir paranız
0 oy
tarafından
O kadar yüklü bir meblağ değildi benimde sınav paramı yutmuştu hemen Vakıfbankın müşteri hizmetlerini aradım böyle böyle diye bir kaç gün sonra beni aradılar şubeye gittim ve paramı geri aldım  okadar uzun sürecek bir işlem değil canım sürekli aramalısın hangi atm olduğunu bilmelisin yada şuan direk şubeye git görüş bir 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Banka para nasıl yutuyo kartı yutar oda 1 hafta içinde yenisi geliyo 
(321 puan) tarafından
Öğrenmiş olduk yutuyor :)
0 oy
(356 puan) tarafından
Benzerini yaşadık bizde sık sık müşteri hizmetlerni arayın 2 bankanında 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
parayi nasi yutmus

İlgili sorular